Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciąża czy nie ciąża

Kto tak jak ja czeka teraz czy jest w ciąży?

Polecane posty

Gość ciąża czy nie ciąża
Spokojnie dziewczyny wszystko się okaże, przecież rok nie trzeba czekać, tydzień, dwa, niektóre nawet mniej, damy radę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spie sobie po nagu
słuchajcie a moze zalozymy tabelke??? Nick.........cykl staran..........przewidywany @ Spie sobie...........3......................22.08 Wpisujcie sie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciąża czy nie ciąża
Ja nie lubię się bawić w te tabelki, poza tym ja się nie staram ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciąża czy nie ciąża
Piszcie historie o ciąży waszych znajomych z rodziny, to będziemy dyskutować ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja też się nie staram.. Już mam zapowiedziane, że jak będzie to zaj** a jak nie to trudno, narazie widać nie pisane.'' Zresztą itak zły moment, niema pieniędzy bla bla bla....'' :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciąża czy nie ciąża
No właśnie aniooolek. Im jestem starsza tym bardziej jestem zdania, że nic na siłę, tzn. ciągle nam każdy mówi, że trzeba walczyć, strać, nie zniechęcać się, ale niekoniecznie to dotyczy starania się o dziecko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciaza czy nie ciaza mysle ze to nie zalezy od wieku tylko od tego kto jakie ma podejscie do sprawy do wszystkiego trzeba miec dystans i Ty wlasnie go masz i tak jest najlepiej bo sie doczekasz na swoje dziecko w spokoju i bez stresow:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciąża czy nie ciąża
No właśnie monia...:). Jak się dziś masz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a dziekuje dobrze tylko troche zdenerwowana bo mala mi sie przeziebila a jutro jedziemy i nie wie mczego sie mam spoodziewac,a tak poza tym mamy jeden dzien mniej do czekaania hahaha:D A jak Twoje samopoczucie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciąża czy nie ciąża
To dobrze, że dobrze ;). Mnie dziś boli podbrzusze trochę jak czasem w czasie owulacji...ale coś podobnego miałam w poprzednim cyklu też już w fazie dni niepłodnych, a w ciąże nie zaszłam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczerze czytalam ze brzuch dołem moze bolec od owu do miesiaczki takze poczekaj jeszcze z osadami czy sie udalo czy nie. Ja nigdy nei mialam bóli w środku cyklu wiec nie wiem co to moze zanczyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciąża czy nie ciąża
ano wiem, tylko piszę jak miałam w poprzednim cyklu i jak mam teraz. Ja przez kilka lat w połowie cyklu około owulacji miałam czasem silny ból jednego jajnika, trwało to zazwyczaj nie więcej niż kilka godzin, no ale teraz już niestety jakoś z rok może więcej nie mam tego bólu, tylko czasem krwawienie owulacyjne...które teraz miałam w poniedziałek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh to ijestes jak ksiazkowy przyklad wczesniej bole teraz plamienia tez bym chciala mie tego typu objawy ale to nic w sumie nie ma tego złego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja jeszccze bardziej wrzucam na luz dzis ide do fryzjera zrobic sie na bustwo i jutro na wakacje i na plazy nad mozem sie bede relaksowala i po wakacjach moze sie okaze ze sie udalo:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciąża czy nie ciąża
Ano czuję się jak przykład książkowy :D. Jeszcze raz miłego wyjazdu. Ja dziś też wyjeżdżam na mazury, co prawda tylko na weekend, ale później jeszcze jedziemy odwiedzić rodzinkę, więc nie będę miała czasu na dumanie i dobrze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciąża czy nie ciąża
Tylko że książkowe objawy nic jeszcze nie gwarantują, dają pewność psychiczną że szybko się uda, a wiadomo różnie bywa, szczególnie tym w gorącej wodzie kąpanym, to może nie wyjść na dobre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wam tez zycze milego i udanego wyjazdu. Z tego co tu piszesz to nie wynika bys byla w goracej wodzie kapana, ja w sumie jestem ale nie w tych sprawach. Popatrz jakie to zycie jest przewrotne. Mi to sie nawet nie chce juz na ten temat myslec po co wybiegac w przyszlosc skoro i tak sie dowiem przeciez to jest nieuniknione

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciąża czy nie ciąża
Dzięki. No ja też nie w tej sprawie jestem w gorącej wodzie kąpana, w innych różnie ;). Wiem że nic te moje panikowanie nie da, trzeba czekać, swoją droga kiepsko to rozwiązali, że minimum 2 tygodnie trzeba czekać żeby dowiedzieć się, czy jest ciąża :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nop powinno byc tak: wspolzyje sie dzis i jutro juz powinno sie wiedziec a nie czekac do dnia spodziewnej@ zupełnie nie funkcjonalnie z jednej strony bo z drugiej dla tych co by nie chcieli to kiepsko by bylo tak szybko:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciąża czy nie ciąża
No tak, ale jak nie chcą i muszą czekac, to też nie jest fajnie...A miałaś może kiedyś jakieś podejrzenie wpadki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciąża czy nie ciąża
ja też...no ale fakt, że nigdy nie tego nie robiłam bez zabezpieczenia, jak wiedziałam, że nie mogę zaliczyć wpadki...zresztą dla mnie, to żadna wpadka, jak ktos idzie bez zabezpieczenia do łóżka, wtedy to po prostu jest liczenie, że może się uda nie wpaść...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciąża czy nie ciąża
My używaliśmy z 5 lat prezerwatyw, w tym ze 3 lata, to już mało uważaliśmy przy jej użytkowaniu ;), ale i tak nic sie nie przydarzyło więc nie wierzę w te wpadki, jak się zabezpiecza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja praktycznie od zawsze wspolzyje bez zabezp ale to dlatego że my z moim mezem zanim wzielismy slub bylismy ze soba 7 lat i juz chyba znamy siebie i swoje ciala na wylot:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość M_I_L_K_A
Hej! Ja to dopiero mam zakręcone i nie wiem co jest grane. Okres miałam dostać 11 sierpnia. 11 też zrobiłam test ciążowy bo zachorowałam i część leków miałam takich których w ciąży nie powinno się brać. Ale test wyszedł negatywny. Więc postanowiłam 12-tego zrobić kolejny, który też wyszedł negatywny. Tylko problem w tym, że okresu dalej nie było. Więc przezornie nie brałam tych zakazanych leków. Do dzisiaj nie wiem czy jestem w ciąży, bo dopiero jutro postanowiłam zrobić kolejny test (3 tyg. po ostatnim współżyciu), tylko się martwię, bo od środy mam malutkie plamienia i nie wiem co to :( kurde jakie to wszystko skomplikowane. Miała może któraś tak? Dopiszę jeszcze, że zawsze miałam bardzo regularne cykle!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milka moze za wczesnie testy robilas mi do 6 tyg wychodzily negatywne a moze idz na bete bedzie szybciej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość M_I_L_K_A
Zobaczę co jutro wyjdzie, dzisiaj dzwonię umówić się na wizytę do gina. Martwi mnie to, że może się okazać, że jestem w ciąży, a mam te zasrane plamienia :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nop jak jestes w ciazy to plamienia nie sa dobrym znakiem ale nie martw sie na zapas. Masz plamienia, jak masz mozliwosc to lez jaknajwiecej jak to nie rozkrecajacy sie okres to plamienie moze ustapi na 2 dzien a pozniej do gina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciąża czy nie ciąża
Wiesz w tak wczesnej ciąży, to chyba leki nie mają zbytnio wpływu, tzn. nie szkodzą, no chyba, że są bardzo silne, no ale to moje zdanie, może się mylę. Plamienie może byc zarówno implantacyjne, jak i znaczyć, że coś nie tak jest z płodem...3 tyg. po ostatnim stosunku, to już powinien test wyjść...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 tyg po stosunku to by nie pylo plamienie impantacyjne. Moze to poprostu miesiaczka sie tak zaczyna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×