Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Natalka 26

Ile należy dać pieniążków za pieska ze schroniska ?

Polecane posty

Gość Natalka 26
tzn. pieniądze przeznaczy na psy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chodzilo mi o to ze sa imiona ktore nie pasuja do malutkich pieskow i sa takie ktore do duzych nie pasuja :P Pelno jest imion dla suczek, które są ladne - oczywiście to kwestia gustu... ja mogę polecić np: Aileen Ayla Ellie Babsi Shanti Lesley Bessie to nie są polskie imiona ale ja mieszkam za granicą i mając suczkę bym wybrala jedno z tych wyżej kiedyś mialam psa co się wabil BAJKA :D Ważne jest, żeby imie się mieścilo w dwóch sylabach, podobno psu lepiej się je akceptuje i lepiej będzie reagowal na krótkie imie niż na jakieś wymyślne dlugie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wtedy to ze mnie dzieciak byl więc co ja tam o życiu wiedzialam :P oczywiście, że byly sytuacje, że byly kontrole ale to co MUSI BYĆ bylo niestety w Polsce wysokich wymagań nie ma :( na wejściu porobione świetne kojce a na tylach... masakra jakieś budy z desek zbite, po kilka psów w jednym boksie eeh... niestety oni wiedzieli że ktoś przyjdzie i byli świetnie przygotowani....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natalka 26
fajne, takie oryginalne - dziękuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pani nauczycielka
pani adwokat z autorki taka jak ze mnie nauczycielka buhahahahaha,jakas 13-latka sie bawi na forum a wy sie wciagacie w historie o piesku :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natalka 26
moja kuzynka też pracowała jako wolontariuszka w schronisku i pamiętam, opowiadała, że wszyscy z kierownictwa bardzo się przejmowali losem psów. Nie mogę tam jechać i dać karmy czy czegoś tam i 30 zł. Dam 70 albo 100 zł. Ja po prostu to czuje, że to jest dobra kobieta, mimo, że przez telefon starsznie mnie potraktowała. Na dodoatke uraczyła mnie hsitorią jak ludzie potrafią traktować zwierzęta, a ja takich historii nie moge słuchać, to nie jest na moją wrażliwość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 3652623
Jaką robisz aaplikację?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość orofar max
śliczne te pieski :) ja mam psa aresa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natalka 26
nie jestem na aplikacji, ale z uwagi na charakter mojej pracy, dzięki stażowi będę przystępować do egzaminu sędziowskiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natalka 26
za pewien czas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natalka 26
max - dzięki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natalka - ten twój piechu to mi wygląda na mieszaninę z jakiegoś terrierka mam rację? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natalka 26
z tego co przeczytałam to jest kundelek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lookat meeee
placi sie 50 zl i dostaje sie na to rachunek.nie ma tak ze placisz i nie otrzymujesz w zamian zadnego papierka.To absolutnie niepowazne i niemozliwe.Placi sie tzw.koszty manipulacyjne przekazania psiaka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie dostajesz papierek ale w moim schronisku to bylo tak ze oni wypisywali na mniejsze sumy np 30zl bo niby tylko tyle mozna dawac a jak ktos chcial dac wiecej to co laska takie gadanie ich :o niestety ludzie sie nabierali..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to, że kundelek to też wiem ale chyba gdzieś w drzewie genealogicznym mial terrierki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natalka 26
może i tak :) nie mogę się doczekać kiedy po niego pojadę. Odliczam godziny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cieszę się, że są jeszcze tacy ludzie jak autorka tematu. Niestety coraz mniej osób bierze psy ze schroniska, chociaż nie są one wcale gorsze od tych rasowych. Sama mam kundelka zwykłego, i jest to najwspanialszy pies jakiego w życiu miałam. Twój piesek też jest prześliczny i myślę, że będzie z tobą szczęśliwy, bo stworzysz mu dobry i ciepły dom. Powodzenia życzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natalka 26
ambi pur - dziękuję bardzo za miłe słowa.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natalka 26
jak w czwartek po niego pojadę to napiszę Wam jak tam było i w ogóle czy tego pieska dostanę. Dla mnie słowo znaczy wiecej niż pieniądze, wierzę w to, że kobieta z którą rozmawiałam jest osobą honorową, dotrzyma słowa i da mi tego pieska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natalka 26
bo już go pokochałam i gdyby sie teraz okazało że mam go nie dostać to naprawdę serce by mi pękło, o czym już poinformowałam tę kobietę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lookat meeee
pieska powinni ci wydac bez problemu maja taki nawal pieskow szczegolnie w tym okresie ,ze szok.Druga sprawa pieniazki ile dajesz ustala dane schronisko.ja za jednego pieska zaplacilam 50 zl a w innym schronisku za innego -nic.co do zaplaty to otrzymalam potwierdzenie jak juz pisalam ,mozesz dac wiecej ale nie ludz sie ze to pojdzie na pieski---niestety zasilisz prywatna kieszen.spytaj po prostu jakie oplaty ustala schronisko za wydanie pieska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nataka 26
Pieska już dostałam. Jest mniejszy niż na zdjęciu i taki słodziuni że szok, śliczny jest, jestem bardzo happy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buahahaha
poka zdjęcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yujyuyjuu
tamta fotka sie nie otwiera, wklej jeszcze raz...tez mam szczeniaka 7 tygodni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klusek nierusek
daj mu na imie pixel... aha i wklej zdj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moim zdaniem jeśli nie ma się pieniędzy to zawsze można zanieść do schroniska potrzebne rzeczy jak koc, karma dla psa, czy zabawki dla piesków. One tego potrzebują a w schroniskach niestety się nie przelewa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×