Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciąża czy nie ciąża

Kto tak jak ja czeka teraz czy jest w ciąży?

Polecane posty

ja czuję, że się zbliża okres, bo już ciągle głodna jestem ;), mam nadzieje, że szybko, przyjdzie, skończy się i będę mogła zrobić to USG żeby jeszcze w grudniu móc się postarać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak te cyrki u mnie zaczely sie jakies prawie 2 mies temu i prawdopodobnie wtedy pojawila sie tez cysta...brak owulacji itd itp..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez wg ostatnich cykli powinnam na dnich dostac...dzis jest29 dc wiec mysle ze 3-5 dni i nadejdzie@ bo juz nie chce sie stresowac... Monia...franco odezwij sie bo my tu martwimy o Ciebie mam nadzieje ze wszystko u ciebie ok...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heheh a u mni oki nawet za tydz o tej porze bede juz w pl :P:P zastanawiem sie czy nie isc do innego lekarza tak dla porownania...ale maz sie zlosci ze dopiero wtedy mi namiesza sie w glowie, lepiej trzymac sie jednego i jemu ufac...ech zobaczymy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dorcia, jak masz wątpliwości, to ja bym poszła, ale chyba nie zachodzi potrzeba, skoro nic Ci nie jest, tylko mała torbiel. można się trzymać jednego lekarza, jak się ma pewność, że jest dobry ;). na pewno jakieś operacje, zabiegi trzeba też z innymi konsultować, nie jedną już pocięli niepotrzebnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorota Ja tez sama niewiem ale juz bylam u 2 i tez co chodze teraz to jest ordynator szpitala i mam nadzieje ze dobry,bo tamte 2 giny to tylko kase ciagli.U mnie cos jest nie tak bo nadal niemam @ kurde dlaczego:( 😭 juz nie moge ja chce albo @ albo fasolke:) Myslalam ze po Dianie mi sie uspokoi ale widac ze nie:( Zalamana jestem i wkurzona:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już na święta przylatujecie? :) u mnie tez w sumie ok, okresu na razie nie widać, ale pewnie szybciej jutro dostanę niż dziś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
migotka Nie mam bladego pojecia czemu sie moze spozniac przez 4msc bylo ok a teraz sie pokichalo:( Tak my tez 15.12 lecimy na swieta do PL:) i wkoncu pojde do gina.Dzis sie rejestruje mam nadzieje ze jeszcze beda terminy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lola---> A Wy gdzie mieszkacie? :). A co wcześniej było przyczyną, że Ci się opóźniał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kobity!!!!!!!! jestem juz. Bylam u lekarza we wtorek zlecil poranie krwi i mocz. Dzis bylam po wyniki i...... mam za duzy cholesterol 286 a dopuszcz norma to 200 we wtorek ide znow i pewnie jakies tabl dostane. A tak po za ty mto jest chyba git

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Migotka Wczesniej mi sie spoznial bo mial hormony za wysokie ale od grudnia-czerwca zbilam Diana i sa ok tzn mam taka nadzieje po badaniach chyba ze teraz sie cos pomieszalo ale juz sie cieszylam ze lipiec sierpien wrzesien i pazdziernik okres przychodzil punkt a teraz az tyle i nic.A zalamana jestem juz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lola spokojnie :), znam nie jedną która miała mega rozwalone okresy, a w ciąże bez problemu zaszły, poważnie na prawdę nie ma zasady... monia, to tylko niewiele masz podwyższony ;), mój mąż ma sporo podwyższony,a gruby nie jest, no i raczej ;) fast foodów często nie je, chyba ma jakieś genetyczne skłonności. ja mam wzorcowy cholestelor ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monia, hormony też robiłaś? pij kefirek na zbicie cholesterolu ;), my jemy teraz to masło Benecol, ciekawe czy coś choć trochę daje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wiesz niby nie duzo ale ja gruba tez nie jestem a zeby cos tłustego i smazonego to tez nie jem wiec nie wiem dlaczego tak jest. A jutro jeszcze beda wyniki moczu i mam nadzieje ze tam bedzie juz spokoj:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No moze i tak ale wiesz ja sie wkurzam bo bedac tutaj nie moge sie na spokojnie wyleczyc bo tu sa takie matoly ze szok,no nic trzeba wytrzymac do tego 15.12 i pojde do gina i bede wiedziala co i jak a narazie to nic i tak nie zrobie.A moze u mnie cos z cholesterolem czy kij wie z czym pewnie bedac w PL gin albo karze mi zostac juz i bede sie leczyla albo zaczac starania dopiero jak zjedziemy i wyleczyc sie wtedy niewiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monia, a może ostatnio przed badaniem jadłaś coś tłustego? ;), to czasem wypacza wyniki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh chyba bede musiala sie na to maslo przezucic. A twoj M sie leczy czy nei?? Mi lekarka powiedziala ze nawet przekroczylam wysokie ryzyko miazdżycy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie nie bbylam na na czczo i tlustego wogóle nie jem a hormonow nie robilam. Nawet mi nie zdążyla pielegniarka krwi na OB pobrac bo zemdlalam ale kanał:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heheh ale popislayscie :P a ja sie zaczytalam na onecie :D :D ...migotka no niby mi nic nie jest...ale te piersi nadal bola :( i czasem tez kluje brzuch moze trzeba poczekac przecies tab dopiero 2 dzien wcinam:P. No a syski to moze na @ bola bo mam nadzieje ze dostane jakos na dniach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dorota nie przejmuj sie napewno dostaniesz:@ ja jutro mam dostac a czekam do konca tyg bo pewnei sie spozni:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monia, nie nie leczy się, jeszcze nie ma potrzeby, niedługo powinien mieć znów badania i jak okaże się, że znów za wysoki, to go ostro przycisnę ;). no jak nie jesz tłustego, to tym bardziej dziwne...może pomyłka? ;). to wrażliwa na pobieranie krwi jesteś. a ja jestem zupełnie nie wrażliwa, mogą mi kilka razy pobierać, mogę się patrzeć, nie rusza mnie to, no ale ja jestem niedoszłym lekarzem, to znaczy w dzieciństwie chciałam nim być :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monia....tyle ze ja teraz to niewiem czy dostane :P:P Dzis jest 30 dc wiec biorac pod uwage te ostanie moje wariacje cyklowe jeszcze ze 3 dni spokojnie moge poczekac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×