Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciąża czy nie ciąża

Kto tak jak ja czeka teraz czy jest w ciąży?

Polecane posty

Gość ciąża czy nie ciąża
nie chodzi mi, że 3 tyg. od stosunku jest plamienie komplementacyjne, tylko że test po 3 tygodniach powinien być wiarygodny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość M_I_L_K_A
To mam nadzieję, że test wyjdzie jednak negatywny. Bo wolę już kolejny raz się rozczarować :(, niż jakby miało się okazać, że coś jest nie tak :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciąża czy nie ciąża
milka ale małe plamienie nie koniecznie znaczy, że coś jest nie tak :). A długo się starasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odpoczywaj i jutro zrob test albo idz na bete szybciej wykaze czy jestes w ciazy czy jednak nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość M_I_L_K_A
Praktycznie nie zabezpieczamy się od czerwca ubiegłego roku. Nie wiem czy można nazwać to staraniami. Miałam nadzieję, że jakoś to pójdzie, nie spodziewałam się, że tyle z tym zachodu. Co prawda miałam przez dłuższy czas taki okres, że strasznie bałam się ciąży i wszystkiego z tym związanego, więc zwaliłam na blokadę psychiczną. Ale od kilku miesięcy już bym bardzo chciała. I postanowiłam, że jak teraz znów się nie uda, to pójdę do lekarza, żeby mnie skierował na konkretne badania. I tu niespodzianka, okresu nie ma. Bardzo się cieszyłam, do czasu aż te plamienia się pojawiły. Objawy mam takie jak na okres, tzn. czasami boli mnie delikatnie w podbrzuszu, piersi mam bardzo wrażliwe, ale normalnego okresu nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciąża czy nie ciąża
Hmmm a silne są te plamienia? Bo niektóre kobiety mają w dniach spodziewanego okresu właśnie plamienia, jak są w początkowej fazie ciąży...Jak pisałaś masz regularne, a jakiś czas się nie udaje, ja też ma regularne i jeszcze nie wiem, jak będzie u mnie, czy pójdzie szybko, czy trzeba będzie dłużej poczekać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość M_I_L_K_A
Nie są silne, trwają około pół dnia. Gdy się podcieram to widzę na papierze, że krwawię. Okres miałam dostać 11-tego, więc wystąpiły one tydzień później.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciąża czy nie ciąża
aha. Pisałaś też, że byłaś chora, a może to przez to, tzn. miewałaś opóźnienia związane z chorobą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość M_I_L_K_A
Nigdy, zawsze u mnie chodziło wszystko jak w zegarku, czy stres, czy zmiana klimatu, czy dieta, nigdy nic nie wpływało na cykle. Wg nich planowałam wszystko, urlop, rożne wyjazdy, nawet własny ślub :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciąża czy nie ciąża
to cos jak ja, nic go nie zmieniało ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość M_I_L_K_A
Już po pewnym czasie zaczęłam się wkurzać, że jest taki regularny, że jak będzie tak uparcie wracać co miesiąc, to nigdy nie zajdę w ciąże. Ale nie spodziewałam się, że jak już w końcu coś się pomiesza, to będzie to aż tak skomplikowane. Zawsze myślałam, że po prostu nie będzie okresu, zrobię test wyjdzie pozytywny i będziemy się cieszyć. A tu dupa, nic nie wiadomo :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciąża czy nie ciąża
Spokojnie, może musisz poczekać nieco dłużej, zrobisz test, pójdziesz do lekarza, bardzo możliwe, ze w ciągu tygodnia wszystko się wyjaśni :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość M_I_L_K_A
Jeśli jutro wyjdzie test pozytywny, a plamienia nie ustaną to pojadę na pogotowie. Dziewczyny trzymajcie kciuki. Dzięki za wszystko. Jeśli będzie to możliwe to odezwę się w poniedziałek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość M_I_L_K_A
Miłego weekendu wam życzę :) Pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masz racje poczekaj spokojnie do nast testy i zobaczysz wtedy jaki wynik wyjdzie. Badz spokojna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyn wczoraj nie napisalam za duzo bo tak jakos wyszlo ja tez powinnam dostac okres za jakies 2 tygodnie ale nie atura roze plata figle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nop ja od trzech cykli mam o dzien krotszy i teraz nie wie mczy bedzie 27 jak ostatnio czy juz 26:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mialam w lipcu 31 dni a sierpniu 29 dni cyklu a nie wiem ci bedzie we wrzesniu powinnam dostac 1 wrzesnia ale czy tak bedzie to nie wiem bo dzisiaj mierzylam temperature i milam niska bo 36,5 a z tego co wiem to po podniesieniu sie temperatury po 14 dniach sie dostaje albo i nie i jest ciaza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po owu ma sie podwyzszona temp i ona spada dzien przed lub w dniu spodziewanej@ a jak sie utrzymuje to znaczy ze jest ciaza. Ja mam dostac 30 lub 31

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak ja to wiem doskonale szkoda tylko ze organizm czlowieka jest tak bardzoo skomplikowany?/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha sama bym chCiala to wiedziec, poprostu trzeba poczekac:( a ty sie starasz czy czekasz az sie trafi?? my czekamy az sie trafi bez staran

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz z mezem jedno dzieciatko mielismy ale nie stety nie powiodlo sie tracilam w 3 miesiacu :) i teraz bardzo bym chcial miec ale jak sie trafi to bede bardzo szczesliwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kobitki!!!! Pisze tak wczesnie bo o 9 ruszamy w droge i popiszemy dopiero za tydzien mysle ze juz kilka zwas oznajmia ze sa w ciazy. Mnie w nocy dzis podbrzusze troche pobolewalo ale 30 min i przeszlo. 3majcie sie cieplo i nie stresujcie sie::D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje drogie nie wytrzymałam.. i wczoraj 2 testy i dwie bledsze kreski pojawily sie :D :D Jeszcze jeden w poniedzialek rano , ale nie wierze w pomylke jak juz teraz byly ( jedna jasniejsza poprostu a w drugim bledsza znacznie) w dwoch roznych testach znaczy, ze hormon ten jednak jest :D CIESZYMY SIE!! :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
okres w poniedzialek i wtedy jeszcze test zrobie.. Wczoraj robilam test ( w UK jestem) ktory wykrywa do 4 dni przed. Objawy zreszta mialam jakie mialam, nie zrobilam sobi etestu od tak sobie:) No i mija 15 dni od tego stosunku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorota26XO
witam was!!! ja tez staram sie z mezem o dzidziusia. chociaz staramy to chyba za duzo powiedziane poprostu od jakis 3 mies kochamy sie gdy mamy ochote i on zawsze konczy we mnie. okres milam 1.08 zaraz gdy sie skonczyl dostalam dziwnych smierdzacych uplawow ktorych nigdy wczesniej nie milam nic mnie nie swedzi i nie boli, ale mimo to dziwnie sie czuje(mdlosci, wzedcia, dziwne bole brzucha). Nie zauwazylam tez u siebie owulacji a powiian juz byc...czy moge byc w ciazy??? chyba raczej nie skoro milam okres (regularnie co 31 dni) a moze mam jakas infekcje? ka sadzicie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorota26XO
...moze powinnam zrobic test? ale na to jest zawczesnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×