Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciąża czy nie ciąża

Kto tak jak ja czeka teraz czy jest w ciąży?

Polecane posty

owu nigdy nei bedziesz pewna ostatnio czytalam ze i jakiekolwiek bóle zwiazane z owulacja i plamienia moga wystepowac przed jak i po uwolnieniu sie jajeczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bąblinka, tzn. na jakimś poziomie ja jestem? :) miłego robienia gyrosa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monia, no właśnie wiem, że raczej to około owulacyjne, ale jednak nie ma tez tak, ze może to być odchylenie 5 dni, czy więcej... A co do dziecka, to u Nas tak po prostu wyszło, jakoś nie umieliśmy tak, takie mamy charaktery, że ślub zaraz dziecko, tam powoli wolimy ;). Nie to że jakieś twarde planowanie że starania powiedzmy rok po ślubie, tylko bardziej aż poczuliśmy ten moment...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
muszę odejść z kompa bo się nie odkleję-> na poziomie moja droga lekkiego dystansu a nie świrowania jak ja :-) :-) Monia- około niedzieli :-) idę już, odezwę się potem - papiloty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no kazdy robi po swojemu i wtedy kiedy jest na to gotowy;) my sie szybko postaralismy dlatego ze przed slubem bylismy ze soba 7 lat z mała przerwa wiec postanowilismy wziąść ślub a w lutym dowiedzialam sie o ciazy. Ale kazdy powinien robic tak jak uwaza i czuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok babki ja uciekam;) udanych walentynek tym ktorzy je obchodza a reszcie miłego wieczoru:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bąlinka, bardzo dobrze to ujęłaś, lekkiego dystansu, bo jednak to nadal nie jest duży dystans ;)...ale wiesz ja mam taki charakter, że do wszystkiego generalnie mam dystans, większy czy mniejszy, więc mi to dość łatwo przychodzi...Ale jak widzę to Ty tez nie z tych panikara jakiś nawiedzonych :D, spoko damy radę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość relatywizmmm
Nie bardzo widzi mi się sytuacja kiedy wiem, że ktoś wydał na wózek dużo, jest w dobrym stanie i praktycznie oddaje mi go za darmo...jeśli to nie bliska rodzina, to że tak powiem nie wiadomo, jak to rozegrać. Nie każdy powie wprost, że słuchaj damy mam wózek, ale czasem poprosimy Was o zostanie z dzieckiem np. kilka godzin...W takich sytuacjach często psują się relacje, bo rzadko jest tak, że ktoś coś daje takiego dość drogie i zupełnie nic nie chce w zamian ;), raczej często o tym nie mówi ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość relatywizmmm
UPss to nie ten topik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej babulki :P:P migotka................no jestem :P:P:P:P wszystko oki cysty nie ma zadnej jest jajeczko wiec owulka powinna byc na dniach i jezeli sie staram o dzidzie to powinnam gdzies za 2 dni dzialac :D :D :D po 2 :D moja bole piersi sa jak najbardzije normalne po 3 dwa lub 3 dni roznicy w okresie to jest jak najbardziej regularny @ wiec tym tez nie ma sie co martwic ... po 4 gin powiedzial ze owulki nie maja kobiety wtedy gdy po 3, 4 mies nie maja @ a jezeli jest @ co miesiac to jest tez i owulka co do walentynek dalam mezowi prazent ktory sama zrobilam(kartke i podkoszulek z moim fota( bardzooooooooooooooooooooo sie ucieszyl chyba jak z zadnego prezentu :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorota super ze jest wszystko dobrze:) to co jednak sie postaracie w tym cyklu??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny :-) Dorota- też chciałabym wyjść od gina z tak świetnymi wiadomościami - to co będziecie się starać? aha a jak się idzie na monitoring cyklu to trzeba iść kilka razy czy wystarczy raz?i za każdym razem osobno się płaci?tak bym się chciała z ciekawości dowiedzieć.... hej Monia - dzień dobry jak tam miłe Walentynki były? 🌻 Migotka chyba Cię dziś nie będzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja sobie poczytałam trochę od pierwszej strony ciąży czy nie ciąży...jak czekałyście i kilku się udało od razu...eh jak by było fajnie jakbym w niedzielę zrobiła test i by były 2 krechy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha przypomniało mi się, ze jak byłam teraz u ginki to mi powiedziała, ze nawet zwykłe branie kwasu foliowego może spowodować blokadę psychiczną!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bąblinko bądź dobrej mysli trzymamy kciuki zeby byly 2 kreski:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehehe już Monia nie biorę :P:P:P ale naprawdę nie umiem znaleźć odpowiedzi na pytanie- jak to jest- czy monitoring cyklu nie wywołuje blokady psychicznej?? a pragnienie posiadania dziecka tak???heh.... czytałam jak na początku tego topiku wszystkie pisałyście o objawach- Migotka miała mdłości w 3 tyg :-) itd, ja też przez te kilka miechów "wyrosłam"z tego..teraz jakoś tak z pokorą i większym spokojem - można by rzec jak co miesiąc- czekam na niedzielę...a testu to nie mam nawet :P a Ty mamciu jak się poczuwasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! :) Miałam dziś nie pisać, ale...dostałam jakieś dziwnego plamienia, coś podobnego, jak miewam w owulkę, miałam coś takiego teraz w trochę w śr, czw i głównie w pt...a dziś mam chyba 19 dc, nie liczę teraz dokładnie, tak w pamięci właśnie obliczyłam ;)...i nie wiem, co to jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bąblinka, ja faktycznie miałam małe mdłości ;), ale się uśmiejesz dlaczego :D, bo wtedy byliśmy u rodzinki męża i trochę sobie popiłam ze 2 razy i po prostu tak mogłam mieć później :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dorcia, fajnie że jest ok, że nie ma cysty :). ale jak to ja muszę się czepić, tylko ja to z dobrej woli piszę ;). zrobił Ci jakieś badanie piersi? i czy na pewno powiedziałaś, że boli Cię w różnych dniach cyklu, kiedy teoretycznie raczej nie powinno? ;). a jak z badaniem hormonów? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no bo jak sie czeka na ciaze to mozna miec nawet wszystkie objawy ale tylko w głowie:/ dla kazdego blokada psychiczna to cos innego tez nie umiem tego wytlumaczyc:( a u mnei dobrze:) Migotko moze zagnieżdzenie?? albo........infekcja???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A może nic, tylko tak mam znów, jakieś cudo bez sensu :O Nie wiem co to może być przemknęło mi przez myśl, że może zagnieżdżenie, no ale i tak muszę czekać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nop tylko czekanie ci pozostalo ale powiem szczerze ze raczej wątpie zeby tak szybko bylo zagnieżdżenie choć bede trzymala kciuki zeby to było to:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no faktycznie dziwne...a może to zagnieżdżenie i jesteś w ciąży??? kto wie!!!!!!!!!!!!!! Monia ja też tego nie umiem wytłumaczyć...chyba jak móiwsz dla każdego blokada to co innego......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bąblinka, wiesz ja w to jestem w stanie uwierzyć, że nawet kwas foliowy może blokować psychicznie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to przepraszam Migotko to moze byc juz implantacja ach trzeba byc dobrej myśli:D i trzymam mocno kciuki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×