Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciąża czy nie ciąża

Kto tak jak ja czeka teraz czy jest w ciąży?

Polecane posty

bo ja nie nawidzę rozczarowania się testem za wcześnie zrobionym...po prostu mnie ta lekko opóźniona owulka powstrzymuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ehh tyle czekalas do tego dnnia to jeszcze kilka dni ani ciebie ani nas nie zbawi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monia, no niekoniecznie spokojnie mogłam dostać okres po 10 dniach od owulki, ale spokojnie mogę też po 14 dniach dostać...do tego mam tak sucho, jak zawsze przed okresem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ach na to nie patrz jak bylo wczesniej przed@ bo dzis masz sucho a jutro mozesz miec śluz ja tek mialam z dnia na dzien. Poczekaj a wszystko niedługo wyjdzie w praniu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz jak wczesniej myslałam ze zaciazylam to nie mialam śluzu bylo sucho a @ przychodzila po kilku dniach spoźnienia juz ze śluzem, a teraz mialam śluz taki troche serkowaty troche wodnisty i podejrzewalam ze sie nei udalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz pierwszy raz zwracalam uwage na śluz przed ciaza a nigdy wczesniej nie patrzylam na to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha, no ja wczoraj miałam w pewnym momencie sporo mlecznego, aż przez chwilę myślałam, że okres przyszedł, ale dziś go prawie nie ma...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wiem, dobra spadam powtarza na sobotni egzamin, odezwę się za jakieś 2 h :), miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej baby :) co tam slychac? u mnie bez zmian syski nadal bola:P:P dzis wezme 1 tab. dephas. bo21dc a naj.d.cykl byl 35 wiec pora brac:D maz sobie odsypia nocke ale za godz go obudze:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobitki widze ze migotce sie chyba okres spoznia ale fajowo a z toba dorotka to juz chyba wiewi nie pisalam nawet nie wiem za baradzo co sie z toba dzialo? a co tam u ciebie monia jak samopoczucie?? ja wlasnie wysprzatalam caly dom a teraz odpoczywam :) i czekam na meza az przyjdzie z pracy juz nie moge sie na niego doczekac ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o edzia...witamy ...ale cie dlogo nie bylo:P:P:P u mnie sie nic nie dzielo specjelanego:) mialm cyste szybko sie jej pozbylam a teraz delektuje sie odpoczynkiem i zyje sobie bezstresowo do czasu az wznowimy starnka:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to duzo sie jednak zmienilo u mnie juz 25 tydzien ciazy takze juz jestem coraz blizej przyjscia na swit prawdopodobnie coreczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej dorcia i edzia! :) edzia, nieźle już 25 tydzień, to jakoś w maju rodzisz? :). a jak się czujesz, jak brzuszek? ;). zależy się na to patrzy, czy u mnie jest opóźnienie, z jednej strony jest, z drugiej nie ma ;), no ale poczekamy zobaczymy ;) dorcia, proszę Cię zbadaj te hormony, bo cysty nie masz, a z tymi Twoimi cyckami dla coś nie halo...na badanie marsz! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj dziewczyny stres zaczyna mnie łapać...więc nie wiem w końcu dziś tego testu nie zrobię...choć wiem, że realnie nie ma sensu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem ze hormony musze zbadac:P:P:P ale postanowilam ze po @ pojde :)... a wogole to chyba sie przeprowadzamy w tym lub przyszlym mies. o ile wszystko pojdzie oki:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×