Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mama rowerkowa

Jaki rowerek biegowy???

Polecane posty

Gość Mama rowerkowa

Jak w temacie :) Jaki rowerek biegowy macie/polecacie dla dziecka? Zastanawiam się między easygo a tup tup. A może jakiś inny polecicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja kupuje esygo
bardzo mi się podoba. Ile ma twoje dziecko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama rowerkowa
Ale zasuwa na nim ten dzieciak z filmiku na dole :D Super!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Effy Stonem
Najlepsze są Kokua Like a Bike

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama rowerkowa
Fajny ten kokua ale cena prawie 700zł :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie dałabym 700 zł
za rowerek dla dziecka. Myślę że 160 zł to przyzwoita cena, a te drewniane (tup tup i esygo) są na prawdę ładne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja chce kupic btwin z decathlonu koszt ok 160 zl... sprawdzil sie u sasiadki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zaneta mama Olafa
Ja polecam rowerek boomerang. Jest ładny, lekki z hamulcem, a jego największą zaletą jest przekładana rama co oznacza, ze rośnie razem z dzieckiem (10 i 12 "). Rower solidny za rozsądne pieniądze. Kupiłam go za 135 PLN http://www.kuferekzabawek.pl/rowerek-biegowy- ze-zmienna-rama-typu-boomerang-10-12-p-249.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moja córcia ma rowerek biegowy firmy buggy różowy nie jest drogi koło 100 zł kosztuje ma metalową ramę hamulec ręczny przy kierownicy i błotniki jest leciutki można regulować wysokość siodełka polecam miałam jeszcze możliwość wyboru drewnianego rowerka biegowego ale zraziłam sie bo nie mial hamulca siodelko bylo bardzo twarde no i taki lichy byl.... kolezanka kupila synkowi plastikowy rowerek biegowy ktory czasami jest w Lidlu odradzam na drugi dzien chlopczyk sie wywrocil i kolko tylnie peklo tandeta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dobisia
Rowerek biegowy to idealne rozwiązanie dla dziecka, które dopiero zaczyna swoją przygodę z takim sprzętem. Pytanie jednak, jaki rowerek biegowy wybrać. Sam nie wiedziałem , że jest ich aż tak dużo. Dlatego przed zakupem, warto blizej zapoznać sie z tematem. Sądze, że takie https://portal.bikeworld.pl/artykul/porady/przeglad_rynku/17305/jaki_rowerek_biegowy_dla_dziecka artykuły bardziej otworzą oczy i będziemy wiedzieć jaki rowerek wybrać dla naszego dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłam rowerek biegowy dla synka w sklepie Zakupowo. Mają bardzo fajny wybór rowerków biegowych z wygodnymi siodełkami i antypoślizgowymi rączkami. Są bardzo stabilne. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×