Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciąża czy nie ciąża

Kto tak jak ja czeka teraz czy jest w ciąży?

Polecane posty

hej dorcia! Ja Ci radzę porzucić te testy, bo faktycznie przez tabletki mogę nie wychodzić wiarygodnie i chociaż do końca roku starajcie się nie patrząc na żadne objawy i wyliczenia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jak Ci kazał, to rób te testy, ale nie bierz wyników zbytnio do siebie ;). Najważniejsze, że się intensywnie staracie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może i zmienia, może i nie :P. No właśnie i dobrze, ja też się na nic nie nastawiam, bo to przecież nie ostatni nasz cykl w życiu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dorota zostaw te testy w cholere i kieruj sie tym co czujesz TY:) a my tez troszke wypilismy i bylo bylo w nocy:D rewelacja;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
latam po kalendarzach i srednio do 22.12 mam plodne :P:P:P hehehehehehehe szkoda ze nie zaczna sie 22 :P:P bo maz tylko w poniedz i wtorek idzie do pracy i wolne az do 10.1.2010

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monia...tyle ze ja wlasnie nic nie czuje i sie az zastanawiam czy wogole owulka bedzie w tym mies :P:P:P ale...zobaczymy 3.1.2011 :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dorcia, nie licz, nie lata po kalendarzach ;), ale faktycznie trochę szkoda, że ci się nie od 22 zaczynają płodne, to byście mogli ciągle :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niom we dwoje :P:P tak postanowilismy chcemy bobyc ze soba i odpoczac a nie stresowac sie calymi przygotowywaniami do swiat...2 lata temu tez mielismy takie swieta i bylo super:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie ogladam opakowanie testow bo wpadlo mi do glowy ze moze sa przeterminowane albo cos...i pisze 2010 09 wiec przeterminowane bo to chyba nie data produkcji:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jak bylam w pl ...2 tyg temu jakos... no nie wiem czy to data produkcji czy nie w ulotce tez nic nie pisze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak tak w aptece...zrobila test innej firmy i tez widze 2 krechy tyle ze 2 troszke bledsza...i na wynik testu nie maja wplyu zadne leki czy alkohol(wypity wcoraj) zmienic wynik moze ciaza lub karmienie piersia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehhehe wlasnie mialam pisacvze albo ciaza ablo karmie piersia(chyba meza) :D ablo nie potrafie testow robic:D :D... ale robie i sapisuje:D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×