Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciąża czy nie ciąża

Kto tak jak ja czeka teraz czy jest w ciąży?

Polecane posty

migotka :D :D mysle ze to jest ten sluz jaki od kilu mies. nie milam :D typowo plodny :D :D :P:P:P albo sobie wmawiam ze taki jest skoro owulke mma miec wg usg gdzies w tym tyg :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja jeszcze muszę jakiegoś lekarza z sensem znaleźć, a to nie jest takie proste ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tam sie ciesze ze sie nie staram :P:P:P a pozatym gdybym teraz byla w ciazy to bym sie zmartwila :P a po 2 za rok gdzies miedzy kwietniem a wakacjami mamy zamiar koscielny wziasc :P:P wiec ciaza odpada :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
migotka....mysle ze wystarczy ze prywatnie pojdziesz i wtedy kazdy jest super i pogada i na badania wygoni i doradzi ... moaj szwgierka w ciazy chodzila tylko prywatnie raz pasowlao jej isc rano a lekarka przyyjmowal pryw. tylko popoludniu i ta wizyta tak bardzo sie roznila ze byla w szoku i nie poznawala swojej lekarki :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie następny cykl pewnie znów czeka walka z infekcję, więc raczej nie będzie starań :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no normalnie szok ...odkad zaczelysmy sie strac o dzidzie jakies chorobska nas dopadaja :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ironia losu...a co jeszcze bardziej wkurzające, ze to jakies badziewia są i nam tylko w cyklu mieszkają, ale spoko damy radę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
umowilysmy sie na sobote bedziemy po sklepach latac i musimy ponarzekac na naszych mezow:D :FD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie nasi mezowie to bracia :D :D wiec takie narzekanie jest super :D :D a pozatym ona chce sie wyrwac z domu a malego z tatuskiem zostawic :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja musz4e chyba koldre kupic :D taka duza :D bo materca w tym tyg kupilismy :D wiec do ikea na 100% pojedziemy a to godz drogi wiec wypad na caly dzien :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i chyab potrzebuje kurtke :P:P ale jeszcze nie wiem jaka:D i ze7 innych rzeczy tylko musze wymyslec co :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha, to fajnie że macie dobry kontakt...ile ich mały ma? mój mąż ma dwóch braci, z jedną kontakt mam nwet dobry, a z drugą jakoś dogadać się nie mogę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz kontakt mam nawet nawet pomijajc to ze czasem nie rozumiem jej podejscia do roznych sparaw...np wychowania dziecka alesie nie wtracam ... a kontakt jest bo tylko my w 4 jestesmy w austria reszat w pl mieszka:D wiec mamy tu sobie taka mala czesc rodzinki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja do zakupow przez neta nie moge sie przekonac :D ale chyba bede musiala :D bo jak zaczne te moje bzdety robic to nie bede po sklepach latala na 2 koniec miasta :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×