Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość doradzcie mi proszzze

nie wiem ktory kolor bedzie lepiej pasowal. torba.

Polecane posty

Gość doradzcie mi proszzze
ale czarna skora i jasna braz skora.. ? hmm :-|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doradzcie mi proszzze
poszlabym z Toba na zakupy ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
albo tzw. jumper dress, czyli sukienka sweterkowa :) dzianinowa :) http://t3.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcTa_MLMjegv3JCf49rzdIwz-hspPgKa4JAYAtNOSZ1rw3vyG9k&t=1&usg=__S8KKuVuJbD7OUOIKHmFyORyA4rM= w takiej szarości albo granacie z fajnym kontrastującym paseczkiem <stopka>http://www.youtube.com/watch?v=Fmag1fQ0DpQ :) http://littlesensitive.wrzuta.pl/sr/f/5YNqDG1V2hv/sfl301009 It Smells Like Bigfoot's Dick! </stopka>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe :) rozkręciłam się lubię doradzać jeżeli chodzi o ciuchy i dodatki :) pracowałam długo w sklepie z ciuchami i byłam VM :) chętnie się wybiorę z Tobą na zakupy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doradzcie mi proszzze
ale zapewne jestes z daleka .. a jakis sklep z ciuchami w tym stylu nie drogi a jakosciowy, cos bys doradzila.. ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie, że czarna skóra i jasna :) wszystko polega na łączeniu kolorów :) teraz nawet nosi się koronkę do skóry, czyli nie tylko gra kolorów, ale i materiałów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doradzcie mi proszzze
koronke uwielbiam. ona jest do wszystkiego. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmmm wiesz w każdym sklepie da się coś znaleźć :) w jednym tani biały tshirt, w drugim jakieś ciekawe rurki, w innym obszerny kardigan, itd. warto zaglądać do szmateksów :P polecam sklepy typu butik - takie z ciuchami bardzo młodzieżowymi, ale można tam znaleźć fajne ciuszki poza tym może terranova - głownie na przecenach, np. teraz warto kupić spodenki krótkie i nosić jesienią do rajstop i kozaków możesz próbować h&m :) myślę, że czasem też na targowisku znaleźć można coś ciekawego, co w połączeniu z czymś niebanalnym sprawi, że ciuch nawet targowy nabierze wyglądu ciuchów z wybiegu :) ..... nie wiem, co jeszcze, aha! zwracaj uwagę na skład, kupuj 100% bawełnę, ew. z domieszką viskozy :) te ciuchy będą trwałe, uważaj na 100% wełnę - trzeba o nią dbać i zawsze prasuj ciuchy - zwiększa to trwałość tkaniny, bo zacieśnia włókna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doradzcie mi proszzze
mi sie strasznie podobaja rzeczy japan style. i chetnie bym sie w to ubierala. bo i ceny sa male. no ale mam kilka rzeczy. jakosc fatalna..;/ mialas z nimi stycznosc ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doradzcie mi proszzze
co do prasowania.. hmm.. no to musze zaczac prasowac. bo jak kolwiek to zabrzmi, nigdy nie prasuje. moja wizytowka rozpoznawcza sa pogniecione koszule. wiem troche jak fleja. ale to akurat nie z lenistwa. tylko tak lubie.. :-s

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie, zamawiasz je pewnie na allegro? mam zasadę - nie kupuje kota w worku :) chyba, że wcześniej widziałam ten sam przedmiot w sklepie i go przymierzyłam, np. buty bata, deichmann, itp. :) aha polecam też reserved :) mam dużo ciuchów stamtąd i jakość super jeśli mieszkasz w dużym mieście pewnie masz też sklep New Look albo TK Max - tam też warto zaglądać :) mam nadzieję, że pomogłam, teraz idę spać :) ps. jestem ze śląska ;) jeśli chcesz iść na zakupy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doradzcie mi proszzze
oj to ja stolica prawie ze. ale nie znikaj mi z tego tematu. to moze sie jakos wymienimy namiarami, jak bede cos potrzebowala kupic ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×