Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciąża czy nie ciąża

Kto tak jak ja czeka teraz czy jest w ciąży?

Polecane posty

to nie bądź dla siebie taka surowa, może czekoladę dostaniesz ;). A powaznie, co masz dla męża? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
doszlismy do wniosku ze nie dajemy sobie prezentow ale ze malo słowna bylam w tym momencie to kupiłam u zestaw stree8 (tak sie pisze??) bo mi sie podobal nie dosc ze nie pada to jeszcze coraz go mnie j jest:( ale do swiat ma spasc duzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
swego czasu coś posobnego ustaliśmy z rodziną męża, że sobie nie dajemy prezentów...choć później z mężem doszliśmy do wniosku, że to naciągane, bo nikt nie był w takiej sytuacji, że go te 300 zł powiedzmy na prezenty dla wszystkich jakoś urządza ;), bo przecież dawaliśmy sobie bardziej jakieś drobne upominki, niż prezenty za 200 zł dla każdego :D. a zawsze miło się robi, dostać książkę np...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a nie wie mtak jakos juz od ilus lat dajemy sobie cos a w tym roku postanowllismy tego nie robic. Zel pod prysznic i dezodorant

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no chyba że ;). za to u mnie w rodzinie przyjęło się żeby kupować coś drogiego dla dzieci, co trochę mnie wkurza, ale się wyłamuje z tego...staram się kupować przemyślane prezenty, ale niekoniecznie za 200 zł :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bratankowi kupiłam na 1 urodziny klocki drewniane, fajne kolorowe i tak sporo...to dziwnie patrzyli, że nie lego :D, a one tez takie tanie nie były i nigdy nie widziałam że by się tym bawił, bo chyba za słabe, czy co :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uważam, ze roczne dziecko, to nawet na duplo jest za małe, tzn. żeby coś próbowało samo się bawić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez staram sie kupic potrzebne lecz nie za drogie. Powiem ci niektorzy maja wygorowane zachcianki wg. mnie klocki drewniane dla roczniaka to super sprawa bo i uczy sie kolorow ksztaltow a przede wszystki uczy sie co mozna z tego zrobic. Moja mala dostala na roczek bylo kilka miesiecy pozniej klocki plastikowe do budowania i do tej ppory sie bawila dopuki nie kupilismy jej lego duplo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a już w ogóle trafiało mnie to kupowanie mu samochodów jak miał koło roku takie powyżej 3, czy nawet 5 lat...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nop to troche nie powarzne przeciez po to jest przedzial wiekowy zeby mlodszym dzieciom nie dawac :/ dziwne to jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiedyś mi się super test udał, poszłam do nich, mały miał jakieś 3 lata...i patrzę na opakowanie bajki i mówię (była nowa, nie rozpakowana) do małego to sobie za 4 lata obejrzysz, bo to od 7 lat, no tak spontanicznie mi się powiedziało z humorem :D. mała konsternacja była...no ale nic...po pewnych czasie zachodzę i mały pokazuje, że nie ma płyty w opakowaniu, a braciszek mówi, że schowali płytę, bo tam drastyczne sceny były, typu ucinanie łbów dla kurczaków ;), no ale starej ciotce nikt na słowo nie wierzy :D, sorry ale trzeba zwracać uwagę na te symbole...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem, jakaś dziwna ta moja rodzina, jeszcze rozumiem gdzie u kogoś może się chwilę pobawić zabawkami dla starszych dzieci, ale żeby samemu kupować swemu dziecku, no masakra..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a nie lepiej puscic mini mini i neich leci zamias takie bajki puszczac. Ja dla swojej mam spiaca krolewne jas i malgosia itp. ale wydaje mi sie ze jeszcze jest za mala na tkaie bajki i dlatego oglada mini mini i kubusia puchatka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze oni poprostu kupuja to co chce dziecko a nie to co sie powinno dla dziecka w odpowiednim wieku kupowac. ybacz ze to powiem ale bardzo dziwna jest ta twoja rodzinka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też mi sie zdaje, że jest za mało, bo jednak sporo testu w tych bajkach jest i są dość skomplikowane ;). no niby mają mini mini, ale wiesz, jak to dziecko na płycie też musi mieć bajki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziecko nic nie musi ono do pewnego wieku niewie co to jest plyta i czy bajki leca z niej czy nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monia, no bardzo jest dziwna, też mnie to wkurza, ale co zrobisz, mam nadzieje, ze się w końcu opamiętają ;). wiesz mały rzadko chodzi do sklepów z nimi, a te płyty to bratowa sama kupiła, jak była na zakupach, pamiętam kiedy, to było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokładnie, tylko wiesz lepiej to na półce wygląda :D, niestety ale strasznymi pozerami się zrobili...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to juz niech kupuje gazety z bajkami to juz sa tam lepsze a nop moze sie opamietaja myslałam ze tak robia rodziny ktore maja kasy jak lodu (nie mowie ze oni nie maja) zeby tylko dzieci sie zajely i rodzicom nie przeszkadzaly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×