Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciąża czy nie ciąża

Kto tak jak ja czeka teraz czy jest w ciąży?

Polecane posty

nie no pewnie byle nie zapeszyc. A ile ci sie spóźnia@??? Nop koniecznie idz do gina i juz beierz kwasik foliowy:D Super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie w czwartek 17 tydzien sie zacznie:) ja dobrze juz teraz moge sie cieszyc ze jetem w ciazy a jeszcze duzego brzucha nie mam:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dzis powinnam dostac:) i nie ma, ale jest gruba kreska. tylko angina mnie dopadla, bralam fervex i strepsils w weekend;/ no ni bylam dzis u lekarza, zapisal mi cos, ale nie bede nic brac. mam zwolnienie bede wypoczywac i organizm sam sie obroni mam nadzieje:) uu 17 to juz prawie polmetek! najwazniejsze, ze wszystko w porzadku i czujecie sie dobrze! ztego co czytalam to chyba boya bedziesz miec?:) ale fajnie:) mam nadzieje, ze i u mnie rozwijac sie bedzie wszystko pomyslnie:) a bolal Cie brzuch na poczatku??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co bedzie to dowiem sie na 100 we wtorek 5.04. i sie okaże:) masz racje jak nie masz wysokiej goraczki to nei beierz narazie nic, bedzie dobrze zobaczysz i ty i maluszek bedziecie sie swietnie ze soba czuc:D mnie moja droga nic nei bolało ale na mnie nei patrz bo ja to jakis wybryk natury:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
osz TY wybryku! sciskam mocno i ide lulu bo dzis wstalam o 4 i padam na twarz. bede jutro. bo mam tydzien wolnego i duuzo czasu:) sciskam Was, buziaki!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! ri, gratuluję! :). Tylko wybacz ale nie pamiętam Twojej historii, długo się staraliście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam. mam pytanie.otoz staramy sie z mezem o dziecko a podkreslam ze dzialalismy w dni plodne i to w samym centrum dni plodnych 13 marca.test hcg robilam 4 dni po wspolzyciu i wyszedl 0.1 czyli ze ciazy nie ma. 23 marca dostalam okres tzn 23 mialam plamienie 24 byl skapy 25 tez. a juz 26 i 27 to same kropelki. gdzie podkreslam ze zawsze okres u mnie trwa 8 do 9 dni i nie nadazam zmieniac tamponow bo jest tak obfity wiec tu pytanie czy mozliwe aby nam sie udalo?a hcg bylo wykonane za wczesnie? prosze oodpowiedzi i porady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
edzia 4 dni po wsołżyciu beta nic nie wykaże bo nawet jak doszlo by do zapłodnienia to nie do zagnieżdżenia i poziom hormonu jeszcze nie wzrasta na tyle by go wykryc. Jak cie niepokoi ten okres to zrob test ale wydaje mmi sie ze moze w tym cyklu podziałajcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no my dzialamy juz dlugo. ale nigdy nie malam takiego okresu. tzn plamienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo ja wiem co u mnie, poza tematem ciaży coś się dzieje ;). A jak Ty się masz? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ale badaniach hormonów jeszcze nie byłam, sama nie wiem dlaczego, chyba strach że coś wyjdzie nie tak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a dziekuj mam sie dobrze tylko dzis mała doprowadziła mnie do białej gorączki:P a co sie dzieje po za tematem ciazy????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nic nie wyjdzie, ale tez nie mozesz sie cały czas bać trzeba bedzie kiedys stawic temu czoła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no no no własna stronke:) to dobrze ze masz zajecie czyli co z ciaza wam dalej nie wychodzi??? Juz kwiecien za chwilke a na badania mialas isc w lutym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właściwie, to teraz mieliśmy małą przerwę w staraniach, kończy mi się okres, więc może znów podziałamy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iczka21-
hej, dopiszę się :) ale muszę sobie jeszcze trochę poczekać tu jest mój temat: http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=4784727 cały czas się nakręcam i 'odkręcam' i ... znowu nakręcam, eh eh :) chciałabym już wiedzieć czy coś z tego wynikło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie mam taką nadzieje, tylko czasem jak sobie pomyślę, że tak te miesiące lecą i dalej nic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z przykrością stwierdzam że niestety nie mogę ci pomóc az szkoda, najlepiej bedzie jak pojdziesz w koncu do gina nie bedziesz tracila czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko tak piszę jak jest, ale powiem Ci że jakoś mocno mnie to nie martwi, bardziej dziwi, może dziwne odczucia, ale jakoś tak mam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×