Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciąża czy nie ciąża

Kto tak jak ja czeka teraz czy jest w ciąży?

Polecane posty

Gość ciąża czy nie ciąża
No rozumiem...akurat na tym topiku, to staramy się nie wpadać w paranoję...A powiedź wiesz coś o krwawieniu podczas zagnieżdżania zarodka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chcialam zapytac morelle czy mialam jakies objawy okresiwe typu ból brzucha? bo ja wlasnie czekam za @ ale niic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"jak przed terminem test pokaze I to automatycznie dol i brak wiary ze sie udalo" <=== miało być nie udało sorki za blad:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czasem zarodek zagniezdzajac sie w scianie macicy natrafia na naczynko krwionosne i jeżeli jest ono zbyt slabe to peka i wystepuja w tedy krwawienia badz plamienia. Ze wzgledu na to ze wystepuja one u niektorych kobiet w terminie @ zdaza sie ze krwawienie brane jest za normalna miesiaczke choc nia tak naprawde n nie jest[ mowa tu u kobietach ktore maja bardzo skape miesiaczki]. Krwawienie/plamienie podczas zagnieżdzenia nie ma w sobie ze tak powiem skrzepow czy "kawałkow" złuszczajacej sie blony sluzowej macicy tak jak przy @.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciąża czy nie ciąża
Właśnie zauważyłam zabarwiony na czerwono śluz, ech znów jakieś plamienie chyba...albo okres się zaczyna....może ciąża... Kamilla jak myślisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciąża czy nie ciąża
Dziewczyny przylatujcie na wieczorny zlot ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz nie jestem ginem moge jedynie przypuszczac co to moze byc. Jezeli nie mialas nigdy plamien ktore zwiastowaly nadejscie @ to bardzo mozliwe ze cos jest na rzeczy ;) Dwa dni po zagniezdzeniu zarodka zaczyna byc wydzielany hormon HCG o stezeniu ktore da sie wykryc testem ciażowym, jednak najlepiej pojsc na badanie do labolatorium. Test na obecnosc hcg we krwi to koszt od 25zl w gore w zaleznosci od miasta i jest o wiele bardziej wiarygodny niz testy sikane ktore czasem mimo ciaze daja wynik negatywny ;) Normy bety dla kobiet nie cieżarnych to zazwyczaj od 0mlU/ml do 5mlU/ml[w zaleznosci jakie normy ma dane laboratorium] a wiec wynik negatywny, natomiast jezeli wynik wyjdzie powyzej 5mlU/ml oznacza ze jest ciaza czyli inaczej wynik pozytywny :D Musze leciec :) Pozniej wpadne i postaram sie odp na pytanka jezeli bede umiala Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamilla23 przeczytalam uwaznie to co napisalas i az mi sie plakac zachcialo 4 razy samoistne poronienie o jejku ja bym sie chyba zalamala i podziwaiam cie ze sie podnioslas wszytsko co napisalas jest prawda i wlasnie tak sie zastanawiam jesli para bardzo chce miec dziecko to zachodzi a taka ktora nie chce to ma wpadki i kurde czemu tak jest?Ja ostatnie i zarazem pierwsze 2 cykle staranek myslam o tym bardzo czesto caly czas ciagle myslam a moze juz a moze sie udalo a pozniej lzy bo okres przyszedl a w tym odpuscilam totalnie nie powiem bo tez przechodzi przez mysl moze sie udalo ale teraz im blizej @ tym bardziej znow o tym mysle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość morellllllaaaaaaaaaaaaaaa
SATYNA18 ja miałam bóle podobne jak na @, ale jednak jak teraz pomyslę to były troche inne, ale wtedy byłam pewna ze okres dostane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciąża czy nie ciąża
W moi m przypadku nie ma sensu iść na badanie krwi, aż tak mi nie zależy żeby już wiedzieć, tym bardziej, ze na pewno w tym tygodniu będę wiedzieć. Czasem miewałam jakieś plamienia przed okresem, tylko że w tym cyklu miałam je już ze 3 razy, a nie tylko przed okresem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiem wam ze przez dzisiejszy dzien jadlam jak slon jakis zjadlam 6 talezy zupy i kazda przegryzalam batonem no masakra jakas i nadal czuje sie glodna ale to chyba przed okresem bo przed zawsze jem wiecej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość morellllllaaaaaaaaaaaaaaa
ciąża mja koleżanka miała plamienia i okazało się, że ma nadzerke, ciąża coprawda tez była, ale plamienie było wlasnie przez ta nadzerke..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciąża czy nie ciąża
onaxyz---> Nic dziwnego, że się nie najadłaś zupą trudno się najeść ;) nawet jak zjesz 6 talerzy ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciąża czy nie ciąża
morelllla tez o tym pomyślałam...czytałam gdzieś, że nadżerka nie przeszkadza ciąży, ale cholera wie, teraz będę czekać, co to oznacza, trochę nadzieje znów mi opadała...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciaza..... znalazlam cos takiego :DO IMPLANTACJI DOCHODZI ZAZWYCZAJ MIĘDZY 5 A 10 DNIEM PO OWULACJI OBJAWIA SIĘ TO ZAZWYCZAJ: JEDNONIOWY SPADKIEM TEMPERATURY, PLAMIENIEM, ZAWROTAMI GŁOWY I SKURCZAMI MACICY, MOGĄ TEZ BYĆ INNE OBJAWY , ALE TE NALEZĄ DO NAJCZESTRZYCH.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość morellllllaaaaaaaaaaaaaaa
nie przeszkadza, ale moze powodowac krwawienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciąża czy nie ciąża
onaxyz---> No to co miałam w niedzielę tydzień temu, to mogło być krwawieniem implantacyjnym, trochę plamiłam też w ostatnią sobotę, ale to nie był rozkręcający się okres, bo do dziś by się rozkręcił raczej, a tera z pół godzinki temu znów krew w śluzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciąża czy nie ciąża
dodam że w sobotę było tego bardzo mało, ale było zauważalne, a dziś też nie było dużo....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziwczyny juz jestem troche sie napisalys cie wiec tak WYRAZY WSPOLCZUCIA DLA Kamilla23 ALE WIERZYMY W CIEBIE I NAPEWNO SIE KIEDYS UDA ALE WYDAJE MI SIE ZE JAK TYLE RAZY JUZ SIE TAK PRZYTRAFILO TO POWINNA CI LEKARKA ZLECIC JAKIES BADANIA mi powiedzieli ze jak za drugim razem bede miala ciaze obumarla to posle mnie na badania a u ciebie to juz 4 raz moze powinnas zmienic lekarza??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciaza..... nie chce ci robic nadziei ale cos tak czuje ze ci sie udalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciąża czy nie ciąża
onaxyz---> A ja szczerze Ci powiem, że jak zobaczyłam znów to plamienie, to jakos mina mi zrzedła, nie nastawiło mnie, to optymistycznie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a moze to np od tego ze fasolka sie rozpycha i jakies naczynko ci peklo:) nie wiem jak jest w ciazy kiedy macica rosnie i wogole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciąża czy nie ciąża
no oby się rozpychała ;), tylko teraz to już trochę zaczyna wyglądać jak rozpoczynający się nieco wcześniej okres, obym się myliła...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a to co juz wiecej plamisz??moze tak ci sie zdaje tylko ja wiem tylko tyle ze przed okresem powinien byc przezroczysty sluz cos taki jak w plodne tylko nierozciagliwy wiem bo pamietam w szpitalu lekarz jak mnie badal mowil ze nawet przed okresowego sluzu wtedy nie mialam i zapytalam sie jaki to jest i mi powiedzial

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciąża czy nie ciąża
Nie póki, co to malutkie te krwawienie, ale wiesz już niedługo okres, więc mam podejrzenie, ze może się po prostu rozkręca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciąża czy nie ciąża
no tak edzia :). a co tam u Was, tylko ja mam takie jazdy z tymi plamieniami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tam nic nie mam takiego i teraz i nigdy wczesnie ale jest jaks tam procent kobiet ze tak maja jak wlasnie ty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciaza ....... ty zastanawiasz sie nad plamieniami a ja nad bialym sluzem i tez nie wiem co on oznacza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×