Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pristine

Trójkąt ?

Polecane posty

Czy to normalne że nowo poznana dziewczyna zaprasza Cię na "randkę" we Troje tzn Ona, jej koleżanka i ja ? Jak to odbierać ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iż to nie randka... Albo pokazuje tym, że nie jest Tobą zainteresowana w sensie "partnera", albo chce Cie wyswatać z koleżanką, albo jest tak uzależniona od opinii przyjaciół, że musi ją spytać o zdanie na Twój temat. Tak czy siak nic pozytywnego:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hm... wiesz może jesteś fajny chłopak i chce się pochwalic lub miec przyzwoitkę? wiesz albo....?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sanderka43223
chce wybadać grunt.jak okażesz się ok.fajnym facetem nastepnym razem przyjdzie sama.koleżanka to takie wyjscie awaryjne ,że jakbys okazał się do kitu potraktuje to jako zwyle spotkanie towarzyskie a nie randke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znaczy, myślę że gdybym powiedział że chce iść tylko we dwoje to by się zgodziła, bo w sumie głupio mi będzie tak z dwiema nieznajomymi laskami, i jeszcze kręcić do jednej wobecności drugiej :S

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mniejszamija
ja kiedys umowilam sie w 3 z facetem i kolezanka... facet strasznie napieral na spotkanie, i zdawal sie byc dosc mocno mna zauroczony, a ja nie widzialam w nim kandydata na potencjalnego partnera, choc byl mily, ale fizycznie zupelnie mi nie odpowiadal... wiec aby w koncu spelnic jego zyczenie ;) spotkalam sie, ale wlasnie z kolezanka, zeby mial swiadomosc tego, ze nie jest to randka, tylko luzne spotkanie towarzyskie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×