Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciąża czy nie ciąża

Kto tak jak ja czeka teraz czy jest w ciąży?

Polecane posty

tak jestem pewna...no chyba ze zaliczylismy taka 100% wpadke :D :D ale to tez nie bo niby kiedy..? chyba az tak by mi sie nagle cykle nierozwalily...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak jestem pewna...no chyba ze zaliczylismy taka 100% wpadke :D :D ale to tez nie bo niby kiedy..? chyba az tak by mi sie nagle cykle nierozwalily...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co kobietki kochane porabiacie??u mnie zakupy odpadaja:(((nie ma mnie kto zawiezc...:(wiec zostalo tylko sie uuupic,hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bym się tak nie zarzekała ;), nie ma co się nakręcać...ale jak jest seks, to może być ciąża ;), tym bardziej że nie masz pewności, co do owulki, kiedy dokładnie była...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julek pij pij :P:P ja sie tak upilam w soboty przy pomocy meza ze szok :D :D ale smiechu bylo coniemiara ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ogladam zdjecia z calego roku..mmm nasz slub...odwiedziny rodzicow i siostry...wakacje...ale juz polowe zdjec wydrukowlam i wkleilam wiec prace ida ida :P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
migotka...ma zrobic test ciazowy zebys mnie nie wkrecala...:P:P ...zawsze bylas tu jedyna ze "zdrowym rozsadkiem" i sprowadzalas nas na ziemie a teraz....? :D :D :D :D udzielilo sie i tobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dorota bedzie dobrze lekarz napewno powie dlaczego sie tak dzieje. A nie przeterminowane te testy??? i zgadzam sie tez z migotka ze nie wiedzialas kiedy masz owu i moglas zaciazyc o tym niewiedzac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dorcia, ale nie wiem, co w tym niezdrowego z rozsądkiem skoro nie wiesz kiedy owulka, to i możesz nie wiedzie kiedyś ewentualnie zaszłaś ;), tak też może być, jakby nie było seksu, a bym pisała, że może jesteś w ciąży, to było dopiero było nierozsądne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monia...wlasnie tez sie zastanawilam... na jednym pisze tylko data 2010.09 a na drogim innej firmy data waznosci:05.2012 ....ten pierwszy to nie wiem czego data ale wczoraj i dzis robilam juz te drogie i wyniki takie same wiec ... jestem plodna 5 dni jak...:D :D heheheheheh nic tylko sie smiac ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jednak mysle ze nie jestem w ciazy...ale skoro tak piszecie to ja juz sama nie wiem...co ma byc to bedzie nie ma sie co martwic na zapas ...a kto wie moze macie racje i zalicze 100% wpadke :D :Dto by sie maz ucieszyl :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a moze to nie byl okres?? Juz sama nie wiem to fakt moze i za wczesnie na test ale ja bym chyba zrobila:/ nie wiem no poczekaj jak chcesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
migotka wypowiedz sie bo dziwne to dla mnie. tamte testy byly przeterminowane a te co innej firmy robilas pokazuja dobrze owu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! Jestem z sąsiedniego topiku:P Dorota zainteresowały mnie Twoje testy owulacyjne. Może poprostu powinnaś przebadać hormony. To bardzo dziwne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
e tam zrobie 31 tak jak postanowilam no chyba ze sie cos zmieni... migotka ...jak tam juz po staraniach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no pewno powinnam ale do gina ide dopiero pod koniec stycznia a do tej pory niech sie dzieje co chce ida swieta wiec nie bede sie stresowac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dorcia, poważnie, to wszystko może to oznaczać, że testy się mylą, że ciąża, że masz coś z hormonami, bo cysty to też od wahań hormonów się robią...a jak długo jeszcze masz robić te testy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dorcia, no u mnie już z grubsza po staraniach, na bank po owulce, ale tak dla przyjemności staranka są ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też w tym miesiącu robiłam testy owulacyjne i wyszedł mi jeden pozytywny ale druga kreska była nieco jaśniejsza od testowej, miałam płodny śluz, teraz mineło 5 dni od tego testu a temperatura mi nie skoczyła. Też nie wiem co jest grane. No to Dorotko przebadaj się w styczniu. Z tego co kajarzę to masz cystę tak? Calkiem możliwe że to PCOS.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dorota nie wiem czy masz mozliwosc ale ja bym poszla szybciej i prywatnie ale to tylko moje zdanie (zreszta zawsze do gina chodze prywatnie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale dorcia, bierze leki na cystę, więc póki co to musi zwalczyć, no chyba że będziesz bardz o źle się czuła, to lepiej wczesniej pojsc do gina...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monia... niby piec dni pod rzad w czasie spodziewanej owulacji zrobilam juz te piec ale chyba jeszcze jutro zrobie...albo bede robic az zobacze jedna kreche:D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×