Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciąża czy nie ciąża

Kto tak jak ja czeka teraz czy jest w ciąży?

Polecane posty

my idziemy do znajomych na impreze i mala bierzemy ze soba i pech mnie dopadł bo mam miec @ 31.12.:( biednemu zawsze wiatr w oczy:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj maz tez tak powiedzial (a moze nei bedzie)wiesz to bedzie impreza to nie bede sia zastanawiala czy bedzie czy nie tylko ze smutna mina czekam na @:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dlatego my idziemy z mala a nasi znajomi do ktorych idziemy maja roczna corke wiec mojej sie nie bedzie nudzilo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
płytkowy nigdy paskowych nie robilam szczeze to do niedawna nie wiedzialam ze takie istnieja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Julek! Jak się masz? :) Trochę głupio mi to pisać, bo wygląda, to na jakieś bardzo wczesne doszukiwanie się objawów, ale napiszę ;). Wczoraj wieczorem poczułam takie zdecydowane napięcie podbrzusza, takie jak na okres, bólem tego nie mogę nazwać, ale czułam to dość mocno i dość długo, to nie było kłucie, tylko właśnie jak na okres...heh jestem dopiero kilka dni po owulce, więc sprowadźcie mnie na ziemię, że fantazjuje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
By Ci sie udalo kochaniutka:)!!!!!!!!!!!bede trzymac kciuki:)za Ciebie. A u mnie dalej nic:(:(nie mam @ kurde to juz tyle czasu minelo,masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oby Julek ;), ale coś mi za wcześnie na te objawy, choć jakoś teraz według kalkulatora na net mama powinnam mieć zagnieżdżenie, jeśli faktycznie się udało...no nic poczekamy zobaczymy ;), no i temperaturę mam podwyższoną...a Ty jak sie czujesz, czujesz że zbliża się okres, czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam!!!!! Powiem tak julek jestes w ciazy i bez gadania trudno :( idz na bete. Migotka moze za wczesnie ale kto wie co ci psychika podpowiada, nie doszukuj sie czegos czego nie ma i czekaj do daty@ (sprowadzilam cie na ziemie);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co tam u Ciebie? a co do Julci, to zagadka i to trudna, bo test negatywny, a pisała że coś wcześniej już miała takie opóźnienia, no i okresu brak...hmmm. Julcia może pójdź na betę, co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×