Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciąża czy nie ciąża

Kto tak jak ja czeka teraz czy jest w ciąży?

Polecane posty

a ja chyba zauważyłam że mam naprzemiennie cykle- tzn..- 1 cykl- brak bólu piersi, zero bólu w okres i jakiś krótszy a następny ból piersi i masakryczny ból w okres przez jakieś dwa dni i raz mnie boli jajnik w owu a raz nie, raz mam niby w 14/15 a raz w 20 owu- jakieś takie obserwacje zaobserwowałam- nie wiem czemu ale jakoś mam ochotę sobie dziś popisać takie różne przemyślenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz jak ja zaczelam myslec co miesiac ze jestem w ciazy to nawet bylo tak ze owu czulam i mialam tak jak ty raz tak raz inaczej a faktycznie jak zaciazylam to nie czulam owu ani nic tylko bylam zła jak zawsze przed @ i przez to myslelismy ze dostane a nie dostalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bąblinka, bo tak z tym jest :)...z tymi cyklami... monia, ja tam niestety myślę, że bardziej to zapalenie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz z tego co pamietam wczesniej o tobie to niestety tez tak zaczynam myslec:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia trzym za nas kciuki trzym :-) ja przez chyba 6-7 miesięcy regularnie codziennie jadłam kwas foliowy i witaminkę- i przestałam teraz - zaczynam się wyluzowywać więc jakoś trzeba zacząć ale naprawdę zacznę od dnia w którym dostanę @...teraz sobie jeszcze pomarudzę ....teraz mnie piersi zaczęły boleć a oststnie dwa cykle nie bolały, śluzu nie sprawdzam, i wściekła jestem na siebie że z tym termometrem *****************zrobiłam sobie sama z głupoty jakąś infekcje....i wiecie co jak nie dostanę w niedzielę, to w pon sobie kupię test, czy nie?Migotka robisz jakiś test czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bąblinko marudz ile chcesz po to tu jestesmy jak kobieta chce miec dziecko to zdolna jest wszystko sobie wmowic.Jak nie dostaniesz to zrob test

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bąblinka, jak uważasz, możesz zrobić test w dniu, jak powinnaś dostać okres...ja na razie o teście nie myślę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niby jak miałam tę infekcję, to plamienia były wyraźnie brunatne, brązowe i jakby inne...teraz niby jest różowy śluz, ech to takie gdybanie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh Monia no ja teraz nie czułam owu :P:P trodxk mnie jajnik bolał ale to w 22dc - bo nadal niestety wiem który mam dzień cyklu...ale od następnego nie wiem jak oduczę się liczyć zapomnę jak się liczy ....naprawdę Migotos dziwne te Twoje nagłe plamienia ale przecież już masz wyleczoną tą infekcję.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bąblinka, ale znów mogła mnie dopaść wyleczyłam ją w listopadzie, a mamy połowę lutego, więc wszystko jest możliwe, ze jest znów :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wiesz jasno różowe to takie troche dziwne przy infekcji czy zapaleniu raczej bby bylo brązowawe, a moze idz do lekarza?? Tak gonilas dorote to moze i czas na ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w sumie ja wiem że Ty jesteś w tej kwestii twarda i masz żelazne zasady- z tego co pamiętam to jak długo się spóźni to dopiero zaczniesz myśleć o teście.. Monia a jak zaszłaś w ciążę to dużo mieliście starań??? Migotka nie zmieniaj zdania o mnie :P:P uprzedzałam, że do końca cyklu trochę przyświruję może..przypomnij sobie co pisałaś 08.2010 :P:P jeśli pani pozwoli........jakoś tak jak Was poczytałam to i tak sobie myślę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bąblinko raczej nie oduczysz sie liczyc dni plodnych:/ poprostu musisz mniej o nich myslec tego sie trzymaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie..ja raz miałam różowe plamienie po seksie i mówię- ohoho może się udało..a następnego dnia dostałam @ :P:P ale u Ciebie jest jeszcze za wcześnie na tego typu wnioski więc kto to wie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem czy teraz jest sens iść do lekarza, dopiero co z godzinę, jak to zauważyłam... bąblinka, świruj do woli :), nie tłum w sobie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my sie nei staralismy tylko nasza metoda to stos przerywany i dlatego caly czas myslalam ze to ciaza (bo chcialam) a w grudniu powiedzialam ze musimy uzywac gumek bo nie chce 2 dziecka we wrzesniu urodzic i 18.12. poszlismy na impreze do znajomych i troche wypilismy i nas emocje poniosły (myslałam ze bylo po owu) a tu bach sylwester i 2 kreski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bąblinka, ja doskonale wie że to może nie znaczyć kompletnie nic, a może znaczyć ciążę i równie dobrze jakieś paskudztwo...trzeba być cierpliwą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
raczej wkurzyłam się, bo znów mam zagwostkę, a do tej pory dobrze mi było jak mniej o tym myślałam, no cóż taki los ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak jest migotko trzeba czekac do @ a tak to mozemy tylko sobie podumac i pomazyc;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
migotko mialam identycznie tylko ja sie upieralam ze jestem po owu a ty (my) sie upierasz ze to zapalenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale nie chcę wyjść na idiotkę czy panikarę czy kogo tam- poza tym patrząc z perspektywy czasu- w tym cyklu jakieś te nadzieje, świrowania malutkie są w porównaniu do początków starań, chyba mi sie trochę "znudziło" czekanie na @ i doszukiwanie objawów....tego na pewno nie ma...bo już tyle razy byłam w ciąży że hoho...więc teraz jakoś tak bardziej wyważona jestem ale jednak porównując do Ciebie- trochę bardziej nakręcona ale nie aż tak bardzo....ale ja beblam....:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spoko bąblinka...ja uważam ze to norma, że kobieta na początku starań najbardziej czeka na ciążę, że się szybko uda, dziwne jakby było inaczej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiem ci ze kazda z nas w porownaniu do migotki to nakrecona byla/jest zawsze ona nas na ziemie sprowadzala:P moze poprostu twoja psychika jest juz wymęczona tym wszystkim mysleniem o ciazy i o @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gorzej jest jest jak kobieta się stara rok, albo dłużej i każdy cykl mega mocno przeżywa...ale to też zależy od charakteru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia czyli ten jeden jedyny raz bzyku na imprezie i ciąża- Migotka widzisz- dużo dziewczyn zachodzi tylko po 1 razie...musimy przestać myśleć chyba obie , ze tylko jak 5 razy w płodne to owocne starania......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz szczerze mowiac nie mialabym chyba sily przez caly rok sie nakrecac ze jestem w ciazy i czekac na @ takie troche przygnębiające jest:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj monia już nie rób ze mnie takiego kamienia :P, ja też przeżywam, tylko nie lubię panikować mocno :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×