Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciąża czy nie ciąża

Kto tak jak ja czeka teraz czy jest w ciąży?

Polecane posty

ja tez w nocy sie budze i przewracam z boku na bok...nie moge juz spac w mojej ulubionej pozycji ..kolana pod sama broda :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
migotko dokładnie, każdy ma inaczej ze spaniem :) ale mnie to męczy już, czasem potrafię od 1 do 3 albo 4 nie spac tylko się tłukę :O no ale co zrobić heh dorcia faktycznie, zgadzam się z migotką :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dorcia odpoczywaj :) nogi też musza mieć relaks :) i nie rób ochoty na ciastka bo limit wyczerpałam na dzisiaj :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dorcia, Ty to już wiadomo dlaczego gorzej śpisz ;), raczej do marca lepiej nie będzie ;), ale cię pocieszyłam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobre ciastak :P:P z kupnego kruchego ciasta przekladane marmolada z moreli :P:P:P tak zostajemy w domciu :P na swieta :D tez bedzie fajnie kupimy choinke, zrobimi barszczyk upieczemy makowca:D sianko z zoologicznego....i jakos bedzie :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehhehe no pocieszylas!! ...ale wiecie co mi najbardziej przeszkadza?...jak jestem gdzies z malym na miescie musze przykucnac bo cos tam mu poprawiam czy pokazuje...i potem trzeba wstac masakra nie ma sily wygladam pewno wtedy jak staruszka:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a no dorcia, krzyże się odzywają... tak to jest... trzeba jak najmniej się schylać, no ale są sytuacje że trzeba... wtedy sobie wyobrażam co czujesz... a wyglądasz nie jak staruszka tylko jak kobieta w ciąży :P hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wyobraźcie sobie dziewczyny, że jak zaczynałam pisać ten topik, to edzia się starała zajść, niedługo zaszła, a jej dziecko ma już pół roku :). Moni testu w sylwka 2010, to chyba nigdy nie zapomnę i tych 2 kresek :). Dorcia Ty też mnie zaskoczyłaś, tym bardziej, że się na nas wkurzyłaś i jakiś czas się nie odzywałaś, chyba nawet ze 2, czy 3 miesiące ;). Nata a Ty to już doszłaś, jak już chyba byłaś prawie pewna że to ciąża ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja jakoś niekoniecznie czekam na te święta, mogło być tak pięknie, heh...no ale pocieszam się, bo już raz miałam tak że tak powiem zjebane święta, a dokładnie 2 dni po świętach los się zaczął odmieniać, że tak powiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
migotko czas leci do przodu... wydaje się, jakby to było chwilkę temu a już taki kawał czasu.... dużo razem przeszłyście, monia urodziła, edzia już pół roku temu... no teraz ja razem z wami wszystko przeżywam :) i ciesze się że trafiłam na wasz topik :) miło mnie przyjęłyście i mam nadzieję że jeszcze dużo radosnych chwil przed nami! a jak ja do was dołączyłam, to tak jak napisałaś, byłam prawie pewna ale chciałam sie poradzić :P trafiło na was heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz okres powinnam mieć jakoś ok. 28 grudnia...cieszę się, że 22 grudnia wyjeżdżamy już na święta i nie będę miała czasu mysleć, czy się udało czy nie, no a wracamy albo 27 wieczorem, albo 28 rano, sie okaże...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak ja do was napisałam, to byłam już po dwóch testach chyba, a po jednym już na pewno, wtedy jedna kreska była trochę bledsza, i chyba Ty mi najpierw odpisałaś że to i tak oznacza ciąże heh co do świąt to tak samo jak my :) spędzimy je trochę tu, trochę tu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z moimi cyklami różnie było... zawsze miałam kilka dni różnicy, czasem do tygodnia... chociaż moje ostatnie dwa cykle, o ile pamiętam, były regularne, później w lipcu miałam 26 dostać okres no ale nie dostałam i już sobie mysłałam początkowo że musze iść do gin sprawdzić co się dzieje... ale test pokazał wszystko, potem drugi i trzeci hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochana ja już uciekam bo mój mąż mnie wzywa, pożyczył od kumpla jakiś film na dvd i czeka na mnie żeby go obejrzeć :) miłej (upojnej :P ) nocki życzę :D pa pa 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha, no jak do kilku dni rożnicy, to regularny...ja teraz dostałam po 26 dniach, więc wcześniej, ale pamiętam że rok temu w grudniu też miałam cykl 26 dni, więc raz w roku lekko mi się skraca skraca ;)...po laparo 2 razy miałam co 28 dni, no i teraz 26 dni, no ale dostałam wieczorem, więc prawie 27 dni ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny! co tam porabiacie??? jak się czujecie i w ogóle co słychać? ja dzisiaj jestem pełna energii, w końcu od 4 dni się wyspałam, tylko raz się przebudziłam... po prostu super :D dzisiaj do mnie mamusia przyjeżdża :P maluszek się troszkę rusza... wspaniałe uczucie ❤️ poza tym śniegu nie ma, na dworze +6, bez wietrzenie tylko troszkę pochmurno ale nie jest źle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×