Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość onaaaaaaaaaaaaaaaaa

co myślicie ona 160 on 182?

Polecane posty

Gość onaaaaaaaaaaaaaaaaa

oboje atrakcyjni ,ale nie za duza różnica wzrostu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale mi problem
ja mam 170 a mąż 193 i super jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tak mam z moim
mężem i jest ok... przynajmniej mogę założyc obcas i nie wyglądać przy nim jak żyrafa jak większość dziewczyn, które mają 170 albo i więcej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
omg, no comment, a cio wg ciebie powinni zerwac bo on jest duzo wyzszy? hahahahahhaahahaha uhuhuhuhuhuhuhuhuhuhuh fajny macie dzieci sposob myslenia, nie powiem ;-]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diabelkowa007
To ja i moj narzeczony:):) I jest nam super z tego powodu:):) czy to ma znaczenie jak sie kogos kocha??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onaaaaaaaaaaaaaaaaa
nie nie myślę ,że powinni zerwać bo ja mam właśnie 160 ,a mój facet 182 dlatego pytam o zdanie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onaaaaaaaaaaaaaaaaa
chociaż nawet jakby ktoś powiedział ,ze głupio wyglądamy to bym z nim oczywiście nie zerwała ,ale chce wiedzieć co o tym myślicie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam 165cm i mój były miał ok 190 cm i nie było problemu :) kiedyś spotykałam się z koszykarzem, który miał chyba 205cm jeśli dobrze pamiętam. Dość śmiesznie wyglądaliśmy, bo ja byłam wtedy bardzo młoda i drobna, a wyglądał na wielkiego dorosłego faceta ;) haha ale wiadomo, to nie wzrost jest najważniejszy. Ja tam lubię wyyysokich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja siostra ma 160 cm mój szwagier 188. Nie przywiązują do tego uwagi:)Pomimo tak dużej różnicy wzrostu wizualnie pasują do siebie. Znam małżeństwo gdzie to dziewczyna jest 30 cm wyższa od chłopaka. Bardzo się kochają i nie zwracają na to uwagi, ale wielu ludzi się z nich podsmiechiwało. Z tego co wiem to próbowano ich skłócić, aby tylko do małżeństwa nie doszło. Na szczęście wygrała miłość , a nie stereotypy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malutka_34
...a ja uważam ze wzrost nie ma znaczenia, w łóżku wszystko sie wyrówna ;)) Moj mąż ma prawie 180 a ja 160 w kapeluszu. I tak jak już to ktoś tu napisał, moge swobodnie zakładac buty z 10 cm obcasem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinowy las
Ja mam 158 a mój mężczyzna 184 i jak dla nas to idealna różnica :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinga19
mam 162 a moj facet miał 186 nie było zle ;) wprawdzie musiałam stawac na palcach zeby go pocałować jak sie obraził, ale to było urocze ;) poza tym jesli jest uczucie to różnica wzrostu nie powinna odgrywac znaczacej roli.. tak samo jak wiek, kilogramy itd.. ;) pozdrawiam ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×