Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ina.

normalni samotni na kaffe (35-45 lat)

Polecane posty

Oliwier skromny człowieku czy twoje liczne talenta dotyczą również kucharzenia????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciekawe czy liho ma gigantycznego kaca :D a Dopik co z nim nie dał znaku ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malwinii faceci których znałam powychodzili za mąż już :) kiedyś byłam bardzo zakochana bez wzajemności,cierpiałam i właśnie wtedy zainteresowało się mną dwóch super facetów ale ja miałam ich gdzieś..... a zawsze mam szczęście na takie poczciwoty,muszę ich pocieszać i podnosic na duchu,są spokojni i opanowani i bez poczucia humoru . chcesz poznać kogoś zupełnie innego a trafiasz na takich ,może to jakieś przyciaganie odwrotne jak w snach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiem szczerze ja też nie za bardzo wolę drinki ale cóż częstowali :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko ja mam swoje zasady jak to ja :) nigdy z zajetym.. dlatego jeszcze sie nie spotkałam z nim,może jak się wyprowadzi od niej ,nie wiem ale czuję do niego jakąś sympatię pomimo tego narzekania ..... nie ma oparcia ,no i nie jest żonaty to luźny związek i jedno dziecko,myslę,że jedno potrafię zakceptować,choc się wcale nie staram jakoś dzieci mnie lubią :) tylko nie wszystkie się da lubić,nie będę wybiegać w dal zobaczymy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i wiesz nie wiem czy sobie przypadniemy do gustu,czy on mi sie spodoba ,czy ja jemu taka dziecinada trochę... a wracajac do zonatych co powiesz na to ? koleżanka w ciąży a jej facet mnie zarywa...żałosny typ i na dodatek nie lubię go drugi z pracy lubię go bardzo ,fajny kolega gdybym tylko chciała jest chetny i co ja mam mysleć ,każdy facet zdradza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Jakoś kac mi się w sen obrócił i udało mi się go przespać, co bardzo rzadko mi wychodzi. Ale bardzo mi miło za zainteresowanie. Mój drugi nik, nie, pudło słodkie damy. Tak łatwo nie dam się wziąć. Zresztą, tam jest zbyt skomplikowanie, by oddać twierdzę. Ale fajnie Ina I Malwina zaczynają gadać o facetach! :) Nareszcie :) Super!! No, to dopiero jest ciekawa lektura. Wybaczcie, odpływam, wstaję za kilka godzin, ale powrócę tu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
liho :) ja teżz długo nie będę wstaję podobnie do Ciebie kto Malwince dotrzyma towarzystwa w jaskini ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malwinko to proste on przyjedzie do mojej miejscowości lub spotkamy sie w połowie drogi,ta druga opcja jest realna bardziej bo każde ma w pół drogi rodzine znajomych to tylko spotkanie będzie i nie zamierzam snuc planów,żadnych ale to żadnych co do przyszłości......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co myslisz o spotkaniem z tym ,który jest w Irlandii ? myslę,że odległość nie ma znaczenia ,żadnego znaczenia .... trzeba tylko chcieć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prawnik my sie powoli zbliżamy do tej granicy :D powoli powiedziałam Dobranoc :) ślodkih snuw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mal, pamiętam jeden wielki nie wiem co. Tego nie da się opowiedzieć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×