Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciąża czy nie ciąża

Kto tak jak ja czeka teraz czy jest w ciąży?

Polecane posty

nie wiem czy czytałaś wcześniej...ale we wtorek, a był to 19 dc, chyba ;), dostałam plamienia, wczoraj też go miałam i teraz zauważyłam troszkę znowu...no wkurzające...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
migotka...jak juz 3 dzien z kolei to niezaciekwie :o ale racja i dopiero po @ ja tez bym tak zrobila viki...to dobrze ze madrzejszy ten twoj gin i wie jak sie toba zajac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dorcia, to nie podoba mi się to, ale dziś to w sumie tylko trochę śluzu zabarwionego różowo...chyba zapalenie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko pocieszam się tym, że mnie nic nie boli, i nie tak dawno byłam na USG i było ok...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
migotko rz jest tak a jutro tk tamto zpalenie tez cie nie bolalo:/ mam pytanie czy uzywasz płynow do higieny intymnej???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie wiem, że mnie nie bolało, o to mi chodzi... nie używam żadnych płynów....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hm.... dziwne te twoje plamienia:o ale moze to tylko plamienia sa gdzies czytalam ze takie cos tez moze wystapic w czasie cyklu i nie jest to zadne zapalenie czy cos poprostu niektore kobiety tak maja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo mnie lekarz sie tez pytał czy używam (nie uzywam) bo od tych plynow mozna infekcje dostac. No widzisz przykro mi ale rczej nie nastawialbym sie na nic dobrego moze tez dla miłego rozczarowania sie :( wiesz jak to jest z tymi sprawami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dorcia, teoretycznie może...cholera wie, dobra idę, bo dół łapię...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monia, ja się na nic nie nastawiam, oprócz leczenia oby tylko infekcji....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie monia :). Jesteście szczere, to jest dla mnie bardzo ważne :) Dół, że ciągle coś dziwnego się dzieje, że ciągle mimo, że teoretycznie jest ok, nie jest ok, bo nie ma ciąży....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uwierz ze szkoda mi ze zadnej z was sie jeszcze nie udało zajsc ale glowa do góry to przeciez nie ostatni dzwonek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niby nie ostatni dzwonek...ale wiesz nie jest fajnie, jak tak ciągle czekasz na tą ciążę, choć uważasz i nie tylko ja, że mi daleko do świrowania...ale jednak czekam i nie wiadomo kiedy, to normalne życie blokuje w pewnym stopniu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiem ze bardzo emocjonalnie podchodzisz do tego i to jest całkiem normalne bo mi to jest troche obce bo ja chcialam dziecka ale oprócz na forum nie myslałam o tym:( ale bardzo sie ciesze z tego:) wiem ze wam tez sie uda tylko szkoda ze nei wiem kiedy:/ ale trzeba byc dobrej mysli a jka prrzyjdzie teraz@ to idz do tego lekarz jak planowalas a nie odkladaj do kiedys tam zobaczysz bedzie lepiej im szybciej tym lepiej;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do i bardziej jeszcze te różne dziwne historie wkurzają niż sam fakt, że ciąży nie ma...ale to mnie tylko upewnia w jednym żeby przebadać te hormony....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
t odobrze ze cie upewnia i idz w tym kierunku tylko idz po najblizszym@

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no plan wstępny już mam...pójdę zupełnie prywatnie, przynajmniej nie spławi mnie po 10 minutach i coś mi więcej powie oprócz pytania jaki mam nr pesel :O. mnie tylko momentami, to rozwala, że coś się chrzani....ja poza forum też tak nie myślę, a na pewno nie panikuję...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze chyba jest inaczej, jak wiesz co jest nie tak, ale ja właśnie nie wiem, co jest nie tak i czy coś w ogóle jest nie tak :O...dlatego nie ma co czekać z hormonami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
domyślam sie ze nie panikujesz bo wiem jak nam pomagasz wiem ze sie chrzani i to w najmniej odpowiednim momencie:/ ja pewnie bym pomyślała a wrecz bym byla przekonana ze to implantacja:( ale u ciiebie juz cos takiego wystapilo a teraz sie powtórzylo wiec raczej jakas infekcja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak...Wiesz bo realnie rzecz biorąc, to wiele kobiet ma w ciąży infekcję, więc to jest prawie nic, tylko najgorsze że właśnie teraz i że mi może w cyklu mieszać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie a mi się od początku wydawało, że na implantację za wcześnie to by było....poza tym może to jakieś wymysły, ale mam wrażenie, że to bardziej ta sama krew jest, a nie taka ze śluzem, jak ja mam....nie wiem, ciężko nie gdybać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzis gadalam z kolezankka ktora na poczatku wrzesnia pisala ze bede ciocia bo 3 testy pozytywne a poszla do gina i nie m ciazy. Teraz terz chodzi na badania i musi jeszcze obniżyc prolaktyne bo za wysoka czy cos takiego. Tylko ze ona 2 lata brala tabl anty i nie robiąc przerwy przeszla na plastry i je chyba przez rok używała albo krócej to u niej woadomo po czym chociaz ona sie upiera ze to nie przez to:/ Ty tez sie nie martw teraz poki co jak pojdziesz do gina to wtedy zaczniesz sie martwic. Prywatnie lepiej isc kupe kasy sie wyda ale warto, ja teraz tez co wizyta to 100-150-170 zł u niego zostaawiam ale chodzi o maluszka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz co do plamien po implantacji to sie nie wypowiem ale podejrzewam ze tak jak miesiaczka mogą byc rożne ty mozesz miec śluz z krwia a inna moze miec plamki krwi tego tez sie nei porównuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monia, właśnie różne są opinie, jak jest po tabletkach... Poza tym, jak pójdę tak typowo prywatnie, to załatwię kilka że tak powiem rzeczy na raz i cytologia, USG i skierowanie na hormony i coś powie z sensem i więcej, no mam nadzieje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wiesz oni nie chcieli miec dzieci teraz bo w czerwcu ślub biora a ona nie chce byc w ciazy podczas ślubu. No i to jest pozytywne myslenie przynajmniej bedziesz wiedziala za co płacisz:D ale trzymam kciuki dalej zeby to jednak nie byla infekcja i zebys poszla do gina po cos innego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki monia za wsparcie :) Wiesz nie chce udawać ani przed Wami ani przed sobą, że zupełny luz i cokolwiek się dzieje, to nie przeżywam tego...tylko jak tak się wypiszę, to zaraz mi przechodzi...a mężowi na razie nie chce nic mówić, bo przecież nic nie jest potwierdzone...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×