Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciąża czy nie ciąża

Kto tak jak ja czeka teraz czy jest w ciąży?

Polecane posty

powiem wam szczerze ze chcialabym was zrozumiec z tymi staraniami ale niestety nie umiem mi i jedna i druga ciaza za pierwszym podejsciem sie udala ale kto wie jeszcze nie wszystko stracone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnei tak a nastepnym razem tez nie mam zamiaru obliczac bo mi sie nie chce i nie potrzebuje tego robic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monia, ja też myślałam, że to przypadkiem ;) szybko pójdzie...różni bywa, a wzorcowy cykl to nie wszystko, czasem jakieś bardzo skomplikowane i trudne to wychwycenia rzeczy mają na to wpływ, tzn. dopiero skomplikowane badania, to znajdują...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może maleństwo chce tak jak mamusia urodzić się w październiku, no i zajdę w styczniu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobitki ale kazdy cykl to 30-40 % szansy ze skonczys ie ciaza...wiec jakie trzeba miec szczescie zeby szybko poszlo...albo jakiego pechazeby wpasc:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja napewno do czerwca czekam a mam nadzieje ze wy w miedzy czasie ogłosicie dobra wiadomosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam spokojniejsze myśli...bo jeszcze w wakacje, tuż po, jak sobie czasem pomyślałam, że mogę być w ciąży, to nie zawsze myśli były miłe, mały popłoch, jakoś dopiero od poprzedniego cyklu się zmieniło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja myslalam ze mi sie uda przez przerywany zajsc a wy mialyscie do konca ale naszczescie mi to juz minelo i jest git. Rob te krokiety bo bym zjadla:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja to mówi moja dużo starsza koleżanka, dziecko ma się zrobić, nie ma co o tym myśleć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nop tylko trzeba we dwojke tego chciec zeby zrobic a myslec to faktycznie nie ma nad czym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monia :D u mnie od poczatku byly przerywance i jakos nic nie wyszlo :D :D 3 lata :D a ateraz pol roku i tez nic:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my dopiero w lipcu w tym roku mieliśmy pierwszy raz bez gumki, przez kilka lat wcześniej zawsze z gumką :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a nop dlatego nie ma co sie w to zaglebiac jak to mowia na wszystko przyjdzie czas. Nop to migotka podlecz sie szybko i po @ bierz M w obroty ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a moj sie opiera zeby z gumka a ja znow wole z..... mowie ze do czerwca musi byc zzz:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo to widze ze czekamy razem:) ja mam podwyzszona temp od 19.11. i tez mam nadzieje ze sie nie spóźni :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×