Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciąża czy nie ciąża

Kto tak jak ja czeka teraz czy jest w ciąży?

Polecane posty

Gość karolinaaaaaaaaaaa
no to nie wiem , ale gdybys byla w ciazy to 12 dni napewno wyszedl by pozytywnie, tak mysle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Babki!!!!!!!!!!! Co porabiacie??? Ja się nudzę bo sami z malym w domku siedzimy i w deresję niedługo popadnę:( Femme szkoda że test negatywny:( Głowa do góry uda się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
femme następnym razem się uda! głowa do góry!:) monia oj biedulko, ja też dzisiaj sama w domciu, do tego pogoda się popsuła ale i bez tego nie mam humoru dzisiaj:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no trochę mi smutno.. ale co zrobić, muszę próbować dalej i być dobrej myśli:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
femme, szkoda ale od czego jest następny cykl :) monia, nie przesadzaj ;), ciesz się, że młoda w przedszkolu, to masz czas tylko dla małego i siebie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobity ale wy sie udzielacie :) ciesze sie ja tylko na chwilke bo mam duzo pracy dzisiaj a mala spi wiec musze szybko wszystko porobic w sobote moj maz obchodzi 24 urodziny wiec tzeba bedzie cos przygotowac dla gosci :P monia ja jestem caly czas sama z mala w domu bo maz pracuje od 7 do 17 i daje rade wiec glowa do gory i bez zadnych depresji tylko relaksuj sie :) migotka twoj pozytyw mnie zadziwia i podnosi na duchu :) (chociaz ja tez to przezywalam tylko ja w 3 miesicu okazalo sie ze mam ciaze obumarla a o moni juz nie wspomne...) tym ktore czekaj na @ oczywiscie nie zycze dori i nata a wy sie sznujcie i dbajcie o siebie i dpoczynek odpoczynek pozdrawiam buziole :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka!!!!!!!! Miałam wczoraj lekkie załamanie bo corka ze spaceru przyszła ze zdartym nosem i brodą na dodatek płakała że ja ucho boli i musiałam małego jeszcze nakarmić:/ masakra Dziś jest lepiej jestem wyspana:) mały budził się w nocy tylko w sumei 2 razy. Femme zobaczysz że szybko się uda;) Migotko jak samopoczucie?? Dorota jakieś objawy doszły???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry!! monia no to super ze wyspana!!! heheh chyba zadne objawy nie doszly jestem jak zwykle zmeczona i wsiekla ale da si do tego przyzwyczaic :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! edzia i jakie menu? ;) monia, a jak dziś córcia już poszła do przedszkola? no to gut że się wyspałaś :) dorcia, złośnico ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzis mnie tak energia rozpiera :D :D posprzatalam cale mieszkanie zrobilam pranie obiad ugotowany :D :D teraz mykam pod prysznic i do pracy :D :D... a po poludniu bede kwiczec ze zmeczania :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam! monia to faktycznie nieciekawie, ale to jeszcze się nieraz pewnie zdarzy mały wypadek, zdarte kolanko, łokieć czy broda... ale super że przynajmniej mały dal Ci pospać :) dorota to fajnie jak masz powera :) miłej pracy :) ale znowu bardzo sie nie przemęczaj :) migotka a jak u Ciebie?? a Ty edzia zajmuj się córcią a w chwili wolnego odezwij sie do nas:) ja dzisiaj dobrze się czuje, zaraz idę na zakupy i będę myśleć nad obiadem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cieszę się, że krwawienie już ustąpiło, właściwie już wczoraj...teraz mam nadzieje, że szybko się wszystko zregeneruje i w listopadzie, grudniu, wracamy do gry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinaaaaaaaaaaaaa
dziewczyny szczerze wam wspolczuje tej walki o dziecko ... bo nie wyobrazam sobie aby kazdy seks wiazal sie z walka uda sie czy sie nie uda... mozna zwariowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny:) jak Wam mija dzień? Ja mam taki zatyr w pracy, że ledwo stoję na nogach:p przed chwilą dopiero zjadłam coś porządnego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciągle czekam na @, nawet wpadłam na pomysł że może mi się cykl wydłużył a razem z cyklem dni płodne..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm, wiesz nie wiem, lepiej na własną rękę nie brać, ale fakt że to nie jest jakiś silny lek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×