Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

madzianietka

Slubny na czarno

Polecane posty

Gość zawistne zlosliwe
kloca sie ktora ma lepiej bo urodzila latem albo zima:D co za hipokryzja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sękata - ja się będę twardo upierać, że lepiej jest rodzić na wiosne hehe :) Ja mam zdjęcia brzuszka, ale bez głowy hahah :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wredi to pochwal się tym brzuszkiem :) a mi dziś rano zdechł mój ukochany pies ;( miał 14 lat...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
buu...dziubasku;( 🌻 Wredniak, chcemy zdjęcia;) miłego wieczoru!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wredniak, ja też chce;) d.y.b.a@wp.pl Byłam wczoraj w kinie na "śniadaniu.." - nawet fajny;) ja też jestem przeziębiona;( trzymajcie się cieplutko- pozdrawiam!!!!! 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wredniak dawaj zdjęcie brzuszka :) madeelaine@gmail.com ja dzisiaj upiekłam furę czekoladowych ciasteczek i czuję się bardzo świątecznie :) Wrocław jest pięknie zasypany :) a jutro jadę w góry na weekend, już się nie mogę doczekać. Jedziemy w świetne miejsce, na uboczu, stary młyn klimatycznie zrobiony, będziemy lepić bałwana i palić w kominku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wredi super ten brzuchol :) na kiedy masz termin? gawi ale wam dobrze ja też bym z chęcią pojechała gdzies poszaleć na śniegu... narazie zostaje mi tylko wkładanie stroju narciarskiego na droge do pracy bo jak chodze na piechotę jest mi tak zimno że bez cieplejszego ubioru przymarzam :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziubasku dziękuje :) hihi termin mam 'planowo' na 12 marca ;) gawi zdjęcia poszły. ale wam dobrze!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wredniak świetny brzuszek :) jeszcze 5 tygodni i ja też taki będę miała :) mi teraz leci 21tc i brzuszek jest malutki. Poza tym ja nie tyję, przytyłam raptem 1kg Lekarz mówi że z synkiem wszystko dobrze, waży już prawie 500g więc moją wagą mam się nie martwić dziubas no fajnie fajnie, jedziemy w 10 osób i zamierzamy nic nie robić, tzn zabieramy masę gier planszowych :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wreduś, ale ssłodki brzuszek;) gawi, też zazdroszczę wypadu;) miłego wieczoru dziewczynki, cmok!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) Też bym gdzieś tak wyskoczyła:) Teraz to zbieram się znowu do lekarza, bo wczoraj skończyłam antybiotyk a czuję się gorzej niż źle;/ 3 noc bez snu, bolą mnie uszy, głowa, mam mega turbo katar, nie mogę szyją ruszać, to chyba węzły nie???? bo nie mam migdałków. Ledwo żyję a od niedzieli choruję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny ale zimaa! brrrrr.. jak ja nienawidzę zimy, dobrze, że mogę w spokoju w domku i ciepełku siedzieć hyhy Madziku kuruj się!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj ty chorowitku.. :( mnie coś gardło pobolewa, więc pije herbatke z cytrynką i sokiem z malin, czosnek.. ech.. zima jest straszna nie lubie zimy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak a'propos czasu to wredi juz 27 tydzień! To już prawie 30 :P a po tym jeszcze 7 i może spokojnie rodzić :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a Ty madzieńko dalej czekasz, tak? :) Oby się udało jak najszybciej :) wiele zdrówka bo widzę, że znowu cosik... Nas też zasypało niesamowicie, gdyby nie wyższe zawieszenie w naszym aucie o byśmy się spod domu nie wygrzebali, jak tak zaczęło padać na początku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sękuś, nakichało na mnie kilka maluchów hehe i zaraziło:) poważnie:) nawet wiem w którym momencie zaczęło się choróbsko!! No ale już lepiej i niebawem do pracy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×