Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciąża czy nie ciąża

Kto tak jak ja czeka teraz czy jest w ciąży?

Polecane posty

migotka....hhehe prawde mowiac to ten cykl jest 1 cyklem staran reszta to ...byl poprostu sexik bez zabezp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zobaczymy 31.12 albo 3.01 a najpozniej koncem stycznia co to jest ...ale bedzie dobrze i tego sie 3mamy co kobitki..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ciesze sie ze od stycznia koniec staranek...musze odpoczac czasem mam dni ze nonstop mysle o dziecku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
migotka...nie wiem ile zrobie przerwy...ale napewno tez bedzie to zwiazane z moimi wynikami u gina i szukaniem mieszkania i kredyt a wogole to nie chce by dzidzi sie w zimie urodzilo no i slub mojej siostry w wakacje:P:P:P hehehhe duzo tego:D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...i maz mi jeszcze mowil ze bede musial zdawac egzamin ze znajomosci niemieckiego(kazdy kto przyjechal do at po 2005 musi go zdawac) wiec tez bede musial sie do nauki przylozyc zeby dobrze wypasc..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dużo docia, ale też nie przesadzaj ;), wszystko da się pogodzić, ale jak czujesz, że chcesz zrobić przerwę, to zrób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi jak tak średnio wychodziło, to myślałam, że może jeszcze trochę moze lepiej poczekać, moze nie ten czas, ale to takie gadanie nigdy nie wiadomo kiedy jest czas na dziecko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niom tak czuje ze chce przerwy...ale kto wie czy za mies nie zmienie zdania...bo maz sie nie zgadza na zadna przerw:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
julek...no widzisz wszystko po twojej mysli...ale umow sie na wizyte u gina bo te twoje spoznienie okresu i mies wczesniej skape krwawienie nie jest normalne i lepiej sie przepadac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie dz.do gin.ale mam termin po nowym roku...chyba lepej isc juz prywatnie bo zanim czlewek doczeka sie na wizyte to przekreczy sie zdazy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×