Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciąża czy nie ciąża

Kto tak jak ja czeka teraz czy jest w ciąży?

Polecane posty

Migotko to nei tylko o to chodzi mialam do neij jedna sprawe a ona mnie olała a dzis przyszla na henne i nawet nie spytala co u nas jak sie czuje tylko ja jej zrobilam i poszla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a widzisz ja zawsze chcialam brata:) a kontakt do tej pory miałysmy super ale jak widac z rodzina to tylko na zdjeciach dobrze sie wychodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi już lepiej, właśnie wróciłam ze spaceru :) siostra jest starsza od Ciebie? no nieładnie się zachowuje, ale weź i Ty ja olej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak starsza jest o 3 lata. nop spacer dobrze dziala na wszystko tez bym poszla ale siedze sama z mala:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to Ci mogę dać jednego brata...mi jakoś nie brakowało nigdy siostry, miałam kuzynki, dużo koleżanek :), ale jednak później bardziej przydaje się siostra :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tam wczesnie nie chodzilo o Matke Terese tylko o Matke Polke ze bede miala gromadke dzieci( a ja chce tylko dwoje ) ale dla neij to juz bardzo duzo:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
migotko nie wiem czy sie przydaje czy nei ja na nia nie narzekam bo fajnei nam sie gada itp. ale teraz to mnei normalnie z szokowalo a brata juz nei potrzebuje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz bo ona ma bogate znajome ktore nie maja dzieci albo tylko jedno maja i ona chyba tez by chciala byc taka jak one tylko ze ma troche mniej zer na koncie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no żartowałam z tym przydawaniem się, chodziło mi w takim sensie, że właśnie w takim wieku naszym powiedzmy, to jednak kontakt z siostrą jest zazwyczaj lepszy niż bratem, no chyba że jest mała różnica wieku, między bratem, a siostrą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w sumei to nie wiem nigdy nei mialam brata, jak bylam młodsza to mialam dobry kontakt z kuzynem o 2 lata młodszym ode mnei ale kontakt sie urwal jak zaczał brac narkotyki i czesciej przesiadywac w więzieniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie przejmuj się siostrą, tylko wytłumacz, że dla Ciebie rodzina jest najważniejsza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze co do ilości dzieci, że tak powiem...to ja chciałabym mieć dwójkę, no nawet trójkę, ale to też zależy, bo na pewno nic na siłę...na razie mam nadzieje, że będzie jedno :), a póxniej się zobaczy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a nie mam zamiaru jej tegoo tłumaczyc ma prawie 30 lat i niech sama do tego dojdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po prostu macie inne priorytety, ale czasem tak jest, jeden z moich braci jest moim totalnym przeciwieństwem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz to ile bedziecie miec dzieci zalezy tylko od was samych :) ja tez zawsze chcialam miec 3 ale teraz wiem ze 2 mi zdecydowanie wystarczy:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a pewnei ze i tak sie zdarza nie mozemy byc wszyscy tacy sami. nie denerwuje sie jestem rozczarowana smutna i płakac mi sie chce ale złosci ani nic podobnego nie czuje do niej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie zawsze to zależy tylko od pary ;), nie chce nic na siłę...ja zawsze jestem otwarta na adopcję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masz racje i to tez dobrze robi dla rodziny:) ale zycze wam z całych sił swoich dzieci i adoptowanych:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oho piękny przezroczysty płodny śluz się pojawił, wreszcie :P czuję, że owulka jednak jutro się pojawi, wbrew temu co test twierdzi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monia, ale wczoraj były starania :D, dziś chce mieć wolne :D, ale się zobaczy, bo ja nic na 100 proc. nie planuje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to jak wczoraj byly a jutro owu to w sumei zdażyc i dożyc moga zołnieże :P a pewnie nie ma co palnowac;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lolu ja robiłam test ACON płytkowy ma czułość 10 Ul/ml,inne z czułością 25 Ul/ml wychodziły pozytywne dopier po lub w dniu @.Zamówiłam go na allegro,bo obdzwoniłam u mnie 3 apteki i żadna ich nie miała,mieli tylko testy owulacyjne ACON.Ciążowa kreska wyszła dość ciemna,więc test na pewno jest bardzo czuły :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×