Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciąża czy nie ciąża

Kto tak jak ja czeka teraz czy jest w ciąży?

Polecane posty

Gość kasia:).
ja tez jestem ciekawa cxzy jestem w ciazy mam nadfzieje ze tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia:).
ja tez wlasnie czekam na to czay6 jest5em w ciazy mam nadzieje ze tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) dorcia to super że wyprawka skompletowana :P teraz tylko czekać na dzidzię, już bliżej niż dalej :) mnie jakieś przeziębienie dopadło :O ale piję herbatkę z cytrynką i się wygrzewam, mam nadzieję że przejdzie szybko, pogoda nie sprzyja i jakiś wirus panuje u mnie, także najpierw mąż się męczył a teraz ja :O poza tym wszystko dobrze, mały coraz bardziej się wierci, rośniemy i czekamy na wizytę w poniedziałek :) Migotko co tam u Ciebie? i jak reszta dziewczyn? buziaki! 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) dorcia to super że wyprawka skompletowana :P teraz tylko czekać na dzidzię, już bliżej niż dalej :) mnie jakieś przeziębienie dopadło :O ale piję herbatkę z cytrynką i się wygrzewam, mam nadzieję że przejdzie szybko, pogoda nie sprzyja i jakiś wirus panuje u mnie, także najpierw mąż się męczył a teraz ja :O poza tym wszystko dobrze, mały coraz bardziej się wierci, rośniemy i czekamy na wizytę w poniedziałek :) Migotko co tam u Ciebie? i jak reszta dziewczyn? buziaki! 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odpisałam ładnie a tu jakiś błąd :O jeszcze raz... dorcia super że wyprawka skompletowana, teraz można spokojnie czekać na dzidzię, a to już bliżej niż dalej.. :) mnie dopadło przeziębienie, ale się nie daje, herbatka z cytrynką, wygrzewanie i ma mi przejść :) ale to jakiś wirus bo męża też coś brało... poza tym wszystko dobrze, mały coraz bardziej się wierci i rośniemy :) no i czekamy na wizytę w poniedziałek :D Migotko pisz co tam u Ciebie? jak leci? i jak ze staraniami?? 🌼 i co u reszty dziewczyn? Edzia? Monia coś pisała że wszystko dobrze po świętach a jak sylwester? buziaki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka :) weszłam zobaczyć czy mój post w końcu jest a tu są aż 3... przepraszam Was za to heh ale pisałam w sumie 2 razy... nie wiem co się stało :) mnie dalej morduje... ale jakoś da się żyć :) miłego dzionka Wam życzę! pozdrawiam 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...no tak juz blizej konca czekam spokojnie z nastawieniem ze teraz moze sie wszystko wydazyc :D. Zastanawiam sie tylko nad porodem Naturalnym a cieciem cesarskim...czytam ksiazki, neta jeszcze zapytam lekaza co on na to no i szwgierka pielegniarka napewno tez cos poradzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dorcia to spróbuję jeszcze herbatkę z sokiem malinowym, może to mi coś da :) a ja nie mam dylematu co do porodu bo chce rodzić naturalnie, no chyba że coś tam będzie nie tak i nie będę mogła urodzić to wtedy cesarka. ale wiadomo każda kobieta ma inne zdanie, a Ty masz jeszcze troszkę czasu na zastanowienie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nata...ja tez zawsze chcilam rodzic naturalnie...ale jak mi szwagierka naopowiadala o swoim porodzie i porodzie swojej siostry ktore po kilkunastu godz. i tak zakonczyly sie cesarka to sie lekko zastanawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to u mnie w rodzinie były lekkie porody także myślę że i mój taki będzie :) dorcia co do wyników to lekarz Ci wyjaśni ale na pewno jest wszystko jest w normie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja byłam na badaniach w poniedziałek krew i mocz ale przeważnie robię w tygodniu poprzedzającym wizytę więc nawet nie wybieram wyników tylko wszystko trafia do kartoteki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ja mam lekarza na jeddnym koncu miasta :D ja badania robie krok od domu :D ... no a pozatym gdybym miala cukrzyce to musze jak najszybciej co gina leciec...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wizyte mam dopiero w polowie stycznia ..ale wyniki przefaksowalam juz do gina wiec jak cos to bedzie dzwonil :P tyle co wyczytalam to z krwia jest cos nie tak za malo Erythrozyten(nie wiem co to jest) i hemoglobina niska reszta wynikow ok no i nie iwme co z wynikami glukozy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak masz rację, w takim razie lekarz będzie dzwonił do Ciebie jak wyszły te wyniki i nie martw się na zapas, na pewno to nic poważnego 🌼 na niską hemoglobinę to chyba żelazo o ile się orientuje, Twój lekarz będzie wiedział co robić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny ja tylko melduję że nie miałam dzisiaj wizyty bo mój gin się rozchorował i została przeniesiona na 19 :) poza tym dalej przeziębienie męczy.. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam kobitki... wrrr ... co sie nie odzywacie? Migotka, Monia, Edzia? Nata...jakis wirus grypy u was pewno panuje...a jak Twoje przeziebienie? lepiej juz? ... ja mam na 17.01 wizyte czyli za tydzien i to bedzie juz u mnie 32 tc :) . Gina do tej pory nioe dzwonil wiec wyniki pewno ok sa. Pozatym wyniki skonsultowalam ze szwagierka ktora jest pielegniarka w pl i jest dobrze lekka anemia i cukier w moczu..uff najwazniejsze ze cukrzycy ciazowej nie am :) bo tego sie najbardziej obawialam. Pozatym dzidzia kopie niesamowicie :D dzis tak kopnela ze az sie z bolu zwinelam :)...plecki bola coraz bardziej gdy siedze np prze komp. wiec leze niemal caly dzien :) :) ... ...Pozdrawiam i odzywjcie sie kobitki.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć cześć :) nie miałam neta :O ale faktycznie baaaardzo cicho się zrobiło na naszym topiku :( co się dzieje???? dorcia przeziębienie dalej trzyma :O dzisiaj tak mi się z nosa leje że już wytrzymać nie mogę, ale gardło mniej boli... mam nadzieje że szybko mi przejdzie :) to dobrze że wyniki masz dobre, bo wiadomo człowiek się nie zna, denerwuje a tak to przynajmniej wiesz :) a lekarz nie dzwoni bo jest ok :) super że dzidzia kopie, tak ma być :D "to jest jedyna żywa istota, która może sobie pozwolić na kopanie kobiety" więc korzysta hehe mój mały też się rusza, już znacznie cześciej i bardziej :) ja mam wizytę 19, więc już za tydzien, u mnie będzie to prawie 22 tydzień :D ale to leci nie??? jak plecy bolą to odpoczywaj sobie ile się da, mi też trochę dokuczają ale ja mam ogólnie problemy z kręgosłupem i biodrami więc teraz trochę bardziej mi to dokucza, też staram się długo nie siedzieć. pisać co u reszty????? topik ma istnieć!!! 🌼 ostatnio tylko ja i dorcia piszemy... kochane zgłaszać się! :) buziaki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Verdis
witajcie, mam problem, w którego rozwiązaniu może mi pomożecie :( dostałam okres 10.01 w terminie, jednak nie trwał on długo 2 może 3 dni ale ten 3 jakby go nie było ;/ zawsze okresy miałam po 4 -5 dni a pierwsze 2dni krwawienie było bardzo obfite i towarzyszył im okropny ból brzucha :( teraz brzuch nie bolał mnie wcale tylko piersi bolały bardzo nawet jak źle się położyłam itp. Boję się że coś może być nie tak, naczytałam się że niektóre kobiety mają plamienia w ciąży i to wyglada tak jak skąpy okres. Czy mogę być w ciąży? może któraś z was tak miała w swoim życiu i może mi teraz pomóc:) a może mógł to być cykl bezowulacyjny ;/ sama nie wiem co powinnam zrobić :( dziewczyny jeśli możecie to doradźcie, będę bardzo wdzięczna :) czekam na wasze wypowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nika_005
witam wszystkich, ja też z niecierpliwością czekam na wiadość czy jestem w ciązy czy nie :) zrobiłam wczoraj test i jedna kreseczka byla bardzo wyrazisa ale druga słabiej, delikatnie widoczna, jakzrzobilam drugi test to wyszlo tak samo - prosze napiszcie czy to jest wynik dodatki czy zle wyszedl test bo juz sama nie wiem.... z góry dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej. widze ze dalej tu pusto..... u mnie zima na całego, do tego -4. ja jestem dalej przeziębiona ale powoli mi przechodzi :) poza tym ok :) verdis ja niestety Ci nie pomogę, bo nie miałam tak, zrób test i będziesz wiedziała co się dzieje, albo idź do lekarza. nika ja też miałam jedna bledszą kreskę, drugą mocną i jestem w ciąży :) wybierz się do lekarza albo zrób bhcg ale według mnie możesz się już pomału cieszyć :) powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam!!! Verdis...ja mysle ze w ciazy nie mozna miec okresu sa tylko plamienia ktore przypominaja ..plamienia nie okres...zrob moze test i bedziesz spokojna.... Nika...blada kreska tez oznacza ciaze coprawda u mnie juz po sek. byly dwie ciemne krechy ...powtorz test za kilka dni i zdawaj relacje :) powodzenia Nata u mnie tez zima...coprawda temp nie schodzi ponizej 0 ale wczoraj sypal pierwszy snieg :D :D mam nadzije ze Ty juz zrowiuska jestes... Ja bylam wczoraj u lekarza i wyglada na to ze moja dzidzi juz wybiera sie na swiat, nawet gin pytal czy nie mam skurczy? Jak cos sie bedzie dzialo mam jechac do szpitala i wg moejego gina juz w 35tyg ciazy lekarze nie beda robic problemow i jak najbardziej pozwola sie dzidzi urodzic skoro ma zyczenie:D tym bardziej ze juz teraz wielka jak i wyglada na 33tydz. Nie ma co czekac i na dniach pakowac torbe do szpital...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej! dorcia no jestem prawie zdrowa, katar mi został. to mówisz że Twoje maleństwo pcha się już na ten świat :) to w sumie dobrze, bo skoro lekarz nie widzi przeciwwskazań i w ogóle to teraz trzeba spakować się troszkę i czekać :D powodzenia i trzymam kciuki!! ❤️ ja byłam na wizycie, wszystko jest dobrze, mały rośnie, badania też w normie :) teraz mam zrobić to obciążenie glukozą i 2 lutego z wynikami do lekarza bo później będzie na urlopie a lepiej wczesniej wiedzieć jak z wynikami :) poza tym czuje sie dobrze, nie narzekam :) buziaki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam was :) ja jestem tu u was nowa ale napisze bo kurcze az mnie w domu skreca. powinnam dzis dostac @ a tu nic. brzuch, jajniki, piersi bolą i tak sie zastanawiam czy to nie ciąża. dowiem sie za jakies dwa tyg;p i jestem strasznie ciekawa bo w sumie to jakym byla to bysmy mieli niezly strzał z chlopakiem bo to był nasz pierwszy raz;p choc jestesmy ze soba ponad 7 miesiecy haha. okaże się;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elle ...witamy w naszych skromnych progach :D :D Skoro @ sie spoznia to moze zrob test a za kilka dni powtorz i na wizyte u gina sie umow :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka dori ty jeszcze 8 tygodni i doczekasz sie swojej istotki,ale ci zazdroszcze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka... edzia...jakie 8 tyg. gin powiedzial ze do 35tyg jak donosze to bedzie elegancko...dzidzia juz pomalu wybiera sie na swiat..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×