Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Dziękuje za pomoc i dobre rady

oddział endokrynologii ginekologicznej katowice ligota

Polecane posty

Gość Dziękuje za pomoc i dobre rady

witam serdecznie, szukałam informacji na ten temat na forum, ale niestety nic nie znalazłam mam termin na listopad na w/w oddział i nie ukrywam, że się obawiam, czy ktoś może tam był ? Mógłby mi coś poradzić z tego tytułu ? Opisać jak tam jest i jak to wszystko wygląda ? Dodam, że mam bardzo nieregularne i bolesne miesiączki, do tego podejrzenie PCO. Z góry dziękuje Pozdrawiam Ciepło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tam lezałam dwukrotnie.raz z podejrzeniem PCO i robili mi wszystkie badania,drugi raz w ciąży,bo lekarz sie bał,że przy moim PCO poronię. w sumie tam jest ok, tylko nietorzy lekarze troche niemili

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziękuje za pomoc i dobre rady
dzięki za odp Kasiu :) a jakie badania na PCO mogą mi robić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też mam skierowanie na oddział. Mam sie do nich zgłosić w lutym. Niestety przeczytałam wiele negatywnych opinii na temat tego oddziału. Były to stare wpisy z 2005 roku i mam nadzieję że teraz jest tam inaczej. Możecie mi powiedzieć czy dobrze się wami tam zajeli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miskatyska
Ja tez tam lezałam około tydzień.....nie jest to oddział jakiś bardzo szpitalny...raczej diagnostyczny.....bedziesz miała porobione szczegółowe badania....i ustawione leczenie. Polecam ten oddział....pielęgniarki sa ok a lekarzy tylko na obchodzie bedziesz widziec i przy badaniu.... Nie jest źle i da sie przezyc i co najważniejsze będzie sz miała pełną diagnostyke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smerfeta1985
Cześć dziewczyny, czy ktoś tu jeszcze zagląda? Również mam skierowanie tam, termin - marzec. Pani dr kieruje mnie z rozpoznaniem: hirsutyzm, nadwaga, zaburzenia miesiączkowania. Mnie najbardziej boli nie zachodzenie w ciąże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam skierownie na luty ale znajac moja nieregularnosc to pewnie do marca sie to przedluzy. glownie chodzi o wysokie 17 oh.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochane! jeśli ktoś tu jeszcze zagląda, to proszę powiedzcie co powinnam zabrać ze sobą na badania | na pobyt na oddziale - chodzi o przyziemne rzeczy jak dres, szlafrok? - podejrzenie pco... idę teraz w maju, mam nadzieję 3 dni i do domku:) mnie niestety najbardziej męczy to, że rok starań o dzidziusia i niestety ciągle nic... z góry dzięki!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jesis
Widzę, że ciężko tu kogoś zastać:) Czy któraś z Was była ostatnio na oddziale? Podzielcie się swoimi spostrzeżeniami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fer
nie jest źle, ale jednak jest to szpital. ja miałam dużo zastrzeżen do pracy pielegniarek i lekarzy. jak sie sama wszystkiego nie wypytasz to Ci nikt niczego nie powie.Też miałam byc tylko 3 dni ale sie przedluzylo do tygodnia. na wstępie zgubili moje wyniki z którymi tam przyszlam, a były to badania za które zapłaciłam. Więc doszło do spięcia z pielęgniarkami. Część z nich jest świetna ale są tez takie które ograniczają sie do pobierania krwi i oglądania tv w swojej kańciapie.No i zero intymności na obchodzie ofen przy wszystkich pacjentkach w twojej sali będą omawiać wszystkie przypadki, a nie każdy sobie chyba życzy żeby inni wiedzieli że np. masz zanik miesiączki albo że masz owłosienie tam gdzie nie trzeba. może jestemsłaba psychicznie i był to dla mnie pierwszy pobyt w szpitalu i dlatego tak to przeżyłam ale nawet za pieniądze bym tam nigdy nie wróciła! jedyny plus to że cię przebadają dokładnie za darmo i zdiagnozują, mam nadzieję że trafnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jesis
W takim razie muszę się na to przygotować i mieć nadzieję, że postawią trafną diagnozę. Idę do szpitala na początku października. Czy na taki oddział trzeba zabrać ze sobą coś innego niż zazwyczaj bierze się do szpitala?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fer
tak jak ktos juz pisał, wez sobie jakis dresik na dzien a do spania cos lzejszego. no i wiadomo to co zwykle w szpitalu potrzebne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej Ma moze ktoś jakieś doświadczenia z ostatnich miesięcy ? ja ide na dniach i mam stresa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
podnosze - moze ktoś coś napisze jak tam teraz jest ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Był ktoś w ostatnich tygodniach na endo w k-cach też chętnie poznam opinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja właśnie też szykuje się na wizytę w oddziale, moja koleżanka leżała tam w kwietniu 1,5 tyg, mówiła, że było całkiem ok, najgorsze było badanie przez stażystów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martunikaa
a ile się czeka, żeby się dostać na takie badania na oddział?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnes3232
Dzisiaj dzwoniłam, zapisują na marzec. Może ktoś napisze jak tam teraz jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja jadę jutro ... podejrzewa lekarz u mnie PCO ... zobaczymy co to będzie :( boję się strasznie! ;/ wrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MiśkaMiśka
Ja idę w następnym tygodniu i trochę mnie to stresuje...nie wiem czego mam się spodziewać:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 222
Czy mógłby się jeszcze ktoś wypowiedzieć na temat tego oddziału? Będę wdzięczna za wszelkie informacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiolek80
Witam Moja lekarka podejrzewa PCO bolesne i bardzo nieregularne miesiaczki. Własnie jutro ide do kliniki podobno na 3 dni ale nie wiadomo jak bedzie i tez nie wiem czego sie spodziewać. odpisze jak będe po wszystkim pozdrawiam :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 222
będę bardzo wdzięczna, z góry dziękuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość irys33
szkoda że nikt nie pisze nic więcej w tym temacie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej, ja 3 lutego mam dzwonić do kliniki i w ciągu 5 dni mam się w klinice zjawić, czytałam wasze wypowiedzi, i zestresowalam się że stażysci mogą też badać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość irys33
Hej solidaryzuje się z Tobą, bo też wybieram się w lutym, ale później. Rzeczywiście studenc**przerażają. Ja się łudzę że może okres sesji i przerwy międzysemestralnej ich trochę wykurzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 222
Nikt nowy nie pisze na temat tego oddziału. Szkoda, ale może to dobry znak. Może tzn. że dziewczyny są zadowolone z pobytu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×