Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciąża czy nie ciąża

Kto tak jak ja czeka teraz czy jest w ciąży?

Polecane posty

migotka i trzymaj tak dalej ,a ja zamierzam sie pobawic i wypic kilka drinkow na sylwka:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dorcia, akurat z tego co wiem, to u wielu kobiet ciężko rozpoznać, czy była owulka, czy nie...oj z tym, co wszystko jest dobrze, czy nie, to nigdy nie wiadomo, czasem jakiś hormon coś troche nie tak i juz nie można zajść...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ach po co wam te czarne mysli koniec roku coraz blizej to zostawcie swoje kłopoty z boku i tyle a moze mile sie zaskoczycie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dorcia, musisz być cierpliwa, bo troszkę z tą cystą może potrwać na szczęście, to nie wyklucza się starania się, więc samo to świadczy o tym, że cysta nie jest groźna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i zeby ci powiedziala ze jestes w ciazy:) mam nadzieje migotko oczywiscie tobie tez:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie dorcia monia dobrze pisze :). ja się nie martwię do końca roku, później będę myśleć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karmilam i mylam dzieci a teraz mi sie chce siusiu wiec ide do wc trzymajcie mocno kciuki by wynik byl negatywny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monia....hehheh no tak mi powiedzial ze mma nadzieje ze w styczniu nie przyjde do niego z cysta tylko z ciaza:D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dorcia, więc na prawde staraj się wyluzować, skoro lekarz tak powiedział, nie sądzę, że by ci bezpodstawne nadzieje robił ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiem wam ze ja tez to lubie niby nie chcemy maluszka ale jakby sie teraz trafil to chyba bysm byli w niebo wzięci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja na razie wychodzę z założenia, że to ma być przyjemność ;), ale że już poważnie myślimy o dziecku, to jednak trzeba tempo podkręcić, ale też bez przesady, nic na siłę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to powiedz mu ode mnie ze to jest niewykonalne:/ przykro mi ja juz od marca chcialabym wpasc i nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czytalam dzis gdzies na jakims forum kobitka pisala ze nie ma zadnej przyjemnosci z przytulanek bo az tak bardzo pragnie dziecka i sexik jest juz niemal na sile...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to szkoda mi tej kobiety nie mozna do tego dopuscic bo poznie jprzykro sie robi jak chce sie kochac bez zrobienia dziecka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monia, Ty farciarko, ale i tak się zdarza :) dorcia, nie no tak na siłę, to można się psychicznie wykończyć, ja właśnie nie zawsze mam ochotę, stąd też bywało ostatnio, że raz, 2 razy w płodne, ale w tym cyklu normalnie demon seksu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie wiem w jakim sensie ...ale wpadke chce:D :D :D i mowi ze wtedy radosc jest podwojona:P:P a w tym on ma juz doswiadzczenie:D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
migotko to pewnie zalezy jak sie planety ułożyły bo ja ze swoim to tez normalnie az nie chce go wypuszczac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×