Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciąża czy nie ciąża

Kto tak jak ja czeka teraz czy jest w ciąży?

Polecane posty

hej hej :) u mnie wszystko dobrze, pogoda dość ładna, bez śniegu i plusowa temp, poza tym hmm mały się coraz bardziej wierci :D rośniemy... :P a u Ciebie migotko??? i reszty laseczek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niech się wierci na zdrowie :D. Jak tam przed świętami? :) U mnie ok, spokojnie, tylko planów na Sylwka nie mamy i trochę mnie to wkurza ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
póki co spokój.. :P jutro ubieram choinkę, także trochę poczuję te święta, bo śniegu nie ma jak na razie i nie zapowiada się żeby coś było hehe w czwartek wyjeżdżamy więc święta poza domem :) na sylwka idziemy do znajomych, na żadne bale, czy zapisywane Sylwestry nie chce mi się iść, szczerze mówiąc, więc taka opcja jest jak najbardziej odpowiednia :P a Ty kochana jak tam przed świętami?? choinka ubrana? czy może jeszcze nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alusiias
Witam mam pytanie mój cykl zazwyczaj jest regularny czyli 27 lub 28 dni. ostatni okres miałam 18 listopada.teraz mi się opoxnia okres i nie wiem co mam myśleć.odrazu podkreśle , że od 2 miesięcy biorę zastrzyki blokada do stopy. i ostatni raz miałam dzień przed spodziewaną miesiączką . dodam też , że jestem po dosyć ostrym przeziębieniu.i miałam dużo poważnych stresów.zrobiłam 7 testów i wynik negatywny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej natka! :) Choinka pięknie ubrana i wczoraj spadł śnieg, super jest :D, normalnie cieszę się, jak dziecko, tym bardziej, że wczoraj wieczorem pojawił się pod choinka prezent dla mnie, Mikołaj był wcześniej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć migotko! to świetnie! w końcu czuć święta heh i prezenty już po choinką nawet są, warto było ją ubrać :P a u nas też wszystko dobrze, śnieg leży już 2 dzień, ale od piątku mówią raczej o deszczu :O co zrobić... poza tym dzisiaj trochę sprzątam.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie!!!! Jak samopoczucie ciężarne i staraczki???? U mnie właśnie pada śnieg ale w sumei jest za ciepło żeby się utrzymal bo na plusie jest. Mi tam pasuje mam gdzieś snieg tylko Klaudusia może na sankach w tym roku nie pojeździć :( Jest fajnie maly jest coraz większy i cięższy rośnie oboje są zdrowi. Migotko caly czas o tobie pamiętam że się starasz i caly czas kciuki trzymam;-) Pozdrawiam Gorąco:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monia to świetnie że u Ciebie wszystko dobrze i że dzieci są zdrowe- to najważniejsze :) co do śniegu tu może Klaudia jeszcze pojeździ na saneczkach :) a jeśli chodzi o mnie to czuje się dobrze, mały więcej bryka (zwłaszcza w nocy heh), rośnie i jesteśmy zdrowi :) wizyta 9 stycznia :) buziaki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej babeczki! jak atmosfera przed świętami?? ja dzisiaj wyjeżdżam do rodzinki :) ale postaram się do Was zajrzeć bo będę tam miała internet, jak tylko czas pozwoli oczywiście ;) jeszcze przed Wigilia na pewno się odezwę ale już teraz chciałabym Wam życzyć zdrowych, pogodnych oraz wesołych świąt! Abyście ten szczególny czas spędziły w gronie najbliższych, w spokoju i radości! Życzę Wam również spełnienia marzeń, wszystkich marzeń!! ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobitki! :) Atmosfera ok, ciasto piekę ;) No my też dziś wyjeżdżamy, ale raczej odezwę się dopiero po świętach. Jakoś 27 grudnia powinniśmy wrócić. Życzę Wam spokojnych, radosnych Świąt :) Dzięki za trzymanie kciuków ;) edzia, dość długo się nie odzywałaś, mam nadzieje, że jest ok...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć migotko! a jakie ciasto pieczesz? no edzi faktycznie długo u nas nie było, tak samo doroty... ale na pewno wszystko u nich dobrze, może się odezwą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
same pyszności, mniaaam :P ja też upiekłam miodownika i makowca :) ale tak mi pachną że szook heh a samopoczucie wspaniale :D czuć święta, śnieg sypie, ale nie jest nawet bardzo zimno :) i już się nie mogę doczekać spotkania z bliskimi... no i Wigilii heh a u Ciebie kochana???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to wspaniale :), za rok już będziecie spędzać święta z synkiem :) Pewnie nic Ci nie dadzą robić przy wigilii ;) No ja tak samo, już nie mogę się doczekać wyjazdu, zaraz idę nas spakować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak... za rok będziemy obchodzić święta z naszym synusiem :D piękna perspektywa :) a kto wie może i u Ciebie tak będzie :P a jeśli nie to i tak może będzie Was już trójka do przyszłych świąt :D tego Ci życzę z całego serca! co do przygotowań to właśnie mama już mi mówiła o tym heh ale to przecież nic ciężkiego a sama przyjemność :) my też sie musimy spakować, mąż zaraz wróci zje obiadek i powoli będziemy się zbierać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
będą będą zobaczysz! ❤️ Kochana ja już uciekam, mąż przyszedł je obiad a ja Nas pakuje powoli :) odezwij się jak wrócicie :) Zdrowych i wesołych świąt!! buziaki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny! I jak tam po świętach? Dobrze się czujecie?? Pojedzone, wypoczęte?? heh Dzisiaj już wtorek :) my wracamy do domu dopiero jutro ;) poza tym wszystko dobrze, śniegu nie ma ale jest coś 3 na plusie, mały sie wierci, a najbardziej wieczorem i w nocy hehe jesteśmy wypoczęci, trochę pojedliśmy :p aż za bardzo trochę chyba no ale co tam :p jak święta to święta :D piszcie co tam u Was.. :) buziaczki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sama nie wiem............
Hej dziewczyny:) W wigilię rano robiłam bobo test, ukazała się bardzo blada kreska, po chwili wydawało mi się, że już jej nie ma (było ciemno ja zaspana). Po ok 20 min jak już się przebudziłam, wzięłam test pod światło, patrzę a ta kreska ciagle się utrzymywała i utrzymuje, jest bardzo blada. Sama nie wiem co myśleć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie!!!! Jak tam ciężaroweczki po świętach?? Objedzone?? Migotko jak dobrze pamiętam to jakoś w tych dniach miałaś dostać@ i co jest czy jeszcze nie?????? U nas dobrze święta minęły spokojnie dzieciaczki zadowolone z prezentów. Udanego Sylwestra:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam kobietki... Migotka...co tam u Ciebie? juz po starnkach jak efekty? Neta jak samopoczucie? u mnie juz 30 tydz. dzis bylam na badaniach krew...cukrzyca wsumie pokuli mnie 6 razy :( sie wycierpialam...17.01 wizyta u gina a 27.02 w szpitalu(no chyba ze sie cos wczesniej wydazy) Co u reszty? odsypiacie sylwestra :D Monia Edzia? U mnie nawet ok. czasem puchna stopy ale da sie zyc...dzidzia od 4 tyg. juz tak mocno kopie ze az brzuch skacze super uczucie:D. Juz mam wiekszosc wyprawki kupowalam na raty i jakos sie tyle tego uzbieralo niewadomo kiedy :D ...jeszcze 75 dni!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia:).
no ja mam nadzieje ze bede w ciazy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×