Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

madzianietka

Slubny na czarno

Polecane posty

Sękuś!!! Trzymaj się :) i wracajcie szybko:) No a później wredniak i gawi:) czytam regularnie, ale nic się nie dzieje, nie wiem co pisac, z czasem troszkę ciężko... buziaki kochane!!! 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sekata trzymam kciuki mocno:) no i juz w koncu syynek bedzie z wami:) Moj wczoraj mial zabieg na przepukline :/ mial wodniaka i przepukline sie okazalo:) ale juz bylismy o 15 wczoraj w domu...najgorsze ze nie moze chodzic on by chcial ale ja nie moge go jeszcze puscic wiecie jaka to kara dla niego? eh i tak biedak siedzi a to w wozku a to na rekach u mnie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej sękata o kurcze być może masz już malucha przy sobie :D trzymam kciuki ja jestem w 14 tc, w weekend zaczyna się 15 tc i dzisiaj rano dół brzucha mi wyskoczył, jest lekko zaokrąglony :) wczoraj jeszcze taki nie był wredniak a jak u ciebie? dzidzia już kopie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gawi :) mi w weekend 20tc sie zacznie hihi dzidzia jeszcze nie kopie, czasami czuje jakieś przelewanie, czy bulgotki, ale ja nie wiem, czy to nasz skarb, czy jelita, wiec czekam na porządnego kopa ;) dzisiaj mam wizyta u gina, mam lekkiego stracha!! trzymajcie kciuki!! sekata dałaś rade? :) pewnie juz z Maksem jestes ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chciałam dodać że Górny Śląsk też trzyma kciuki za Sękatą ;-) imili - biedne to Twoje maleństwo, takie chorowite... Na pocieszenie dodam, że ja do 4 roku życia miałam 11 razy zapalenie płuc, w tym dwa razy już mnie namaszczali, a teraz, prócz gryp od czasu do czasu, jestem zdrowa jak ryba :) Lekarze mi mówią, ze już się wychorowałam w życiu i byle co mnie nie weźmie ;)))) U Was tez tak piekielnie zimno? Słyszałam dzisiaj ze ma być -30 tej zimy ;) To nie wróży dobrze :D Pozdrawiam dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem szczęśliwa na moc :)) Prawdopodobnie będziemy mieli CÓRECZKE!! :)) hihi Wynik z Usg: W jamie macicy płód 1 żywy w położeniu dowolnym. BPD 46mm = 20w0d. HC 162 mm = 19w0d. FL 30mm = 19w3d. AC 129 mm = 18w3d Łożysko na ścianie przedniej. Ilość wód płodowych w normie. Struktury płodu dostępne badaniem w normie. Pozatym ginek mierzył, sprawdzał narządy i różne takie - wszystko jest dobrze :) eM patrzył na monitor z takimi wypiekami na twarzy, że szok hihi :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem szczęśliwa na moc :)) Prawdopodobnie będziemy mieli CÓRECZKE!! :)) hihi Pozatym ginek mierzył, sprawdzał narządy i różne takie - wszystko jest dobrze :) eM patrzył na monitor z takimi wypiekami na twarzy, że szok hihi :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla dziewczynki było imie od dawna wybrane, problem był z chłopcem, ale teraz po problemie ;) bedzie Gabrysia :D szkoda, ze nikt nie ma numeru tel. do sekatej smsa by sie puscilo, bo troche to trwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej No ja tez jestem ciekawa jak sękata? Gusik skad jestes bo widze gorny slask tak jak i ja:) No chorowity ale co zrobic tfu tfu od stycznia nic powazniejszego niema ale boje sie zimy no na razie przeslismy operacje serduszka, zabieg na przupkline plus wodniak a tak jak nie zapalenie oskrzeli to zapalenie gardla i ciagle cos bylo w zime po operacji serca odporonosc jego byla bardzo niska mam nadzieje ze w ta zime juz tak nie bedzie.. No i wredi gratulacje a imie sliczne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej:0 Wredi, gratulacje:) bo już samych chłopców "mamy" tutaj:) i wkońcu będzie dziewczynka:) i rzeczywiście imię b.ładne:) ciekawe jak sękuś... U nas zimnoo...brr:( buziaki i miłego dnia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny ;) Ciekawe jak tam sękata :) Pewnie już jest szczęśliwą mamusią ;-) imili - ja mieszkam w Katowicach, w starym topiku się okazało, że z katowiczanką chodziłam do jednej klasy w LO :) A Ty skąd jesteś? :-) wredniak - Gabrysia super imię ;) Na mojej liście potencjalnych imion dla potencjalnego potomstwa jest w czołówce :D Znowu mam dzisiaj strasznie marudny dzień. Tak się snuję bezsensownie, nienawidzę tego. Pies mnie wyciąga właśnie na spacer, może dzięki temu trochę energii nabiorę, bo sie czuje jakbym miałą 80 lat ;D Miłego popołudnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej,,:) Gusik ja jestem z Zabrza... Kurcze wlasnie patrze na nk moja kolezanka urodzila dziecko niedawno widze przez cala ciaze lekarz mowil ze bedzie synek a tu patrze na zdjecia i pisze coreczka Paulinka heh troche smiesznie ale najwazniejsze by bylo zdrowe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:0 Sękata, pewnie ma już synusia przy sobie i nie ma czasu:) mięłgo dnia kochane, buziaki!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jezzuu siedzę i ryczę!! Marta urodziła!!! dzisiaj o 10.25 :D ale mnie zaskoczyła telefonem, ale jestem z niej dumna, że dała radę!! ale męczyła się długoo.. jak bóle zaczęły się wczoraj rano.. a takie porządne o 12 w nocy to trochę mordowała, a mały miał jeszcze za krótką pępowinkę i też się umordował, ale już po wszystkim. Malutek waży 3150 teraz zabrali go na badania. ALE SIĘ CIESZĘ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wredniak, to bardzo się cieszę:) i gratulacje dla młodej mamy:) a mnie znowu chyba grypsko bierze:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ogólnie to różnie - zależy pod jakim względem. kaszel mnie męczy od miesiąca, w pracy raz lepiej raz gorzej, z teściową nieciekawie, ale za to żabon od wczoraj jest na tygodniu próbnym w nowej pracy więc się modlę żeby było mu tam ok. generalnie to jestem wciąż zmęczona, a jeszcze jak teraz tak wcześnie robi się ciemno to już wogóle lipa :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe ale numer właśnie sprzedaliśmy samochód :D koles chce w czwartek już go zabrac więc musimy szybko szukać czegoś dla siebie :) pierwszy klient, jeszcze nawet ogłoszenia nie dawaliśmy, tylko tyle co znajomym i rodzinie powiedzielismy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laski!!! My już w domu, właśnie dzisiaj przyjechaliśmy!! Mały Maksymilian urodził się dopiero w piątek 15 października, niestety miałam cesarke bo miałam problemy ze spojeniem łonowym ale juz jest wszystko ok :) Mały ważył na wyjści 3800g!!! (a miał miec góra 3300:P ), ma 60cm (połowa ubranek do wywalenia bo za małe :P ), dostał 9pkt Apgar, jest zdrowy i kochany :D Właśnie dzisiaj mnie Teściowa ze szwagierką przytransportowały do domu bo Meżuś niestety pojechał wczoraj spowrotem do pracy... Heh :) Narazie tyle, napisałam póki śpi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×