Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

madzianietka

Slubny na czarno

Polecane posty

Udanego Sylwestra i Nowego Roku o wiele wiele lepszego niż poprzedni!!!:) Buziaczki !!!! Sękuś--> Ty wiesz:) pozdrówki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to ja się wpisuję jako pierwsza w Nowym Roku 2011 :P Wszystkiego dobrego, Dziewczyny :) Oby Wasze marzenia szybko się spełniły :) Podsumowując nasz rok 2010 to w sumie jestem zadowolona z niego :) Dużo spraw nam się pomyślnie udało, mam nadzieję, że 2011 będzie podobny a nawet lepszy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też się witam w Nowym Roku :) u nas też rok 2010 był dobrym rokiem.. naprawdę udanym, oby ten 2011 byl taki dobry, a nawet lepszy :) to będzie dla nas ważny rok. Wszystkiego dobrego raz jeszcze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkiego co najlepsze w 2011 roku dziewczynki;) wredniak i gawi - szczęśliwego rozwiazania;) imilii,broneczka, sekuś- żeby pociechy się zdrowo chowaly;) madzik- II kresek;) I spełnienia marzeń!!! buziaki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no być ta nie może.. na 2 stronie? :P kurde wczoraj mnie ginek przestraszył, bo powiedział, że tak naprawdę zostało mi 1,5msc do porodu i się przeraziłam do tego stopnia, że zaczynam się pakować hehehe Madziku jakies wiesci?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam po dlugiej nieobecnosci. Zycze wszystkiego najlepszego w nowym roku:) Wredniaczku juz 31 tydzien jak to leci. Sekus Maksiu rosnie Ci na super przystojniaka i w ogole tak szybkk rosnie:) Nie wiem co sie u was dzieje i dzialo nie jestem w stanie nadrobic . U nas w zasadzie nic nowego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Imili mieszkanko macie śliczne!! a Mikołaj to mały przystojniak, serio!! Wredi, będę z plackiem mocno trzymała kciuki za Was, dziewczyny:) za udany poród i całą resztę:) U mnie cisza... ale chyba dostanę@@@;/ trudno, zaczniemy w nast.m-cu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hihi madzia wiesz Miki wolny kawaler wiec jak bedzie dziewczynka w przyszlosci:) to powiem zeby czekal:) Przystojniak ale cholerny lobuziak jezuuuuu jak on psoci to juz niemam sil czasami zeby nadarzyc za nim:) co chwile ma nowe pomysly. No i dziekuje za komplement:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkiego naj w Nowym Roku :) Moj zaczal sie dosc pechowo, bo w Sylwestra tak intensywnie tanczylam,ze skrecilam kostke wiec w Nowy Rok musialam jechac do szpitala. Juz wszystko w porzadku choc ciagle musze oszczedzac noge wiec wiekszosc czasu spedzam w domu. Ale impreza sylwestrowa byla przednia, wszystkim bardzo sie podobalo :) Poza tym S wczoraj wrocil do Dublina wiec bylo mi troche smutno,ale po sesji ja do niego pojade wiec niedlugo znowu sie zobaczymy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewela to twój S. nie przyjeżdża jeszcze na stałe do pl? sękata rzeczywiście maks bardzo urósł :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
S przyjezdza do Polski tak jak planowalismy pozna wiosna, bo teraz konczy rozne sprawy i dopiero okolo maja pewnie przeprowadzi sie tu na stale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe :) ostatni zważyłam się sama a potem z nim i wyszło, że Młodzik waży 6800g! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak to dobrze że urodził się ktoś taki jak Jurek Owsiak ❤️ oglądałam teraz relację i jak zwykle się wzruszyłam jak głupek... ech chociaż dzięki jego akcji nieudolność naszych wspaniałych władz zostanie ujęta chociaż na dziecięcych oddziałach szpitalnych... tyle lat mieszkam tak blisko centrum gdzie jest cały ten finał a jeszcze ani razu na nim nie byłam, aż wstyd :O dlatego postanowiłam że jak w przyszłym roku będę w tym czasie w domu to jadę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam.. Oj dziubasku zgadzam się ze dobrze ze ktoś taki istnieje jak Owsiak. Kiedy mały miał operacje na serduszko i trafił juz na sale pooperacyjna Cały sprzet był własnie od WOŚP ..respiratory, monitory oddechu wszystko co się dało własnie bylo od niego.. Jestem cholernie wdzieczna bo kto wie jakby ten oddział wyglądał teraz gdyby nie WOŚP :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) u mnie bez zmian, rosne i rosne :) i taka wypluta chodzę, cały czas śpiąca, i każdy dzień taki sam :O ciągną mi się te dni trochę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziku 🌼 zobaczysz.. kiedyś cię @ zaskoczy i nie przyjdzie.. :) i będzie to w najmniej oczekiwanym cyklu. trzeba wierzyć.. mówi ci to ta, co starała się o małą ponad rok.... Buziaki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej;) Madzik, głowa do góry;) Buziaki dla Was kochane- miłego dnia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc :) Ja nie zagladam, bo mam problemy z internetem. Kazda strona laduje mi sie po 5 minut wiec nie mam do tego cierpliwosci. Poza tym duzo sie ucze, bo za dwa dni mam jeden z najgorszych egzaminow na calych studiach, nawet nie chodzi o zakres materialu, ktorego jest od zajebania :P ,ale o profesora,ktory czerpie niewypowiedziana przyjemnosc w uwalaniu studentow. Mam nadzieje,ze zdam na 3, jesli chodzi o ten egzamin to absolutnie nie jestem ambitna, bede wniebowzieta jesli dostane troje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, a ja drugi tydzień leżę w szpitalu :( twardniał mi brzuch i mnie strasznie bolał, pojechaliśmy na pogotowie i zostawili mnie na obserwacji. Mam nadzieję, że w przyszłym tygodniu wyjdę wiec trzymajcie kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gawi mam nadzieję że to nic poważnego i że szybko wyjdziesz do domu 🌼 daj znać czy wszystko w porzadku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) my dzisiaj bylismy u lekarza, Gabrysia ma już 2kilo :) jest najcudowniejsza :) Gawi - wracaj do zdrówka! mi od 20 tygodnia brzuch twardniał to musiałam brać nospe i magnez i dcały czas leżeć, do tej pory biorę i brzusio już miękki, dobrze, ze jestes pod obserwacja, bo z twardnieniami nie ma przelewek. ja leżałam w domu plackiem wręcz. będzie dobrze :) 🌼 Ewela - powodzenia na egzaminie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gawi , bidulko!! trzymam mocno kciuki za Wasze zdrówko. Wredi, i za Was, dziewczynki również:) Ewela powodzenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×