Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciąża czy nie ciąża

Kto tak jak ja czeka teraz czy jest w ciąży?

Polecane posty

zapytam mojego lekarza jak pojde za mies..i tak ma mi dac skierowanie na takie wileki USG gdzie beda mierzyc kazda kosc i kazde narzady czy dobrze funkcjonuja.. podobno niesamowity widok wogole bede robic kazde badanie jakie jest dostepne niewazne czy platne czy nie...skoro sa ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
edzia, jedno to nawet mniej niż w Polsce na NFZ, chyba są dwa...ale jak jest wszytko ok, to i jedno starczy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tu tez sa chyba 2 darmowe ale ja robie i bede robic przy kazdej wizycie kosztuje 35 eu to nie majatek... a sluzba zdrowia...mysle ze lepeij niz w pl o tyle ze sa bardzo milsi i dbaja o pacjentow no i jak trafisz do szpitala to bez badan nie wypuszcza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a to wielkie USG kosztuje u nas 150 e gin mi mowil ze raczej za darmo bedzie bo da mi skierownie...a w szpitalu powiedzilei ze platne...hehhe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dorcia, ok do napisania :)...wiesz w Polsce też zależy, w dużych miastach jest też już dużo lepiej niż było, ale wiadomo zależy na jaką służbę zdrowia się trafi, ale tak jest wszędzie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień Dobry!!!!! Migotko musiałam mieć cc bo lekarz się bał że macica mi pęknie i słusznie bo po cesarce powiedział że prawdopodobnie by tak było i dzieci bym wogóle nie mogla mieć a tak to szanse jeszcze są ( tylko ja nie chce już). Edzia śliczna twoja córcia jest i nawet dośc spora:D Slea może akurat się uda 4 dni to nei dlugo i trzymam kciuki:) Ja już dziś po zdjęciu szwów i mogę latać bez obaw:P Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam cie monia fajnie ze jestes pewnie teraz nie masz za duzo czasu moja smoczzyca spi i dziekuje. wiec mam teraz troche czasu dla siebie taki maly relaks bo pewnie zaraz wstanie i trzeba bedzie bawic ale uwielbiam sie nia zajmowac mimo tego ze czasem juz jestem bardzo zmeczona a moze ty nam przeslesz zdjecie twojego synusia??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
migotka dostalam luteine na podtrzymanie, bo byla duza mozliwosc wszesnego poronienia, przez szybki spadek progesteronu..ale luteinka pomogla:) teraz 4 dni i zobaczymy czy bedzie fasolinka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sobie chwilę pospałam :) od razu lepiej się czuję, brata dalej nie ma, chyba zakupy im się udały :) a na badania pójdę na czczo, w sumie i tak nigdy apetytu z rana nie mam, a śniadanie najwcześniej jem kolo 9-10 :) myślę że nic się nie stanie... monia no właśnie może zdj synka podeślesz? i w ogóle jak Ci śpi? je? i takie tam.... opowiedz o nim jak znajdziesz chwilkę :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
migotka też tak sądzę :) trochę pospałam i mam lenia, nic mi się nie chce robić heh, dobrze że obiad już mam ugotowany :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam power do działania, bo się otarłam o zagrożenie życia i to też zmienia myślenie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny! Kilka dni mnie nie było a tu tyyyle sie działo. Witam nowe kolezanki! Migotko - nawet nie wiem co ci napisać, bo jestem w szoku, że coś takiego cię spotkało. Jesteś wspaniałą dziewczyną, że tak to znosisz, ja nie miałabym tyle siły. Wiem, że zasługujesz na dziecko jak żadna inna i to szczęscie na pewno już niedługo Cię spotka! Będziemy się wspierać nawzajem! Moniu - gratulacje przeogromne! Trzymałam kciuki 8 a wy już byliście we 2! Całuski dla synka! Napisz jakie imię wybraliście! Edziu - ale masz pannicę przepiękną! U mnie duuużo się działo m. in. przeprowadzka, po której wciąż nie daję rady ogarnąć gratów :-) ruszyliśmy też z remontem naszego mieszkania :-) Mam od kilku dni takie dziwne bóle podbrzusza, trochę jak na okres, ale nie do końca, takie ciągnięcie, trudno mi sprecyzować. No i cycki ogrooomne, tak bolą, że się boję dotykać. Śluz też obfity i duże libido. Oczywiście wątpię, żeby cokolwiek z tego wyszło. W czwartek-piątek powinna się zjawić cholerna małpa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania, nie mów hop, jak najbardziej masz dobre objawy, spokojnie czekaj ;) Wiesz Ania, to się tak wydaje, ja też nie wiedziałam, jak to przeżyje, póki mnie, to nie spotkało...jak trzeba się zmierzyć z bardzo trudnymi problemami, to to wyzwala w człowieku jakąś siłę, na szczęście okazuje się, że jestem dojrzała emocjonalnie i nie reaguje jak dziecko...daję radę aż sama się temu dziwię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania jestem tego samego zdania co migotka... nie mów hop :) do piątku już niedługo więc zobaczymy... trzymam kciuki żeby się udało :) migotka musisz być silna i nie poddawać się 🌼 wszystko się ułoży i będzie dobrze kochana! a co tam więcej u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nata, no daję radę, oby tak dalej...a co poza tym, dzieje się też dużo pozytywowych historii, robię powoli projekt swojej działalności, muszą zacząć pisać drugą pracę magisterką :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i oby tak dalej do przodu! Jest wiele pozytywów w życiu :) o proszę, praca magisterska..... :D a w ogóle na jakim kierunku jesteś??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz na socjologii, ale tak z głębokich zainteresowań i mam w planie doktorat, a jak wyjdzie, to się okaże :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam ponownie... Ania Jarek...nie pozostaje nam nic innego jak razem z Toba cierpliwie czekac do piatku ...ale sama wiesz ze gdy sie niespodziewasz moze cos sie wydarzyc, cos wspanilego 3 mam kciuki :) Monia...wlasnie ciekwa jestem jak Twoja mlolatka reaguje na brata? edzia...piekna smoczyca z Twojej niunki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×