Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciąża czy nie ciąża

Kto tak jak ja czeka teraz czy jest w ciąży?

Polecane posty

na topiku eviki juz nawet sobie wózki ogladaja ale maja fajnie:P tez lubie wózki ogladac:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello laski ja juz tez jestem:) Zapisalam sie do gina na 16.12.takze juz jestem spokojna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja tez juz mam upatrzony ale lubie sobie poogladac w sumei t owczesnie jt orobilam a teraz nawet mi sie nie chce patrzyc na nie ale jeszcze pewnie kiedys bede musiala je poogladac:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a powiem wam ze jak bylam u lekarza t omowie jej ze strasznie mnie kregosłup dolem boli a ona do mnie ze jestem za młoda i tyle:/ zła wyszłam jak diabeł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie póki co oglądanie wózków nie rajcuje ;). w ubrankach i zabawkach mam jako takie rozeznanie, bo od kilku lat mam bratanków i bratanice i coś tam im kupowałam ;) i kupuje. monia, uwielbiam takie fachowe określenie, że jest Pani za młoda :D. Tak jakby do pewnego wieku człowiek nie może chorować i nie może źle się czuć :D. Wielu ginekologów uważa, że brązowe plamienie jest normalne, takich trzeba omijać szerokim łukiem, co tak mówią bez przeprowadzenia badań, masakra...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monia, ja też mam bóle kręgosłupa w tak zwanych krzyżu, szczególnie jak śpie na wznak, wtedy mnie uciska...no ale na to tylko jakieś ćwiczenia i odpowiednie masaże, jeśli to nie jest nic poważniejszego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez nie lubie takich lekarzy ale chwilowo innego nie ma w mojej przychodni. A mnie boli non stop siedze chodze jak rano wstaje tez boli ale jest dzien ze wogole go nie czuje aa przeboleje to:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To idź do innego, jak już będzie monia ;). Okres mi się zaczyna, git ;), tak jak chciałam bez obsuwki, to szybko minie i znów starania ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o widzisz i juz masz a ja czekam:) inny przyjmuje dopiero po nowym roku a tyle nie chce czekac i ide we wtorek do tego samego moze zmieni zdanie jak zobaczy wyniki z krwi:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej.... migotka to gratuluje@ ja nadal czekam niestety :( ale dopiero 30dc wiec mam andzieje ze jutro bedzie terminoo jak kiedys ... nie ma mnie bo mecze ogladam 1tura sie skonczyla za chwile beda kolejne...trzeba cos trafic :D :D :D.... milego wieczora

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam!!!! Migotko tak tylko cholesterol ale nie chce isc w slady ojca juz mial kilka zawałow pożniej operacje i po 10 latach znow 2 juz mial:( A ja wczoraj wieczorem dostałam Migotka chyba ci pozazdroscilam i mam:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wercia 36
mialam dostac 1 grudnia okres, a nie ma do tej pory. Maz sie cieszy, a ja nie wiem co robic mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! dorcia, Ty hazardzistko i jak zarobiłaś coś? ;), skoro masz nieco dłuższe cykle, to okres ma jeszcze czas żeby przyjść ;) monia, to ewidentnie masz po ojcu podwyższony cholesterol, niestety to się wiążę, mój mąż ma po swojej mamie podwyższony, ona to ma dużo podwyższony...tylko co możesz jak nie jesz dużo tłuszczy, a może stres i za mało ruchu? u mojego męża też się wiąże to ze stresem w pracy i ruchu tez ma trochę za mało...no ale ja tez jestem nerwus i też ruchu mam za mało, no i lubię smażone mięsa, a poziom złego cholesterolu mam wzorcowy :D...jednak chyba dużo genetyka ma znaczenie... wercia, jak masz cierpliwość, to poczekaj jeszcze kilka dni i jak nie będzie okresu, to zrob test...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jameshook
tate czipsa z f23 jest w ciazy :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nerwowa jestem ruchu mam moze nie duzo ale jest bo z mala na spacery chodze:) pojde do lekarza bede brala pewnei jakies leki dieta i bede jak nowa:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ba na pewno jak nowa :D Mi się okres ładnie rozkręcił ;). Chyba na 14 grudnia zapiszę się na to USG i cytologię i tego samego dnia będzie można zacząć starania ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Umow sie jak najszybciej i starajcie sie jak najszybciej :) a co to przed swietami ładniejsze beda jak sie bedziecie starac i moze owocniejsze:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monia, na razie jeszcze nie trzymaj, bo się zmęczysz ;) dam znać kiedy będziesz mogła trzymać ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×