Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciąża czy nie ciąża

Kto tak jak ja czeka teraz czy jest w ciąży?

Polecane posty

a u mnie w sumei wszystko dobrze wysprzatalam znow cale mieszkanie bylam o 8 rano na zakupach a teraz odpoczywam i sciagam muze na sylwestra:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to się naharowałaś ;). ja trochę sprzątam, trochę się obijam i powiesiłam sikorkom słoninkę za oknem ;), w sumie ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiem ci siedze i mysle i chcialabym zeby @ juz nie przyszedl wiem ze zamulam ale tak bym sie cieszyla:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie ze zawsze i co miesiac trzymam za was kciuki ale za siebie jest mi troche ciezko. Od rana mam śluz wodnisty, a od soboty bylo sucho i dzis rano mam:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj monia, wiem że sobie jest trudno trzymać ;), oj z tym śluzem, to dla mnie zawsze zagadka, ja teraz mam dość sucho, ale brzuch pobolewa i nie nie wkręcam sobie nic ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe no chyba nie trzeba sobie wkrecac ze cie brzuch boli moze bolec od tak roznie to bywa. Patrzylam na kalendarzyk na netmama i jakby wychodzilo ze dzis owu mam jakby moj cykl trwal 33dni (moj najdłuższy)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzisz jka nie urok to ...... i tak źle i tak niedobrze jak i umnie tak i u ciebie:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale zawsze czulam tzn brzuch mnie bolał jak mialam owu a w tym miesiacu nic takiego nie czulam jutro zmierze sobie temp i sie okaze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh w sumie to nie masz innego wyjscia ja tez poczekam a noż bedziemy mialy bardziej szczesliwego sylwestra niz nam sie wydaje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj różnie monia z tym...ja np. w tym cyklu wyraźnie czułam, chyba owulację w piątek, ale plamienie owulacyjnego nie było, a przez ostatnie cykle zawsze był, to już nie zawsze był ten ból ostatnio...ale jedynie monitoring by nam powiedział, kiedy na bank była owulka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja mala sie juz doczekac nie moze:) ale ona ma radoche jak widzi zabawki:P a ty bylas grzeczna zasłuzylas na prezent??:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ogladasz moze jakies seriale??? Ja lubie pierwsza milosc i m jak milosc ostatnio tez majke nieraz ogladam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×