Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciąża czy nie ciąża

Kto tak jak ja czeka teraz czy jest w ciąży?

Polecane posty

ja mam wadę wzroku sporą, ale jeszcze nie aż tak dużo która by się kwalifikowała do cesarki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zalezy jak lekarz bedzie uwazal bo sa tacy ze wola dmuchac na zimne, ale obys urodzila naturalnie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uuu to jeszcze jej sie imprez chce:P i dobrze niech sie jeszcze zrelaksuje przed macierzynstwem:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas nie lepiej bedzie idziemy do znajomych i bedziemy tylko w 4 wiec impreza tego nazwac nei mozna ale cóż lepsze to niz nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciekawe co tam dziś dorcia kombinuje, bo coś nic nie pisze... dorcia łobudzico daj znak życia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moje od razu będzie grzeczne i posłuszne :P jak dorcia poczynania starania, to jej wybaczamy :D. pamiętasz ona pisała, że jej ślubny ma do końcu roku wolne, więc mają co robić :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak fakt a niech sie staraja nawet do konca roku;) życze ci tego zeby takie bylo:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i wzajemnie monia, żebyś miała dwoje takich Aniołków :D a jakie imię dla chłopca Ci się podoba? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pierwszy mial na imie Milosz a teraz jakby nam sie trafił chlopczyk to Aleksander. A dziekuje nie musza byc juz takie aniołki;) a tobie jakie sie podobaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miłosz ładnie, Olek już mniej mi sie podoba ;). mi jakoś mocno Dawid sie podoba, jakoś tak :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dawid ładnie, nie Olek tylko my bedziemy mowic Alek:) Gabryś lub Piotr tez mi sie podobaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gabryś, zbytnio z archaniołem Gabrielem mi się kojarzy :D, Piotrek też tak średnio ;). Mi się też podoba Marcel, Krystian, ale to już nieco wydumane ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie dlaczego Krystian to moj siostrzeniec a Marcel to mooj kuzyn jeszcze mam kuzyna Kornela:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kornel też ładnie, dla mnie nieco wydumane są te imiona Krystian, Marcel, ale faktycznie aż takie bardzo dziwne nie są...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie to że szukam objawów, ale jeśli to nie moja psychika ;), to boli mnie podbrzusze, jakby promieniujące jajniki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×