Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Reebok ZigTech

Buty do biegania

Polecane posty

Gość gość
ja właśnie też teraz szukam i nie wiem na co się zdecydować zwłaszcza że nie mam za dużo pieniędzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marczonn
Ja swoje buty kupiłam w sklepie Domena Sportowa i nie załuje bo po pierwsze na promocji a po drugie sa bardzo wygodne. Od dawna stawiam na Nike i kupilam takie jakby poł adidasy do biegania nie wiem jak to opisac :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Piszcie sobie tutaj co chcecie ale najważniejsze moim zdaniem jest dopasowanie buta do stopy. But powinien mieć odpowiedni rozmiar. NIe powinno sie kupować butów sportowych na styk, ale najlepiej jest kupić but pół rozmiaru wiekszy, tak aby stopa miała luz. W takich butach będzie się biegało najwygodniej. Jeśli rozmiar nie jest odpowiedni to nie będzie miało znaczenia jak drogiej firmy sobie kupicie buty. Takie buty wygodne nie będą....

Jeśli szukacie butów w dobrych cenach, polecam zajrzeć sobie do sklepu Pantofelek bo obecnie mają na obuwie sporo dobrych promocji: 

https://pantofelek24.pl/pol_m_Obuwie-damskie_Sportowe-buty-damskie-274.html

I sportowe buty do biegania czy na co dzień można sobie tam kupić już za 3 dyszki. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Buty do biegania powinny po prostu wygodnie , mieć miekką podeszwę i dopasowane do stopy nie ma co wymyślać odnośnie wagi butów , bo dla przeciętnej osoby która biega sobie rekreacyjnie pawdopodobnie nie będzie odczuwała żadnej zmiany .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie powinniście sie sugerować rozmiarem jaki nosicie ale wybierać buty o trochę wiekszym rozmiarze niż normalny bo noga w trakcie biegania puchnie. Zasada jest prosta: Im dłuższy dystans, tym wyższy numer. Jeśli planujemy przebiec 5 km, to pół centymetra będzie wystarczające. W przypadku maratonu najlepiej sprawdza się obuwie rozmiar, a nawet półtora rozmiaru większe.

Na stronie jest opisane to jakich błedów powinniście się wystrzegać przy wyborze butów do biegania:

http://bieganiezpasja.pl/chcesz-kupic-buty-do-biegania-wystrzegaj-sie-tych-bledow/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×