Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciąża czy nie ciąża

Kto tak jak ja czeka teraz czy jest w ciąży?

Polecane posty

a ja sie smucila nei bede jak u mnie nie wyjdzie bo wg. mnie 1 raz to zdecydowanie za mało:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julek wiesz moze dla ciebie by to nei byla mila wiadomosc ze jestes w ciazy ale jak ja cie czytam to juz sie ciesze:) zycze wyniku jaki bys chciala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monia:D :D trojkaciki sa fajne:D...chyba:D ale bedzie co ma byc co nam jest pisane i my tego nie zmnienimy trzeba tylko cierpliwie czekac...i sie doczekac!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jasne ze napisze jak zrobie.Rozumiem was dziwczyny ze chcecie byc w ciazy...ale ja uwazam ze trzeba dac na luz nie stresowac to podstawa by byc w ciazy.Moja siostra 3 lata czekala na dzidzi i dopiero jak stwierdzila ze juz koniec nie bede sie starala mysliala o ciazy itd.TO ZASZLA W CIAZE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
julek ja sie nei staram tylko czzasmi nas z M poniosa emocje i pozniej jakas tam nadzieja sie w serduszku rodzi:) czekamy na wynik testy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój maz siedzi caly blady z nerwow(bo on chce jescze jedno)..hehhe Ci faceci...a ja to sie zabije jak wyjdze pozytywny.Zwarjuje z tymi dziecmi.kurde jak nie bede w ciazy to jutro ide zalozyc spirale,bo to duzo nerwow kosztuje osiwialam chyba juz....makabra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie martw sienie bedzie az tak zle bedziesz kochala jak pozostala 2 ;) a jak nie bedziesz to racja jutro idz do gina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a z facetamu to roznie bywa... niektorzy czca gromadki inni jedno a jeszcze inni nie moga sie dokonca zdecydowac:D i woleli by sie to poprostu stalo tak niespodziewanie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj maz wczoraj mi powiedzial ze on by wolal miec niespodzianke niz planowac dzidzie... bo wtedy to ta radosc jest inna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ty plotkaro daawaj jednego piernika:) dorota to powiedz mu zeby o tym zapomnial a ty sie bedziesz starala:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
migotka... tak dekorowac pierniczki:D wiecie ja mysle jednak ze nie bylo i nie bedzie w tym cyklu owulki u mnie nadal brak sluzu jakiegokolwiek...ja juz nie wiem...zawsze bylo go tak duzo i to caly cykl a teraz nic buuu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sluz mialam ale taki sobie a dzis sie juz skonczyl:/ a moze ty mialas sluz tylko nie na zewnatrz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monia...hheheeh milam taki zamiar...ale ta malpa (moj maz) gdzies kolo 13 przypominal mi ze dni plodne beda sie zaczynac i czy pamietam o tym wrrr...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie też już dziś mało śluzu, tzn. jak normalnie po płodnych ;), ale poki co na prawdę mam luz, oby tak dalej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haahhaha to sam do siebie niech ma pretensje:D ja lubie pierniki:) a znow moj mysli ze jka wczoraj bylo do konca a jest srodek miesiaca t oze bede w ciazy normalnie smiac mi sie chce z niego ale coz w sylwestra sie okaze:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
migotka...akurat teraz to nie mam w glowie czy sie uda z dzidzia tylko czy oby kolejny mies brak owulacji ... normalnie boje sie ze nadal cos jest nietak ze mna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×