Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciąża czy nie ciąża

Kto tak jak ja czeka teraz czy jest w ciąży?

Polecane posty

ale tak paskudnie to sie jeszcze nei czulam, 2 dni temu jak zjadlam jabłko to zwymiotowalam teraz praktycznie 4-5 jabłek dzinnie jem. A muli mnie nawet w nocy jak śpie ehh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dasz radę :). no fakt ostatnie miesiące latem, no ale co zrobić, można odwołać lato :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to nieźle z tymi mdłościami, w poprzednich ciążach też tak miałaś? powiem Ci że ja też źle znoszę jakieś takie mdłości, jak czasem po wypiciu za dużo ;), to już nawet wolę jak coś mnie boli niż to mulenie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
musze dac rade nie mam za bardzo wyjscia:P nie w poprzednich ciazach mialam wymioty tylko jak mialam zwymiotowac to od razu nic mnie nie muliło a teraz jest na odwrót. A wiesz t ojest dokladnie tak samo jak za duzo wypijesz to taki jakby kac cie meczy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz ja mam tak pierwszy raz nie jest powiedziane ze ty tez tak musisz miec. Na zapachy kobieta w 1 ciazy jest zawsze wrazliwa (ja tez bylam) w 2 juz nie bylam a teraz znow to mam wszystko mi śmierdzi:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciekawe jak tam dorci samopoczucie, mam nadzieje, że lepiej, bo coś nam niedomagała ostatnio...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ha w tym sie nigdy nei bedzie mialo doswiadczenia bo powiem ci szczeze całkiem inaczej ta ciaze przechodze. A tobie nawet wiedza teoretyczna wystarczy chociaz neiraz duzo odstaje od prawdy:P ale wszystko masz jeszcze przed soba;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam nadzieje, że pójdzie te hormony zbadać, po cyście lekarz sam ją powinien skierować...ale nie dziwię się jej, że może jej się nie chcieć, mi też się nie chce iść w lutym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam nadzieje ze i ona niedługo bedzie sie cieszyła swoim blogosławionym stanem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
migotka jak tak postanowilas to masz isc i juz i mysle ze dorota tez w koncu pojdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze nie powinnas tylko sobie tak wmowiłas ale dla świetego spokoju idz i dowiedz sie tego co dobrze wiesz ze z hormonami jest wszystko dobrze:P a ja dzis odwołałam zabieg usuniecia cysty:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak tylko ze ja mam na twarzy 1cm od ucha taka mała gulka i mialam miec jutro to usuwane ale moj gin powiedzial zebym sobie odpuscila i po porodzie to usunela

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak jest na twarzy mam to juz kilka ładnych lat ale teraz postanowilam to usunac a ze w ciazy sie rozrosne to blizna ze mna a tego nei chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a bratowa (tzn. oni nie mają ślubu) mojego męża już za miesiąc ma termin porodu! ale zleciało, dopiero latem oznajmiali nowinę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nop ten czas szybko leci moze nei na poczatku bo brzucha nie widac kiepskie samopoczucie to moze sie dłuzyc ale poznie jjak dolegliwosci ustepuja zaczyna sie kompletowanie wyprawki itp. to dopiero czas leci:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak :). ona miała, ma to szczęście, że się czuję dobrze, więc pół biedy, tylko młody ostro kopie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chłopak, pierwszy w rodzinie mego męża ;), bo najstarszy brat ma córkę ;). A moja dobra znajoma koniec marca też rodzi, tylko dziewczynka ma być ;), ale ich to podziwiam, bo są w Irlandii i muszą liczyć tylko na siebie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×