Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciąża czy nie ciąża

Kto tak jak ja czeka teraz czy jest w ciąży?

Polecane posty

Niewiem czy tu robia Bete a co to da jak i tak bede w PN testa robila a odazu wyniku nie bede miala chyba ze poczta sobie prubke wysle tak jak ostatnio jak mi pobierala krew to kazala zapakowac to koperty i wyslala poczta niezle no nie bo powiedziala ze oni dzis nie zawoza do labolatorium tylko za tydzien takze albo zajade sobie albo poczta wysle hehe niezle no nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Migotka no pojde pojde niemam innego wyjscia i moze nawet zostane juz na stale w pl niewiem.Bo takie to jest leczenie na odleglosc.niestety:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz jak dzis mi pokazala wynik to od razu na wizyte i powiedziala ze tego tak nei mozna zostawic. Wgon go niech sprawdzi jeszcze raz moze bedzie OK. Wiesz jak bylam w ciazy to miesiac w miesiac przez cala ciaze mi pobierali krew i bylo ok bo tylko po jednej fiolce pobierala a ostatnio az 4 miala pobrac i przy 4 wymiękłam:P Migotka a jak u was starania??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monia, ja właśnie nie jestem pewna, czy to masło coś daje, ale wcześniej jedliśmy takie zwykłe śmietankowe, no a ono to ma masę tłuszczu w sobie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dorota a jak za 3 dni nie przyjdzie co wtedy??? Moze gin da ci luteine na wywolanie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monia, to się nie dziwię, że przy 4 wymiękłaś, mało kto by nie wymiękł :D, ja chyba miałam 3 ostatnio pobierane...nie ma starań, bo leczyłam tę infekcję, dziś jutro powinnam dostać okres...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lola to jak nie musisz isc tam do lekarza to moze nie idz szkoda twoich nerwow. Ja ani masła ani margaryny nie jadam pieczywa bialego tez nie tylko razowe ale samo bez zadnego smarowania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja właśnie kończę pić kawę ;). a krokiety były w weekend ;). coś mnie głowa zaczęła boleć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia No niemam zamiaru tu isc poczekam do wyjazdu do pl. A ja juz sie z Wami pozegnam bo humoru niemam cos jest nie tak:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monia, cudownie by było jakbym się załapała, szanse są małe, ale zawsze jakieś są ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bym sie chcetnie napila ale od tyg mam tak ze jak zrobie kawe to wezme dwa łyki i reszta do zlewu idzie bo nie mam na nią ochoty chyba sie przepiłam:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oby szybko przyszedł ten okres, to po nim zrobię cytologie i USG i mam nadzieje, że jeszcze w grudniu będą staranka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ah beda beda i to owocne a moze kup sobie testy owu i bedziesz wiedziala kiedy twoj M nie moze byc zmeczony:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monia no jeszcze nie myslam co bedzie za 3 dni :P heheh tez milam taki okres ze ponad tydz kawy nie pilam i tez po 2 lykach kawa w zlewie ladowla:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie chce Cie zmartwic ale tak z tydzien trwa@ pozniej cyt 2 tyg sie czeka na wynik to chyba dopiero na styczen sie załapiesz chyba ze bedziesz probowala bez wzgledu na to kiedy bedziesz miala cytologie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pojde we wtorek do lekarza to nei wiem czy nie bedzie mi kazal calkiem prrzestac pic a jak tak bedzie to pewnei wtedy bedzie mi sie jej chcialo:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie dziewczyny owulki, to ja prawie na 100 proc. jestem pewna, mam jej objawy, ale cholera wie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja wczoraj mojemu M mowie ze coraz blizej czerwca i staran o dzidziusia a on na to ze to jeszcze nei jest przesądzone czy bedzie chcial:( On chyba lubi sie nade mna znecac:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dorota prosto sie robi;) krokiety a ja owu mialam chyba wczesniej niz sobie wyliczylam po temp poznalam ale pewna nie jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×