Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
MW_

Drugi syn - zawiedziona...

Polecane posty

Nie potrafię sobie z tym poradzić i jest mi wstyd. Mam synka 3 letniego i jestem w ciąży z drugim synkiem. Jest mi bardzo przykro z tego powodu bo modliłam sie i starłam się o córkę wg. metod które mają w jakimś procencie w tym pomóc (zapłodnienie przed owulacją). Moje rozczarowanie wynika z tego, że mąż przewlekle choruje, często potrzebuje wsparcia i wiem, że w przyszłości będzie mi ono bardzo potrzebne a córka zawsze jest z matką. Pewnie zostanę skrytykowana ale tak właśnie czuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie masz racji
Często to syn jest wsparciem dla matki a córka wyfruwa z domu i wpada tylko kiedy jej trzeba dzieci przypilnować. Zresztą powiem ci, ze wsparciem dla rodziców są te dzieci, które były dobrze wychowane, żyły w miłości i rodzice byli dla nich autorytetem. Wtedy taki człowiek naturalnie czuje potrzebę pomocy swoim rodzicom. Ale zawiedzenie z powodu płci rozumiem bo sama to przeżyłam. Wiem też ze to bardzo chwilowe i jak tylko zobaczysz maluszka to stwierdzisz że jest wyjątkowy i niepowtarzalny. Zawsze można spróbować trzeci raz, tylko i tym razem nie powinnaś się nastawiać na konkretną płeć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam dwóch synów i cieszę się z tego bardzo. Ale ja chciałam mieć chłopców. Pewnie jakbym miała dwie córki czułabym się zawiedziona. Ale do rzeczy... Mam brata i to on zawsze był taki "mamusiowy" a ja bardziej z tatą. Wierz mi, coś w tym powiedzeniu "synuś mamusi" jest. Mój brat zawsze piekł ciasta z moją mamą, pomagał jej, a ja z tatą przy naprawie auta siedziałam:) Co do pomocy przy mężu to nawet jakbyś miała kilka córek nie masz pewności że któraś z nich Ci pomoże. Miej nadzieje że synek będzie zdrowy! Mam nadzieję że rozczarowanie Ci przejdzie! Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jakiś kretynizm - kto Ci powiedział że córka jest z zawsze z matką?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zarobek łatwy
nie rycz. przynajmniej urodzisz człowieka, a nie kobietę... :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hanna lat ho ho...
Ja mam syna. Prawie 30 lat. Zawsze byłam oparciem, mógł na mnie liczyć także w chwilach niepowodzeń. Teraz ja mogę liczyć na niego, stał się dla mnie autorytetem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozjebał mnie ten tekst
" (zapłodnienie przed owulacją) " :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dortu
Będziesz teściową a teściowe zawsze są złe Syn idzie za żoną, a jego żona za matką a nie za Tobą czyli złą tesciową

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bbettiixx
a jakbys ty sie teraz dowiedziala ze twoja mama jak ty sie urodzilas to marzyla np o synie?????????? co bys teraz czula???/// to pomysl jak bedzie czulo sie to twoje dziecko jak dorosnie i sie dowie ze mamusia sie zawiodla jak sie okazalo ze to wlasnie on(synek) sie urodzi. wazne by bylo zdrowe!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dortu
a czemu Cię rozjebał tekst? Słyszałaś o naturalnym planowaniu rodziny??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniol z piekla rodem82
wspólczuję ci...ja mam corke i niewyobrazam sobie miec syna, corki sa urocze, faceci to samo zło!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fdeee
znajomym właśnie urodziła się trzecia córka i cieszą się mimo, że liczyli na chłopca. A moja koleżanka z pracy 5lat temu zaliczyła wpadkę w wieku 41lat mając dwóch synów 15 i 13 lat i urodziła śliczną dziewczynkę. Głowa do góry! Nie wiadomo co Ci pisane...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozjebał mnie ten tekst
dortu - zapłodnienie PRZED owulacją??? a co można zapłodnić przed owulacją, pusty łbie? :D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mam trzech synów:) nie ukrywam że chciałam córeczkę ale teraz to już nie ważne:) najważniejsze że są zdrowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o rany... popatrz na te wszystkie biedne matki, które mają chore dzieci... ciekawe co one by Ci powiedziały o Twoim "rozczarowaniu" Kobieto - najważniejsze żeby było ZDROWE!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaassiiaaa
Ja też zawsze marzyłam o córeczce, a mam trzech synów. Tak pewnie miało być. Jeżeli jeszcze raz bym spróbowała pewnie czwarty to też byłby chłopak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dortu
Można zapłodnić córkę ! Bo plemniki żeńskie żyją dłużej niż męskie poczytaj na ten temat pusty łbie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamiiii
ja tez bede miec 2 synka ,roznica bedzie 21 miesiecy. ciaza zupelnie inna i tez zaplodnienie przed owulacja . widocznie tak mialo byc . ja sie ciesze bo synek bedzie mial brata i napewno bedzie mial z nim wiecej tematow niz z siostra,ponoc chlopcy lepiej sie wychowuja ,no i ubranka mam wszytskie po starszym, podpisuje sie obiema rekoma pod osoba z nickiem nie masz racji to jak wychowasz dzieci takie beda do ciebie jak dorosna,z dziewczynkami jest wiecej problemow jak dorastaja sa bardziej klotliwe,i nie zawsze jest tak ze corka jest za mama bo przewaznie to synek jest mamusi a corka od taty najwazniejsze ze dziecko jest zdrowe jak sie rodzi kazdy noworodek jest taki sam przeciez dopiero po 3 roku zycia mozna mowic o roznicy plci w zachowaniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do dortu leje normalnie
" Można zapłodnić córkę" :D:D:D:D:D:D Nic nie można zapłodnić przed owulacją bo nie ma wtedy komórki jajowej. Można współżyć przed owulacją i wtedy do owulacji dotrwają tylko plemniki niosące żeńskie geny bo są silniejsze i to jeden z nich zapłodni podczas owulacji komórkę jajową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakuta koza
dortu - zapoznaj się dokładniej ze terminologią, a nawet różnych znaczeniem wyrazów... naturalne planowanie rodziny nie ma nic wspólnego z planowaniem płci dziecka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zawsze mnie smieszy gdy ktos wierzy w bzdury o metodach robienia dziewczynek czy tez chlopcow.Stare zabobony:O Nie urodzilo sie jeszcze wiec jeszcze nie narzekaj, bo ... a nie wazne. Modl sie teraz aby sie zdrowe obudzilo , bo to jest najwazniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chory nie moze bo nie ma czym
mąż przewlekle choruje i był w stanie zrobić dziecko, czy to może sąsiada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:o to usuń ciąże i postarajcie sie o kolejne dziecko:o głupia pindziu ciesz sie ze masz możliwośc posiadania drugiego dziecka, a nie załój ze to bedzie drugi fiutek bo sie to obruci przeciwko tobie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kjhgfdcvnm
*campini*- jeden błąd poprawiłaś, ale jeszcze ŻAŁUJ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja cię rozumiem ....
ja cię rozumię... mam synka chciałam bardzo 2 córkę, bedzie kolejny synek boje sie samotności w przyszłości bo syn zawsze idze za żoną a żona syna zawsze za swoją matką - nikt mi nie wmówi że jest inaczej. Będę teściową a teściowe zawsze traktuje się z dystansem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a mnie rozjebalo
"mozna zaplodnic corke" :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yuft
Ja ze swoją mamą mam bardzo dobry kontakt i dlatego chciałam mieć córkę. Bałam się ze będzie syn z tego względu że u nas te chłopy w rodzinie (czyli synowie względem matek) są delikatnie mówiąc zdrowo rabnięci i pomoc i wsparcie jest żadne. Bardzo sie bałam zajsć w ciążę bo nie chciałam mieć syna. No ale los okazał się nam sprzyjać i mam teraz dwie córeczki bo ciąża blixniacza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamiiii
a ja sie z toba nie zgodze poniewaz nie mozesz wrzucac wszytsko do jedego kosza popatrz jak jest u wlochow matka jest dla nich na 1 miejscu a zona daleko w tyle i czesto malzenstwa rozpadaja sie bo nigdy zona nie bedzie najwazniejsza ja uwazam ze dziecko wychowuje sie nie dla siebie wiec nie mozesz liczyc ze bedzie z toba do grobowej deski on ma dorosnac i zalozyc wlasna rodzine . czasami tesciowe sa lepsze niz wlasne matki wiec tez nie mozesz generalizowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×