Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciąża czy nie ciąża

Kto tak jak ja czeka teraz czy jest w ciąży?

Polecane posty

Gość ciąża czy nie ciąża
onaxyz---> Spokojnie, nie ma sensu robić, bo i tam wyjdzie nie wiarygodny...Mi możliwe, że już by coś wyszło, ale 2 dni mnie nie zbawi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ONAXYZ- ja mam to samo z tym testem ale moje dziecko sobie spi i nie moge sie nigdzie ruszyc ale juz najchetniej bym zrobila. Jak wyszedlby pozytywny to bym sie cieszyla a jak negatywny to juz bym wiedziala ze @ przyjdzie i cale myslenie by tez poszlo w kat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszedzie pisza ze wzdety brzuch tez moze byc subiektywnym objawem ciazy ja taki mam od wtorku jakbym sie miala ocielic a nie byc w ciazy i jak tu nie wierzyc ze zaszlam jak wszedzie pierdoly wypisuja:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joanoula
Ja po stracie ciazy mialam usuwana ta obumarla ciaze...mielismy nakazane poczekac 3 miesiace ale i bez tego nakazu od lekarki nie bylam gotowa znow probowac-balam sie,ze sytuacja sie powtorzy.Teraz to 1szy cykl po tych smutnych wydarzeniach,w ktorym staramy sie znow o dzieciaczka.Czyli jak sie nie uda,to jeszcze mamy 2 proby,co?;o)hahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciąża czy nie ciąża
Oj o tych objawach, to się można naczytać ;). Nie wiem, czy się z czyms takim spotkaliście. Ale kiedyś, to takie niektóre starsze kobitki, to jak spojrzały na taką co jest ciąży, a jeszcze nie było widać, to już widziały, że jest w ciąży :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joanula w pewnym sensie wiem co czujesz ja zaszlam w pierwsza ciaze jak mialam 21 lat moj chlopak obecnie maz skonczyl tylko raz we mnie w tym cyklu niestety synek urodzil sie z wada serca po 4 miesiacach zycia zmarł. Nie martw sie co nas nie zabije to nas wzmocni. To by byla moja 3 ciaza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joanoula
Dokladnie monia-pierdoly pisza-ja kiedys wyczytalam,jak dziewczyna twierdzila,ze jej objawem jest "odbijanie sie",czyli potocznie "bekanie"!No wymieklam wtedy normalnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciąża czy nie ciąża
Joanoula---> Wiesz znam kilka przypadków gdzie po obumarciu, poronieniu szybko się udało zajść, jedna z tych kobiet rodzi w grudniu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ani w 1 ani w 2 ciazy nie mialam zadnyc hobjawow procz braku @ dlatego teraz mam takie nastawienie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dlatego w objawy nie ma co wierzyc i tak jak my sie wpatrywac wiem jest to silniejsze od nas:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joanoula
Ojej monia,nie mialam pojecia,ze cos takiego Cie spotkalo...przykro mi bardzo...Ale ciesze sie,ze potem urodzilas jeszcze jednego maluszka i wszystko jest ok,nawet fakt,ze sie staracie o nastepne dziecko pokazuje,ze jest dokladnie tak jak mowisz:"co cie nie zabie to cie wzmocni"!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie nie trzeba tylko przylozyc kciuk lewej reki do zielonego kwadracika i potrzymac okolo minute i kwadraci zmieni kolor na czerwony lub niebieski:D:D:D:D juz nawet taki pierdoly sa na necie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie opowiadam o tym kazdemy tu wczesniej tez nie chcialam o tym pisac ale.... Minely juz 3 lata i juz tak nie boli. Dlatego moje drogie panie trzeba sie starac:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciąża czy nie ciąża
Z jednej strony kobieta nie jest w stanie czuć już od początku objawów, bo to się dzieje w jej wnętrzu jest mikroskopijnych rozmiarów, z drugiej strony kobiety przechodzą różnie ciążę, wiec możliwe jest, że niektóre czuję coś w wczesnej fazie, tzn. nie chodzi mi o jakieś wymyślanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joanoula
Test internetowy...niedlugo ktos bedzie namawial na zaplodnienie przez internet,np w jesiennej promocji za 50 zl lub z okazji Bozego Narodzenia z dolaczonym za darmo testem ciazowym-oczywiscie internetowym!;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a widzisz przynajmniej jest z czego sie posmiac. Ja nieraz lubie takie pierdoly czlowiek nie moze byc powazny przez cale zycie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CIAZA-wiem o czym mowisz niektore kobiety maja cos takiego ze czja dokladnie jeszcze nie wiedza co ale juz.......Nie mam takich i niechcialabym miec. Chyba??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciąża czy nie ciąża
monia---> to też jesteś po przejściach...no niestety bywa,. ja mam w rodzinie wcześniaka urodzonego w 24 tygodniu ciąży, przeżyła, rozwija się, ale tak na prawdę okaże się za kilka lat, czy wszystko jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joanoula
Jasne monia,w pelni sie z Toba zgadzam,ale co z tymi,ktorzy uwierza i wysla pieniadze??? Im pewnie do smiechu nie bedzie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joanula przynajmniej te kobiety co sie same strzykawka zapladniaja by mialy prosciej, a swoja droga ciekawe czy im sie udaje zaciazyc heh;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciąża czy nie ciąża
No właśnie wbrew pozorom na takie rzeczy nabiera się sporo ludzi, kurna test internetowy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joanoula
Ja nie slyszalam o takich przypadkach-zaciazanie strzykawka???To ja jestem do tyyyyyyylu z niusami!hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie to jest najgorsze bo sa malolatki ktore boja sie ciazy a wpadnie im taka stronka z testem ciazowym a one biedne go robia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a czytalam o tym gdzies na forum dziewczyna pisala ze wspolzyla z partnerem w prezerwatywie pozniej wyjela z kosza do strzykawki i w siebie, ale jaki owoc z tego wyrosnie to nie wiem bo ona juz wiecej nie pisala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciąża czy nie ciąża
My już za stare jesteśmy na takie chwyty ;). Ja kto mówi mój mąż "oj czuję że będzie", dodam że w poprzednim miesiącu też tak mówił :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciąża czy nie ciąża
Zeby robić to zez strzykawką, to już ostro trzeba mieć nie po kolei...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×