Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Sashaaaaa

Mój chłopak mnie bije!

Polecane posty

Gość ale jak ty
możesz go kochac? to nie jest miłośc, to jest choroba, on cię od siebie po prostu uzależnił. Jeśli nie wyjdziesz z tej matnii teraz to będziesz długie lata cierpiec, a najgorzej jak będą dzieci, to im zniszczysz tym psychike. Znam taką, co po latach, długich odeszła, i tak naprawdę dopiero teraz jest szczęśliwa, choc ma już inne spojrzenie na facetów. Ty jesteś jeszcze młoda, więc ratuj sie !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zemścij się i zostaw to coś co mężczyzną nazwać nie można, bo mężczyzna kobiety nie uderzy nawet kwiatkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hej,hej
O jakiej milości ty mówisz?! Coś chyba u ciebie z głową nie jest w porządku?.Najwyrazniej zlasował ci się mózg od jego bicia.Jeżeli nie jest to prowokacja to powiem krótko,odpuść sobie tego faceta! No chyba że jestes tak brzydka że nawet ślepiec na ciebie nie poleci! W takim razie nie masz wyjscia,bo pewnie mieszkasz u niego? Siedz z nim aż z ciebie zrobi kalekę,alo cię zatłucze na śmierć! Jesteś żałosna i nie pisz bredni bo strasznie mnie wnerwiłaś!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dssa
nie naśmiewajcie się...ale to jest śmieszna,nie wiem co ci doradzić bo mi się śmiać chce,skoro go kochasz to lubisz to jak cię traktuję,więc nie wiem jaki masz problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dssa
i dodam jeszcze że nie powinnas mieć dzieci,nigdy!ty nic sobie nie robisz z bicia i jak by były dzieci też byś na to pozwalała,a one maja delikatną psychę i by to bardzo przeżywały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaszalot1234567
odejdź od niego bo życie sobie zmarnujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maaaaaa
jestescie beznadziejni ta kobieta potrzebuje pomocy i szuka jej tu nie jest to latwe zostawic osoby od ktorej jest sie uzaleznionej -ktora sie kocha znosi sie najgorsze udezrenia i slowa bardziej boli to ze on juz nie kocha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Macie rację też byłam w takim chorym związku wyzywał szmacil a później bił a później jakby nigdy nic czuły itp. ze kocha. A tak naprawdę facet nigdy się nie zmieni jak raz uderzy to już tak będzie robił. Ja właśnie tak miałam dlatego dziewczyny trzeba uciec. Od takiego faceta ja właśnie to robie! !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutnygość
Ja także szukam pomocy :( Kocham go ale jak zaszłam w ciąże to po raz drugi mnie uderzył. Teraz go zostawiłam dla dobra nienarodzonego dziecka. Jest mi cieżko bo tęsknię za nim, potrzebuję pomocy, to już 6 miesiąc ciąży. Nie mogę jeść, spać... ale wiem że nie mogę wrócić.... jakoś mam cień nadziei że kiedyś jeszcze mi się życie ułoży...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zaraz mnie szlag trafi...dla dobra nienarodzonego dziecka, dla dobra rodziny, Pogięło Was juz do końca ? Sadysta, bijący kobietę tyran i zachodzicie w ciąże z takimi typami ? Nie śmiejcie pisać że robicie potem coś dla dobra dziecka !!!!!! Lepszy taki co pije bije byle był, tak ??? Patologia. Autorka też zaraz w ciaże zajdzie, bo kooooocha i może dzidziuś go odmieni. Ja pierd.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak go poznawalam byl calkiem inny, ja naprawde go kocham nie wiem co robic- PISZĄ CI dobrze- rzuc GNOJA!!! NIE MASZ szacunku do samej siebie? NIE ZALEŻY CI NA WŁASNYM ŻYCIU? CHCESZ< BY twoje przyszłe dzieci były bite przez lata? chcesz miec połamaneżebra, obita twarz, połamane nogi? poczytaj o przemocy wobec kobiet , obejrzyj zdjęcia, MOOOZE cos do Ciebie dotrze.... https://www.google.pl/search?q=pobita+przez+partnera&client=firefox-a&hs=tyJ&rls=org.mozilla:pl:official&channel=np&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ei=bOYrVPl7jd840ImA4Aw&ved=0CAgQ_AUoAQ&biw=1920&bih=965 http://przemocdomowa.com.pl/co-zrobic-gdy-zostalas-pobita-przez-meza-partnera-lub-rodzica/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kochasz jego? nie , kochasz tylko jego wyobrażenie, kochasz własne urojenia, jak mogłoby byc, i jak by ło, gdy go dopiero poznawałas. Z czasem będzie większa eskalacja. Zrobił to raz, zrobi i dziesiąty, jak mu na to pozwolisz. NIKT NIE MA PRAWA bic drugiego człowieka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
taaak KOBIETY sa GŁUPIE TAk, kobiety sie nie szanuja, pozwalając na takie traktowanie. Jestesmy tak traktowane, jak sobie na to pozwalamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
choćbym nie wiem jak kogos kochała, to po jednym uderzeniu straciłabym do niego szacunek. nie mogłabym byc z kimś , kogo nie szanuje. I TYLE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutna1999
koleżanko mam to samo rozumiem Cię w 100% jednak ja zdecydowałam się odejść tylko ze teraz zaczeło się zastraszanie, groźby , nękanie on zna moje wszystkie tajemnicę straszy mnie wszystkim czym się tylko da nie wiem juz co robić ! :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taki_jeden_964
możesz zgłosić na policję,nękanie xxx Ciekawe czy dostawała z prostej ręki czy z kolana. Ps. Po co odpowiadasz na temat sprzed 4 lat ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×