Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciąża czy nie ciąża

Kto tak jak ja czeka teraz czy jest w ciąży?

Polecane posty

viktoria---> To porób badania, USG, cytologię i hormony...zresztą napewno wiesz o tym...no i nie martw się na zapas, PCOS to tylko twoje podejrzenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dorota jak masz to rob w sumie to to nie boli a bedziesz wiedziala jak długa masz owu heh:) julek upilas sie juz czy jeszcze nie??:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
migotka...leki na cyste juz skonczylam jakis tydz temu...mysle ze gdyby cysta wskazywala zle wyniki testu to by gin nie kazal ich robic... Julek ...nie nie nie podejzewam tylko testy owulacyjne cos wprowadzaja w blad...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dorcia, cysty robią się też o jakiś dysfunkcji hormonów, ale póki co nie zaprzątaj sobie tym głowy, jak dalej wykazują owulkę, to dalej się staraj :D, proste :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
migotka...tak tez mi gin powiedzial ze jak bede sie naprawde zle czuc to mam przyjsc poprostu wczesniej albo na pogotowie jechac...ale mi nic nie jest tylko wczoraj i dzis do poludnia po bokach mnie bolalo...wiec z tym nie ma co leciec do gina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
migotka81 - Miałam na usg policystyczne jajniki, zresztą mam już za sobą laparosopię z powodu torbieli. Mam niski progesteron i podwyższoną glukozę.Od następnego cyklu mam brać metformax. Ten cykl już spisałam na straty:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to tak jak migotka mowi starajcie sie dalej a napewno bedzie z tego wpadka:P bo nie wieszk iedy maasz owu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co biore od 2 dni duphaston ... czytalam w necie ze moze on blokowac owulke to po jaka cholere mam je brac przeciez 3 dni roznicy w cyklach to jeszczce regularne cykle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dorcia, widzę że za mocno, to wszystko Cię dotyka, rozumiem Cię, bo mi też to niby nic czyli zapalenie się przywlekło i o dziwo opóźniło okres (co mi się zupełnie nie zdarza) w momencie kiedy czekałam, czy to ciąża, ironia losu...także faktycznie jak teraz nie zajdziesz, to może chociaż z cykl zrob przerwy, zajmij się czymś co Cię interesuje i choć miesiąc nie myśl codziennie o ciąży, od razu nabierzesz dystansu...i pamiętaj masz dopiero 26 lat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
viktoria, rozumiem, ale w końcu na pewno się uda :). a jak się u Ciebie objawia niski progesteron, w ogóle jakoś się objawia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze uda ci sie zapomniec o tym wszystkim na swieta a pozniej na sylwestra szkoda by bylo zebys myslała o tym w tak wazne dni a co ma byc to bedzie trudno:) 3mam kciuki zebys i tak zaciazyla;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
migotko wiem sama po sobie ze nie da sie z wami nie pisac jak juz sie zaczelo ja tez probowałam i nic:/ a co do dystansu to wiem ze troche ci zejdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie nie nakracacie...prawde mowiac 3 mies temu bardziej sie nakrecalam na ciaze i wogole...teraz z wami tak poprostu glosno mysle ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
napisze tak ze na ubezpieczeniu nawet sie nie rejestrowalam bo jest masakra(takie terminy).A jak wydac kase zeby isc prywatnie to juz tylko do mojej lekarki bo zna te moje sprawy kobiece..:)...ciaze tez mi uratowala.innemu gin. zarobic nie dam:)))Ale niestety moja Grazynka przyjmowac bede po swietach bo teraz to sie opindala:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja dopiero jestem nawiedzona przypominam sobie ze w 1 ciaze zaszlam od 2 stosunku i mysle ze teraz tez tak bedzie:D hahahahah dobre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to dobrze dorcia :). przecież oprócz tej cysty, która szybko zniknie masz z narządami ok :), a jakby co hormony łatwiej zbić niż, jak coś z narządami jest nie tak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
julek a skad jestes??? ja tez mam takiego lekarza i to facet ale tez mi ze tak powiem uratowal ciaze bo mialam zagrozona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×