Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciąża czy nie ciąża

Kto tak jak ja czeka teraz czy jest w ciąży?

Polecane posty

monia....nie nic tylko u gina bylam .....bardzo dawno temu :D a moj maz zlosci sie na mnie ze przed staraniami powinnam isc do lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ma w sumie racje:D ja tez pod koniec maja mam zamiar isc do gina i dowiedziec sie czy 3 ciaza moze sie skonczyc porodem siłami natury czy cesarka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie nie ale postanowilismy starania przelożyc na czerwiec:D i jak mi gin powie ze musze miec cesarke to zrezygnuje z 3 ciazy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monia...wogole nie milam owulacji wg mnie, a w dniach planowanego okr. milam tylko bole piersi i skurcze brzucha po 3 dniach wszystko ustapilo a nastepnego dnia milam bezbolesne krwawienie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monia...wogole nie milam owulacji wg mnie, a w dniach planowanego okr. milam tylko bole piersi i skurcze brzucha po 3 dniach wszystko ustapilo a nastepnego dnia milam bezbolesne krwawienie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie zastanawi moj ostatni cykl, wg mnie wogole nie milam owulacji, w dniach spodziewanego okre milam bole piersi i skurcze bodbrzusza po 4 dnich wszystko ustapilo i dostalam bezbolesnych krwawien, dziwne bo nigdy tak nie milam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monia...nie nie mierze i nie chce bo wtedy to tylko bede mysla o jednym a tego nie chce czytalam wlasnie ze tak moze sie zdazyc brak owulacji i skapa mies, szalejace hormony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale w sumie slyszalam ze moga sie nawet 2 cykle bezowulacyjne trafic i to nic w sumie nie znaczy złego. A ja sobie mierze zeby wiedziec kiedy przyjdzie@

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny. Ja mam dzis 32dc i temp caly czas jest niska 36,2-36,3 nieiem co jest nie tak,a okresu nie widac w tamtym msc to w tym dniu mialam plamienia juz prze okresem. a teraz nic:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzulka12
A jakie hormony mogą zafałszować wynik..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dorotka ja od lipca -pazdziernika tez mialam co 32dni a teraz popieprzylo sie wszystko.:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lola a ja milam cudny cykl 31 i zawsze rano dostawalm okres , teraz wrzesien29 pazdziernik34 listopad.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do hormonów to nie mam pojecia jakie:( Dorota to tez masz jakies dlugie te cylke ale moze sie unormuja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dlatego ze 1 ciaza zakończyla sie cesarka (jak poszlam do szpitala to ze skurczami lezałam jeszcze 24 godz i nie było postepu porodu) 2 ciaza tez cesarka sie zakonczyla bo lekarz uwazał że tak bedzie najlepiej i dlatego mam podejrzenia ze 3 tez moze zakonczyc sie cesarka ( chociaz mam głeboka nadzieje ze bedzei inaczej)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monia...no bardzo prawdopodobne ze 3 to tez bedzie cesarka moja saiadka tez miala 2 cesarki i powiedzilam ze nie planuje juz dzieci bo kolejna ciaza to prawie pewnosc ze casarka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie dlatego ja sie zastanowilam i podjelismy decyzje z M ze w czerwcu sie zaczniemy starac ale najpierw wizyta u gina. Wiesz jak bylam na 2 kontroli po porodzie 1,5 roku to powiedzial ze smialo juz moge miec nastepne tylko zapomnialam spytac czy bede mogla rodzic silami natury

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzulka12
Jest mozliwość, zeby nie byc w ciązy a mieć na teście 2 kreski???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorotka Tak dzis jest termin spodziewanej @ i ani widu ani slychu testa robilam negatyw, ale zaciekawia mnie ze wogole skoku nie bylo przez caly cykl sie utrzymywala bardzo niska temp nigdy tak nie mialam.zaczynalo mi sie od 36,4 wzwyz a przed owulka mialam 37,0 a teraz 32dc a temp 36,2 niewiem czemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monia...ten ostatni wlasnie milam bardzo dziwny....! a musials sie godzic na 2 cesarke? bylo jakies zagrozenie czy lekarzowi bylo wygodniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×