Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciąża czy nie ciąża

Kto tak jak ja czeka teraz czy jest w ciąży?

Polecane posty

a ja juz nie chce sie zastanawiac czy ma racje czy nie jedno jest pewne jestesmy przewrazliwione i tyle i na99% juz nie ide do gina chyba ze sie cos wazneo przytrafi a hormony zrobie jak beda znowu stranka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie wiesz, jak czytałaś ;), że mnie po południu jakieś dziwne plamienia dopadły...no zwariować można :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem ze z troski...ale wole wierzyc ze wszytko jest oki :D a co do staranek to mowil ze pol roku to nic zdrowe pary staraja sie 1,5 norma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jasne trzeba wierzyć, że ok, tym bardziej że USG wyszło Ci super :) no tak poł roku, to nic, czasem mówi się, że nawet do 2 lat, to norma...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no czytlam ze jakies rozowe plamienia masz....ale jak sama pislas to moze byc wszystko tym bardziej ze to nie pierwszy raz ... ale co dalej masz te plamienia czy tylko raz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rozmawialm wczoraj tez ze szwagierka tego gina i ona pisla mi ze mial jeszcze gozej niz ja bo mial dodatkow nier. mies. ale jak skonczyla wlasnie 35 lat przeszlo a do tego czasu robila hormony brala tabl. i caly czas cos bylo ... a w wieku 42 lat urodzila 2 dziecko wlasnie przy pomocy mojego gian a swojego szwagra :D i wlasnie tego chlopca bede pilnowac :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no może być wszystko...mam dalej, a właśni różowe, nie brązowe, jak przy zapaleniu miałam...ale to może mi sie tylko zdaje, że wtedy tylko brązowe było i że teraz jest tego więcej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
migotka..a ty nie milas juz kiedys walsnie tego rozowego? bo cos wydaje mis ie ze gdzies ktos pisla o rozowych plamieniach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie no ja nie twierdzę, że ten Twój lekarz jest niezbyt ;), tylko wiesz gadanie że to norma, że tak masz, to takie dla mnie średnio poważne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi się tyko zdaje, że jak mi się tydzień spóźniał okres wtedy w listopadzie, to chyba miałam też różowe, czy czerwone...ale ciul z tym i tak trzeba czekać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy ja wiem...wsumie gdyby kazdej robili odrazu badania hormonow bo cos tam ja boli nie wtedy gdy powninno... a poztym ja nie wiem co jest regola i kiedy powinno sie zrobic dokladne badania a lekrze i ucza sie tego i maja praktyke niektorzy 10 a inni 40 letnia i amma nadziej ze wiedza co robia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam tylko cichą nadzieje, że od grudnia od kiedy znów się staramy, to niemożliwe, żeby się znów tak mocno zapalenie rozwinęło żeby już takie konkretne plamienie było ;)...i że to wreszcie znaczy coś miłego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
e tam tydz. zleci szybko :P a szybciej leci jak sie tu nie zaglada :D mnie ni bylo dawno i tak sie wyciszylam i odpoczelam ze szok :D :D :D a jak sobie pomysle jak bylo jeszcze mies. temu :D :D ...pewno ze gdzies tam gleboko w sercu marze i chce dziecka ale w glowie mam juz cos innego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dorcia, ja nie mówię że każdej mają robić badania...tylko prawda jest taka, że Ty masz ku temu wskazania, ja też bym miała gdyby to brązowe plamienie nie ustąpiło...poza tym mamy XIX w. badanie hormonów nie jest inwazyjne, dlaczego nie mogę sobie kontrolnie zbadać, skoro nigdy nie badałam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
byłam na wizycie po wyleczeniu i wyszło, ze nie ma śladu po infekcji...ale to było w grudniu...no przecież ja tu też codziennie nie zaglądam, dziś napisałam, bo to plamienie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a lekarzom, to niestety jak każdemu innemu człowiekowi...jednemu można ufać mniej czy bardziej innemu niekoniecznie...tak uważam z tego co mi się przydarzyło i innym mi bliskim osobom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:-) u mnie też nic, mąż pojechał sędziować to siedzę samotnie na włościach..jak tam,masz jeszcze plamienie czy ustało????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no mojego też jeszcze nie ma ;) no mam plamienie i lekki ból brzucha...ale to nic nie musi znaczyć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poczekamy cierpliwie, a później i tak do gina, bo jak zapalenie to wiadomo, a jak coś milego ;), to i tak wiadomo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×