Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciąża czy nie ciąża

Kto tak jak ja czeka teraz czy jest w ciąży?

Polecane posty

masz racje odpocznij troche od wyliczania i uzywajcie wtedy kiedy masz na to ochote, ja teraz tak robie i moj od tygodnia ma post no co ja zrobie ze mi sie nei chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nop a ja czekam i mojemu mowie ze dostanie po @ ale tak sobie marze co jakies kilka minut ze jestem:) takie niewinne marzenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz bede zagladala w kalendarz i liczyla ile sie spoznia i kiedy zrobic test jak nei bedzie @, ale tak sobie mysle ze jak teraz nie zajde to nie jest nam dane miec teraz 2 dziecko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystkim nam sie uda predzej czy pozniej damy rade w koncu jestesmy kobietami:D musimy dac rade

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokladnie ogladalas kiedy taki program ciaza z zaskoczenia jak to czasem ogladam to az to sie wydaje nie prawdziwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień Dobry:)!!!!!! Co u was nowego:)?? u mnie juz lepiej czuje sie dobrze troche mi sie jeszcze w glowie kreci ale da sie zyc:P i @ nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej monia :-) no to kochana ja zaciskam kciuki i mam nadzieje, że już nie przyjdzie :-):-):-):-):-) :-) :-) idę śniadankować :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to ja się przyłącze do was bo też czekam za @ z tym że u mnie jak przylezie to będzie fajnie a jak nie to będzie jeszcze fajniej:) Jednym plusem tego jest to że bez trudu nie pale 3 dzień i mam nadzieje że tak zostanie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Hej!!!!!!! a po imprezie dobrze ylo suupppeerrrrrr:) wybawilam sie wytanczylam poznałam nowych ludzi i troszke popiłam:P a @ nie ma:) czyli trzeba czekac dalej:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej! Wróciłam od teściowej ;). Jak się macie? :) Ja nieco dziwnie, bo okres rozkręcił mi się na dobre z czwartku na piątek i wczoraj i dziś już praktycznie go nie było, tylko małe plamienie...obawiam się, że coś z hormonami zaczyna mi się walić...w piątek miałam obfite, krwawienie ze skrzepami, więc ciążę prawie wykluczam...Co o tym sądzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karrrla3
właśnie nei wiem jak z tym okresem jedni piszą ze wogóle go niepowinno być na poczatku ciązy inni piszą ze tylko małe plamienia a inni znow ze obfita miesiączka tez moze wystąpić w czasie ciąży ale przecież piszą ze pierwszym objawem ciąży jest brak miesiaczki wiec myśle ze nie jestes w ciaży.. a najlepiej zrob test ja juz kupuje z zapasem bo nie chce mi sie co miesiac po testy latać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karrla---> Hej! No ja nie wierzę w miesiączkę podczas ciąży....więc jestem prawie pewna, że w ciąży ni jestem, no zobaczę może zrobię test w tygodniu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karrrla3
zrob sobie test przed kolejna spodziwaną miesiączką bo może akurat w tym cyklu ci sie uda :) a po co wywalać kase na te testy. ja tez juz mam niezły zapas:) i oczekuje tych wymarzonych 2 kreseczek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja właśnie wolę nie kupować na zapasa testów, bo by mnie niepotrzebnie kusiło ;). A długo się starasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej monia! No właśnie, może pod koniec tygodnia pójdę, bo cholera wie jeszcze może się rozkręcić...brrr...mam nadzieje, że to nic poważnego :( Jak tam monia po imprezie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karrrla3
ja sie staram juz 3 miesiać teraz bedzie 4 cykl . zobaczymy cos nie wychodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×