Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciąża czy nie ciąża

Kto tak jak ja czeka teraz czy jest w ciąży?

Polecane posty

migotka 2 tys to tez sporo ... :( ale wg mnie jak sie ma juz nieczulenie to po co polozna oplacana? samemu da sie juz wtedy rade... a pilegniarak po to zeby sie 1 dobe dzidzia opiekowc? A Wy podjeliscie juz decyzje czy chcecie znac plec dzidzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no i dalej niiiiccccccccccccc
no ale ja już nie mam sił zmieniłam lekarza kilka miesięcy temu kiedyś byłam na usg u innej doktorki, bo mój lekarz akurat miał wolne no i ona mówiła, że mam zastanowić się nad laparoskopią i usunięciem pęcherzyków wokół jajnika no a mój lekarz mówi, że w klinice mają wieksze możliwości, są wyspecjalizowani w problemach w zajście w ciążę i dlatego nie ma co zwlekać ja jestem tak cholernie rozczarowana :( nabawiłam się depresji nie mogę pracować, najchętniej nie pracowałabym w ogóle tylko spała i jadła nie mogę patrzeć w lustro, jestem do dooopy, nie mogę zajść w ciążę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie rozmawialiśmy jeszcze o tym, czy chcemy znać płeć, ja bym nie chciała znać :D wiesz mi się zdaje, że samo znieczulenie nie gwarantuje, że się urodzi bez problemu, to raczej położna jest przy cc niepotrzebna, tylko że chyba w sytuacji, jak masz z góry skierowanie na sn. a pielęgniarkę po, to prawie każda radziła wziąć, podobno dużo przy dzidzi pomaga, pokazuje, co i jak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i co---> Nie mów tak kochana! Mi się też zeszło rok, po czym zaszłam w ciążę pozamaciczną, więc wyobrażam sobie, że te 2 lata, to jest już sporo, ale niestety czasem tak bywa. Myślę że laparoskopia, to dobry pomysł, miałam ją w tej pozamacicznej, nie jest to mocno inwazyjny zabieg, szybko wraca się do formy, a na prawdę dużo to wyjaśnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i dalej nic, nie tylko Ty jedna masz taką sytuację, ja się starałam z mężem ponad 2 lata, w końcu się udało! trzeba być dobrej myśli choć wiem że jest ciężko, bardzo dobrze cie rozumie... no ale trzeba wierzyć że się w końcu uda :) słuchaj migotki, ona wie co piszę :) ale baby żescie się rozpisały :P cho cho... ja byłam w kościele bo dziś środa popielcowa :P przedtem pisałam do Was ale żaden post nie doszedł :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość urlike12
ja czekam... ale chyba raczej bedzie negatywny... stosunek był w niedziele... dzisiaj czuje ze dopiero owu. ale tak mnie kłuje jajnik ze chodzic nie moge jak nigdy. jutro jeszcze powtórka bo męza nie ma a dopiero jutro wraca. chyba ze cos tam we mnie jeszcze zyje i szczesliwie sie dobije do mojego jajeczka :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zaskoczona:)))
sluchajcie nie sadzilam ze cos takiego sie jeszcze zdarza w naszych czasach a juz napewno nie sadzilam ze mi sie zdarzy ;p nie dostawałam okresu od 2 miesiecy i robilam 5 testow - 2 pozytywne i 3 negatywne wyszly.. bety jakos nie zrobilam lecz poszlam na usg i wyszlo ze nie malo tego pan doktor powiedzial ze na 100% nie jestem w ciazy i jakos troche potem dostalam @ no ale sie przestraszylam bo sadzilam ze jednak jestem w ciazy, pojechalam do szpitala a pan doktor zbadal mnie na odwal i powiedzial ze to po porstu okres i ze w ciazy nie bylam, i zrobilam w niedziele jeszcze raz test i wyszla druga krechaa poszlam wczoraj prywatnie do lekarza a ten mi mowi ze to ok 13 tygodni a ja taki szokkkkk coprawda ze troszke przytylam ale w zyciu bym nie powiedziala ze to ciaza ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juliajulia
hej zaskoczona:):) nie tylko u Ciebie tak było ponieważ spotkałam sie ja również z takimi przypadkami nie tylko na forach internetowych:) kazdy organizm jest inny i inaczej reaguje a szczegolnie my kobiety mamy dar do zmiennosci organizmów. teraz zostaje Ci pokochać tą małą istotke i czekać az osobiscie Cię przywita:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem :D Co tam u was kobitki? Edzia!!!.... odzywaj sie dawno Cie nie bylo!! Monia ...jak dzieciaczki sie dzis czuja? Natka...robilas test na obciazenie glukoza? Migotka...jak dzis samopoczucia? mecza mdlosci? U mnie bez zmian...tyle ze, sie wczoraj z mezem "pozarlam" i nie gadam z nim :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej!!! U mnie jest git. dzieci z jednej choroby wyszły niestety albo stety Klaudia ma ospę a Alek jeszcze nie:/ Dorota coś czuję że ty przenosisz tego dzidziusia:) 3maj się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej! :) dorcia, za dużo męża na metr kwadratowy, to różnie bywa ;). nie stresuj się! :) dziś mdłości jak na razie nie męczą, nawet ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monia, raczej stety, jak przejdzie ospę, najlepiej żeby Alek też, będziesz już miała z tym spokój ;). dorcia ma termin dopiero na 19 marca, do przenoszenia daleko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny mam pytanie. korzystałyście z jakiejś książki o ciąży, jaką polecacie? jakoś portale mnie nie zadowalają, z reguły powierzchowne informacje i lakoniczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem na kiedy ma termin ale z tym to różnie bywa i jak na zlość za szybko to nie będzie;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monia...teraz to wg mnie dobra pora na ospe nie za zimno gozej jest latem...wiec niech sie Alexio zaraza:P migotka to dobrze ze nie ma mdlosci. Co do ksiazki to ja pozyczylam od szwgierki 1. Ciaza Poradnik dla rodzicow- pod redakcja dr Anne Deans, 2.ciaza pytania i odpowiedzi-przeklad Monika Rozwarzewska i chyba ta 1 mi bardziej podpadla. Mam tez ksiazki po niemiecku :P ale pewno nic Ci tytuly nie dadza :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
minia....terelele :P:P nie kracz mi tu :P:P Ale prawde mowiac tez czasem mysle ze przenosze :D jak juz 32tc mialam niemal rodzic wg gina :D a tu nadal nic :D to pewno sila dzidzie wyciagac beda :D. Nawet sie nieoszczedzam w ciagu dnia juz nieleze starm sie wychodzic na spacer codzinnie a tu nadal nic :P. Zaczne ropbic od pon. przysiady :D :D. A tak wogole to w poniedzialek dokladnie 38tc mam wizyte w szpitalu napewno zrobia szczegolowe badania to bede wiedziec cos wiecej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakis mam dzis niepokoj, serce mi wali, brzuch boli na wc juz 2 razy bylam....normalnie jak przed testem w szkole :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dorcia, może się zbliża ten wielki dzień ;). mi się zdaje że nie przenosisz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki dorcia za polecenie książek, muszę coś kupić...właśnie mnie zaczęło mdlić :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
migotko...a prosze bardzo :) ja nie wybieralam ksiazek takie mi szwagierka z pl przywiozla z czasow gdy sama byla w ciazy :). hehhehe no zobaczymy w jakim terminie urodze :). wydaje mis ie ze w pon. w szpitalu powiedza mi cos wiecej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dorcia, a Ty w jakim miesiącu się urodziłaś? Trochę mnie to przeraża, bo teraz ciągle jakieś badania, trzeba na siebie uważać, ale też żeby nie przegiąć w drugą stronę i nie robić z siebie osoby specjalnej troski ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lekarz kilka razy na wizycie wracał do tej cp, tzn. nie powiedział, że to za wcześnie na ciążę po cp, w końcu sam zalecił mi się starać już po drugiej miesiączce po laparo, ale wyczułam że lepiej by było jakbym zaszła jeszcze kila miesięcy później...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja z 13 kwietnia :P na 14 .04 planujemy chrzest jak wszystko bedzie dobrze 15.04 bedzie 2 lata po slubie 16.04 5 lat razem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D :D tak sie jakos ulozylo :D slub specjalnie tak zaplanowalismy a 14.04 mi sie marzylo narodziny dzidzi albo chrzest :D to tak wszystko dla ulatwienia dla meza :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzę że masz podobnie z urodzinami i ślubem jak ja, że 2 dni dzieli, u mnie 18 października ślub, 20 października urodziny moje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wstępnie termin mam na 5 października ;) i mam nadzieje, że się przesunie ewentualnie do przodu, a nie na wrzesień ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×