Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość giggy80

wychowawczy a zawieszenie firmy

Polecane posty

Gość giggy80

Witam , czy ktoś może się orientuje czy jeżeli jestem na wychowawczym to pracodawca moze zawiesić firmę na parę miesięcy (i tym samym mnie zwolnić ) z gwarancją ,że potem zatrudni mnie z powrotem? Jest to Firma rodzinna i chciałabym pójść na rękę ale nie chce rezygnować z wychowawczego gdyż przepadnie mi kasa z opieki i zostanę bez złotówki.Proszę o radę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaza165 co kantuje na piramidę
WItajcie! chciałam przedstawić wszystkim POLSKI program zarobkowy oparty na darowiznach - tzn. PIĄTĄ GŁĘBOKOŚĆ Na czym polega cała zabawa w zarabianie? Rejestrując się do programu dokonujemy jednorazowego przekazu pieniężnego w wysokości 17zł. BEZ RYZYKA STRATY. (to dużo? A pomyśl ile złotych dziennie bezpowrotnie tracisz kupując papierosy, alkohol, słodycze, niepotrzebne drobiazgi? ) Pieniądze te trafiają na konto osoby, która wcześniej dokonała podobnego przekazu na inne konto, a jest w stosunku do nas na 5 miejscu (jak w rodzinie wielopokoleniowej ) CO WAŻNE: Osoba której my wpłacamy pieniądze dzięki rozbudowanemu systemowi zaproszeń do programu otrzyma wielokrotnie więcej niż wpłaciła! A oto przykład Zapraszam 2 osoby i każda z nich także zaprosi po dwie 1 głębokość 16 osób 2 głębokość 8 osób 3 głębokość 4 osoby 4 głębokość 2 osoby 5 głębokość JA Widzicie? wpłacając raz 17zł i zapraszając np 2 osoby i dalej dbając o rozbudowanie siatki możecie otrzymać o 16zwrotów. A to dopiero POCZĄTEK! Pomyślcie co będzie, jeśli wasi znajomi zaproszą po 3,4 osoby? Kuszące, prawda? To jak szybko otrzymamy pieniądze, zalezy tylko od nas, od tego jak przyłożymy się do zapraszania znajomych. Oczywiście, możemy też NIC nie robic, poza wpłatą a pieniądze i tak do nas wrócą, wolno, ale wrócą W orzypadku szybkiego działania mamy szansę na znaczny zarobek inwestując TYLKO 17zł! Co wazne, w tym programie NIE DA SIĘ OSZUKIWAĆ! Aby aktywować konto konieczne jest wpłacenie pieniędzy na przesłany sms numer konta, inaczej nie zostaniemy aktywowani w programie. To pozwala nam całkowicie bezpiecznie inwestować swoje pieniądze i oczekiwać zwrotów. Wszelkich informacji udzielam pod adresem mailowym zaza165@vp.pl albo GG 13690240 DO DZIEŁA! Chętnie pomogę każdemu zainteresowanemu PROGRAM JEST CAŁKOWICIE LEGALNY! Nie przenoś marzeń na to, co codzienne ----- Mówią serce nie szklanka, nie zbije się... lecz blizny pozostaną. To nie był pierwszy raz. To był ostatni raz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×