Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciąża czy nie ciąża

Kto tak jak ja czeka teraz czy jest w ciąży?

Polecane posty

co wyczytałaś? ;) ja się natyrałam dziś ;). no i ból brzucha, jak na okres od poniedziałku mnie mnie nie opuszcza i nic sobie nie wkręcam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie tez boli ale cysta w ciagu dnia nie czuje nic gozej wieczorami bo kluje i prawa strona tez troszke ale juz przechodzi...i dziwne ale cos sluz zaczynam miec a caly cykl nic nie bylo :D. Probuje wsluchac sie w organizm a tu takie figle :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaczne wierzyc a potem bede sie nakrecac...niechce tego :P:P:P...bedzie co bedzie ... ...dzis nie robilam testu owul bo jakos nie chce mis ie na te 2 krechy patrzec... ...wiesz ze testy owul stosuje sie jako testy ciazowe :P bo one o wiele wczesniej wykrywaja mozliwosc ciazy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slonce ja nie mowie ze ty sie nakrecasz...ale ja nie chce sie sresowac czekaniem zwlaszcza ze puki co mam male szanse na ciaze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Moje Panie!!!!! Jak wam Wigilia minela??? U nas spokojnie i radosnie z czego sie bardzo ciesze.:) Dorota racja lepiej sie nie nakrecac i mile zaskoczyc niz odwrotnie:/ Migotko dalej masz taki dobry humor:)?? a mnie wczoraj przez caly dzien tak jakby lewy jajnik pobolewal tzn. nie bolał tylko co jakisz czas mocniej zakół:( ach dobrze ze ten czas mam zajety:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam... u mnie tez wigilia minela spokojnie...tyle ze maz sie nie mogl doczekac kiedy skonczymy jesc:P:D :D....a dzis mnie wszystko boli a on ma goraczke i jest strasznie oslabiony...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kochane! :) U Nas też spokojnie, ale jestem już masakrycznie zmęczona, kiepsko śpie w nocy i w ogóle, ale jakoś daję radę ;). Jutro jeszcze do teściowej i w pn wracamy do domku, wreszcie ;) Widzę Monia, że samopoczucie lepiej, moje nadal doskonałe mimo zmęczenia :D Dorcia, a co zrobiłaś mężowi? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam!!!! My wczoraj bylismy u tesciow i ogolnie wiecej rodzinki do nich przyszlo. tez chodze zmeczona a w sumie od Wigilii nie chce mi sie jesc a wczoraj u tesciow wypilam sobie kilka drinkow nawet moja maz byl w szoku:P Migotko super ze humor dalej dopisuje;) u mnie lekkie bole brzuszka od czasu do czasu:D Dorota to chyba z przejedzenia ta goraczka Hahah, albo tak go wymeczylas:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×